NAPOMENA: Posetioci sajta koji vrše pregled sa mobilnog telefona potrebno je da tabele pomere horizontalno kako bi mogli da ih sagledaju u celini.
RASPORED UTAKMICA SUPERLIGE U PDF FORMATU ZA SEZONU 2020/2021. MOŽETE PREUZETI KLIKOM OVDE.
1. KOLO
Utakmica | Rezultat |
---|---|
31.07.2020. 19:00 Gradski stadion Subotica SPARTAK ŽK – ZLATIBOR |
3 - 0 |
31.07.2020. 19:00 Gradski stadion Senta TSC – VOJVODINA |
2 - 2 |
31.07.2020. 20:00 Stadion FK Mladost, Lučani MLADOST – JAVOR MATIS |
2 - 1 |
01.08.2020. 17:30 Stadion Mladost, Kruševac NAPREDAK – PARTIZAN |
1 - 3 |
01.08.2020. 19:30 Stadion "Rajko Mitić" Beograd CRVENA ZVEZDA – NOVI PAZAR |
3 - 0 |
01.08.2020. 19:30 Stadion FK Mačva, Šabac MAČVA – OFK BAČKA |
1 - 0 |
01.08.2020. 19:30 Stadion Karađorđe, Novi Sad PROLETER – RAD |
2 - 0 |
01.08.2020. 19:30 Stadion na Banovom brdu, Beograd ČUKARIČKI – INĐIJA |
3 - 0 |
01.08.2020. 19:30 Stadion FK Voždovac, Beograd VOŽDOVAC – RADNIK |
1 - 3 |
01.08.2020. 19:30 Gradski stadion Čair, Niš RADNIČKI – METALAC |
3 - 0 |
2. KOLO
Utakmica | Rezultat |
---|---|
05.08.2020. 17:00 Stadion FK Inđija INĐIJA – VOŽDOVAC |
0 - 1 |
05.08.2020. 17:00 Gradski stadion Novi Pazar NOVI PAZAR – PARTIZAN |
3 - 2 |
05.08.2020. 19:00 Gradski stadion Užice ZLATIBOR – PROLETER |
0 - 2 |
05.08.2020. 19:00 Stadion Rajko Mitić, Beograd CRVENA ZVEZDA – RADNIČKI |
3 - 0 |
05.08.2020. 19:00 Stadion Metalac, Gornji Milanovac METALAC – MAČVA |
2 - 1 |
05.08.2020. 19:00 Stadion Stanko Maletin Vava, Bačka Palanka OFK BAČKA – SPARTAK ŽK |
1 - 3 |
05.08.2020. 19:00 Stadion FK Radnik, Surdulica RADNIK – MLADOST |
2 - 3 |
05.08.2020. 19:00 Stadion Kralj Petar Prvi, Beograd RAD – TSC |
1 - 3 |
05.08.2020. 19:00 Stadion kraj Moravice, Ivanjica JAVOR MATIS – NAPREDAK |
3 - 0 |
05.08.2020. 21:00 Stadion Karađorđe, Novi Sad VOJVODINA – ČUKARIČKI |
2 - 2 |
3. KOLO
Utakmica | Rezultat |
---|---|
09.08.2020. 18:30 Stadion FK Mačva, Šabac MAČVA – CRVENA ZVEZDA |
0 - 3 |
09.08.2020. 19:00 Gradski stadion Čair, Niš RADNIČKI – NOVI PAZAR |
2 - 1 |
09.08.2020. 19:00 Gradski stadion Subotica SPARTAK ŽK – METALAC |
4 - 1 |
09.08.2020. 19:00 Gradski stadion Senta TSC – ZLATIBOR |
5 - 1 |
09.08.2020. 19:00 Stadion FK Mladost, Lučani MLADOST – INĐIJA |
2 - 0 |
09.08.2020. 19:00 Stadion Mladost, Kruševac NAPREDAK – RADNIK |
2 - 1 |
09.08.2020. 20:30 Stadion Karađorđe, Novi Sad PROLETER – OFK BAČKA |
1 - 1 |
09.08.2020. 20:30 Stadion na Banovom brdu, Beograd ČUKARIČKI – RAD |
3 - 0 |
09.08.2020. 20:30 Stadion FK Voždovac, Beograd VOŽDOVAC – VOJVODINA |
1 - 3 |
09.08.2020. 20:30 Stadion Partizan, Beograd PARTIZAN – JAVOR MATIS |
4 - 0 |
4. KOLO
Utakmica | Rezultat |
---|---|
14.08.2020. 19:00 Stadion "Rajko Mitić", Beograd CRVENA ZVEZDA – SPARTAK ŽK |
3 - 2 |
15.08.2020. 17:00 Stadion FK Inđija INĐIJA – NAPREDAK |
1 - 0 |
15.08.2020. 19:00 Gradski stadion Novi Pazar NOVI PAZAR – JAVOR MATIS |
2 - 3 |
15.08.2020. 19:00 Stadion FK Radnik, Surdulica RADNIK – PARTIZAN |
0 - 2 |
15.08.2020. 19:00 Gradski stadion Užice ZLATIBOR – ČUKARIČKI |
1 - 5 |
15.08.2020. 19:00 Gradski stadion Čair, Niš RADNIČKI – MAČVA |
1 - 0 |
16.08.2020. 18:00 Stadion "Slavko Maletin Vava", Bačka Palanka OFK BAČKA – TSC |
1 - 1 |
16.08.2020. 20:00 Stadion Karađorđe, Novi Sad VOJVODINA – MLADOST |
3 - 0 |
16.08.2020. 20:00 Stadion Kralj Petar Prvi, Beograd RAD – VOŽDOVAC |
1 - 3 |
16.08.2020. 20:00 Stadion Metalac, Gornji Milanovac METALAC – PROLETER |
1 - 1 |
5. KOLO
Utakmica | Rezultat |
---|---|
21.08.2020. 18:00 Stadion Karađorđe, Novi Sad PROLETER – CRVENA ZVEZDA |
0 - 1 |
21.08.2020. 19:00 Gradski stadion Senta TSC – METALAC |
2 - 3 |
22.08.2020. 19:00 Gradski stadion Subotica SPARTAK ŽK – RADNIČKI |
2 - 0 |
22.08.2020. 19:00 Stadion na Banovom Brdu, Beograd ČUKARIČKI – OFK BAČKA |
1 - 0 |
22.08.2020. 19:00 Stadion kraj Moravice, Ivanjica JAVOR MATIS – RADNIK |
2 - 1 |
22.08.2020. 19:30 Stadion Partizan, Beograd PARTIZAN – INĐIJA |
5 - 0 |
23.08.2020. 17:00 Stadion Mladost, Kruševac NAPREDAK – VOJVODINA |
0 - 1 |
23.08.2020. 19:00 Stadion FK Mačva, Šabac MAČVA – NOVI PAZAR |
1 - 1 |
23.08.2020. 19:00 Stadion FK Voždovac, Beograd VOŽDOVAC – ZLATIBOR |
1 - 1 |
23.08.2020. 19:00 Stadion FK Mladost, Lučani MLADOST – RAD |
1 - 0 |
6. KOLO
Utakmica | Rezultat |
---|---|
28.08.2020. 17:00 Stadion FK Inđija INĐIJA – JAVOR MATIS |
3 - 2 |
28.08.2020. 19:00 Stadion Metalac, Gornji Milanovac METALAC – ČUKARIČKI |
0 - 0 |
29.08.2020. 17:00 Stadion Kralj Petar Prvi, Beograd RAD – NAPREDAK |
3 - 1 |
29.08.2020. 19:30 Gradski stadion Novi Pazar NOVI PAZAR – RADNIK |
0 - 0 |
29.08.2020. 19:30 Gradski stadion Užice ZLATIBOR – MLADOST |
1 - 0 |
29.08.2020. 19:30 Stadion "Slavko Maletin Vava", Bačka Palanka OFK BAČKA – VOŽDOVAC |
2 - 1 |
29.08.2020. 19:30 Gradski stadion Čair, Niš RADNIČKI – PROLETER |
3 - 0 |
30.08.2020. 18:45 Stadion Karađorđe, Novi Sad VOJVODINA – PARTIZAN |
3 - 2 |
30.08.2020. 20:00 Stadion FK Mačva, Šabac MAČVA – SPARTAK ŽK |
0 - 4 |
30.08.2020. 21:00 Stadion "Rajko Mitić", Beograd CRVENA ZVEZDA – TSC |
5 - 0 |
7. KOLO
Utakmica | Rezultat |
---|---|
11.09.2020. 19:00 Stadion na Banovom brdu, Beograd ČUKARIČKI – CRVENA ZVEZDA |
1 - 3 |
12.09.2020. 17:00 Gradski stadion Subotica SPARTAK ŽK – NOVI PAZAR |
1 - 1 |
12.09.2020. 17:00 Gradski stadion Senta TSC – RADNIČKI |
1 - 3 |
12.09.2020. 17:00 Stadion FK Voždovac, Beograd VOŽDOVAC – METALAC |
4 - 0 |
12.09.2020. 17:00 Stadion FK Radnik, Surdulica RADNIK – INĐIJA |
0 - 2 |
12.09.2020. 20:00 Stadion FK Partizan, Beograd PARTIZAN – RAD |
3 - 0 |
13.09.2020. 18:00 Stadion Karađorđe, Novi Sad PROLETER – MAČVA |
0 - 0 |
13.09.2020. 18:00 Stadion FK Mladost, Lučani MLADOST – OFK BAČKA |
2 - 1 |
13.09.2020. 18:00 Stadion Mladost, Kruševac NAPREDAK – ZLATIBOR |
1 - 1 |
13.09.2020. 18:00 Stadion kraj Moravice, Ivanjica JAVOR MATIS – VOJVODINA |
2 - 1 |
8. KOLO
Utakmica | Rezultat |
---|---|
18.09.2020. 18:00 Stadion Karađorđe, Novi Sad VOJVODINA – RADNIK |
2 - 0 |
19.09.2020. 16:00 Stadion "Slavko Maletin Vava", Bačka Palanka OFK BAČKA – NAPREDAK |
0 - 0 |
19.09.2020. 16:00 Stadion Metalac, Gornji Milanovac METALAC – MLADOST |
1 - 1 |
19.09.2020. 16:00 Gradski stadion Čair, Niš RADNIČKI – ČUKARIČKI |
0 - 0 |
20.09.2020. 16:00 Gradski stadion Novi Pazar NOVI PAZAR – INĐIJA |
1 - 0 |
20.09.2020. 16:00 Stadion Kralj Petar Prvi, Beograd RAD – JAVOR MATIS |
1 - 0 |
20.09.2020. 16:00 Gradski stadion Subotica SPARTAK ŽK – PROLETER |
1 - 2 |
20.09.2020. 19:00 Gradski stadion Užice ZLATIBOR – PARTIZAN |
0 - 1 |
20.09.2020. 21:00 Stadion "Rajko Mitić", Beograd CRVENA ZVEZDA – VOŽDOVAC |
6 - 0 |
21.09.2020. 17:30 Stadion FK Mačva, Šabac MAČVA – TSC |
1 - 4 |
9. KOLO
Utakmica | Rezultat |
---|---|
25.09.2020. 19:00 Stadion FK Voždovac, Beograd VOŽDOVAC – RADNIČKI |
5 - 0 |
26.09.2020. 16:00 Gradski stadion Senta TSC – SPARTAK ŽK |
3 - 0 |
26.09.2020. 16:00 Stadion na Banovom brdu ČUKARIČKI – MAČVA |
4 - 0 |
26.09.2020. 16:00 Stadion kraj Moravice, Ivanjica JAVOR MATIS – ZLATIBOR |
1 - 1 |
26.09.2020. 16:00 Stadion FK Radnik, Surdulica RADNIK – RAD |
4 - 2 |
26.09.2020. 18:00 Stadion FK Mladost, Lučani MLADOST – CRVENA ZVEZDA |
0 - 4 |
27.09.2020. 16:00 Stadion Karađorđe, Novi Sad PROLETER – NOVI PAZAR |
1 - 0 |
27.09.2020. 16:00 Stadion Mladost, Kruševac NAPREDAK – METALAC |
1 - 2 |
28.09.2020. 16:00 Stadion FK Inđija INĐIJA – VOJVODINA |
0 - 2 |
28.09.2020. 18:00 Stadion Partizan, Beograd PARTIZAN – OFK BAČKA |
2 - 1 |
10. KOLO
Utakmica | Rezultat |
---|---|
02.10.2020. 19:00 Gradski stadion Čair, Niš RADNIČKI – MLADOST |
1 - 1 |
03.10.2020. 16:00 Gradski stadion Novi Pazar NOVI PAZAR – VOJVODINA |
3 - 1 |
03.10.2020. 16:00 Stadion "Slavko Maletin Vava", Bačka Palanka OFK BAČKA – JAVOR MATIS |
2 - 2 |
03.10.2020. 16:00 Stadion FK Mačva, Šabac MAČVA – VOŽDOVAC |
0 - 2 |
03.10.2020. 16:00 Gradski stadion Subotica SPARTAK ŽK – ČUKARIČKI |
4 - 2 |
03.10.2020. 18:00 Stadion Metalac, Gornji Milanovac METALAC – PARTIZAN |
1 - 1 |
04.10.2020. 16:00 Stadion Kralj Petar Prvi, Beograd RAD – INĐIJA |
2 - 1 |
04.10.2020. 16:00 Gradski stadion Užice ZLATIBOR – RADNIK |
1 - 4 |
04.10.2020. 16:00 Stadion Karađorđe, Novi Sad PROLETER – TSC |
1 - 0 |
04.10.2020. 18:00 Stadion "Rajko Mitić" Beograd CRVENA ZVEZDA – NAPREDAK |
3 - 0 |
11. KOLO
Utakmica | Rezultat |
---|---|
16.10.2020. 18:00 Gradski stadion Senta TSC – NOVI PAZAR |
7 - 0 |
16.10.2020. 18:00 Stadion FK Radnik, Surdulica RADNIK – OFK BAČKA |
1 - 0 |
16.10.2020. 18:00 Stadion Karađorđe, Novi Sad VOJVODINA – RAD |
4 - 1 |
16.10.2020. 18:00 Stadion na Banovom brdu, Beograd ČUKARIČKI – PROLETER |
1 - 2 |
17.10.2020. 15:00 Stadion FK Inđija INĐIJA – ZLATIBOR |
1 - 0 |
17.10.2020. 16:00 Stadion FK Voždovac, Beograd VOŽDOVAC – SPARTAK ŽK |
2 - 1 |
17.10.2020. 16:00 Stadion Mladost, Lučani MLADOST – MAČVA |
2 - 1 |
17.10.2020. 16:00 Stadion Mladost, Kruševac NAPREDAK – RADNIČKI |
0 - 0 |
17.10.2020. 16:00 Stadion kraj Moravice, Ivanjica JAVOR MATIS – METALAC |
1 - 3 |
18.10.2020. 17:00 Stadion FK Partizan, Beograd PARTIZAN – CRVENA ZVEZDA |
1 - 1 |
12. KOLO
Utakmica | Rezultat |
---|---|
25.10.2020. 14:00 Gradski stadion Novi Pazar NOVI PAZAR – RAD |
2 - 1 |
25.10.2020. 14:00 Gradski stadion Užice ZLATIBOR – VOJVODINA |
0 - 2 |
25.10.2020. 14:00 Stadion "Slavko Maletin Vava", Bačka Palanka OFK BAČKA – INĐIJA |
1 - 2 |
25.10.2020. 16:00 Stadion FK Mačva, Šabac MAČVA – NAPREDAK |
1 - 2 |
25.10.2020. 16:00 Stadion Karađorđe, Novi Sad PROLETER – VOŽDOVAC |
1 - 1 |
25.10.2020. 21:00 Stadion "Rajko Mitić" Beograd CRVENA ZVEZDA – JAVOR MATIS |
0 - 0 |
26.10.2020. 17:00 Stadion Metalac, Gornji Milanovac METALAC – RADNIK |
1 - 1 |
26.10.2020. 17:00 Gradski stadion Čair, Niš RADNIČKI – PARTIZAN |
1 - 0 |
26.10.2020. 17:00 Gradski stadion Subotica SPARTAK ŽK – MLADOST |
1 - 0 |
26.10.2020. 17:00 Gradski stadion Senta TSC – ČUKARIČKI |
0 - 0 |
13. KOLO
Utakmica | Rezultat |
---|---|
30.10.2020. 18:00 Stadion Karađorđe, Novi Sad VOJVODINA – OFK BAČKA |
3 - 1 |
31.10.2020. 13:00 Stadion FK Inđija INĐIJA – METALAC |
0 - 1 |
31.10.2020. 15:00 Stadion na Banovom brdu, Beograd ČUKARIČKI – NOVI PAZAR |
4 - 0 |
31.10.2020. 15:00 Stadion FK Voždovac, Beograd VOŽDOVAC – TSC |
2 - 0 |
31.10.2020. 15:00 Stadion Kralj Petar Prvi, Beograd RAD – ZLATIBOR |
0 - 2 |
31.10.2020. 17:00 Stadion Partizan, Beograd PARTIZAN – MAČVA |
2 - 0 |
01.11.2020. 15:00 Stadion Mladost, Lučani MLADOST – PROLETER |
0 - 0 |
01.11.2020. 15:00 Stadion Mladost, Kruševac NAPREDAK – SPARTAK ŽK |
1 - 1 |
01.11.2020. 15:00 Stadion kraj Moravice, Ivanjica JAVOR MATIS – RADNIČKI |
1 - 0 |
01.11.2020. 15:00 Stadion FK Radnik, Surdulica RADNIK – CRVENA ZVEZDA |
1 - 4 |
14. KOLO
Utakmica | Rezultat |
---|---|
06.11.2020. 18:00 Stadion Metalac, Gornji Milanovac METALAC – VOJVODINA |
3 - 3 |
07.11.2020. 14:00 Gradski stadion Novi Pazar NOVI PAZAR – ZLATIBOR |
1 - 2 |
07.11.2020. 14:00 Stadion "Slavko Maletin Vava", Bačka Palanka OFK BAČKA – RAD |
0 - 1 |
07.11.2020. 14:00 Stadion Karađorđe, Novi Sad PROLETER – NAPREDAK |
1 - 0 |
07.11.2020. 16:00 Gradski stadion Čair, Niš RADNIČKI – RADNIK |
0 - 1 |
07.11.2020. 16:00 Stadion FK Mačva, Šabac MAČVA – JAVOR MATIS |
1 - 0 |
07.11.2020. 16:00 Gradski stadion Senta TSC – MLADOST |
5 - 0 |
07.11.2020. 16:00 Stadion na Banovom brdu, Beograd ČUKARIČKI – VOŽDOVAC |
3 - 2 |
07.11.2020. 18:00 Gradski stadion Subotica SPARTAK ŽK – PARTIZAN |
1 - 2 |
08.11.2020. 19:00 Stadion "Rajko Mitić" Beograd CRVENA ZVEZDA – INĐIJA |
3 - 2 |
15. KOLO
Utakmica | Rezultat |
---|---|
20.11.2020. 17:00 Stadion Mladost, Lučani MLADOST – ČUKARIČKI |
1 - 1 |
20.11.2020. 17:00 Stadion kraj Moravice, Ivanjica JAVOR MATIS – SPARTAK ŽK |
1 - 3 |
20.11.2020. 17:00 Stadion FK Radnik, Surdulica RADNIK – MAČVA |
3 - 0 |
21.11.2020. 13:00 Stadion FK Inđija INĐIJA – RADNIČKI |
1 - 0 |
21.11.2020. 14:00 Stadion FK Voždovac, Beograd VOŽDOVAC – NOVI PAZAR |
1 - 1 |
21.11.2020. 14:00 Stadion Mladost, Kruševac NAPREDAK – TSC |
2 - 1 |
21.11.2020. 16:00 Stadion Partizan, Beograd PARTIZAN – PROLETER |
1 - 0 |
22.11.2020. 16:00 Gradski stadion Užice ZLATIBOR – OFK BAČKA |
1 - 0 |
22.11.2020. 17:30 Stadion Karađorđe, Novi Sad VOJVODINA – CRVENA ZVEZDA |
0 - 2 |
03.12.2020. 16:00 Stadion Kralj Petar Prvi, Beograd RAD – METALAC |
1 - 1 |
16. KOLO
Utakmica | Rezultat |
---|---|
28.11.2020. 13:00 Stadion FK Mačva, Šabac MAČVA – INĐIJA |
3 - 0 |
29.11.2020. 15:00 Gradski stadion Novi Pazar NOVI PAZAR – OFK BAČKA |
0 - 0 |
29.11.2020. 15:00 Stadion Metalac, Gornji Milanovac METALAC – ZLATIBOR |
2 - 0 |
29.11.2020. 15:00 Stadion na Banovom brdu, Beograd ČUKARIČKI – NAPREDAK |
3 - 0 |
29.11.2020. 15:00 Stadion FK Voždovac, Beograd VOŽDOVAC – MLADOST |
3 - 2 |
29.11.2020. 17:00 Gradski stadion Senta TSC – PARTIZAN |
0 - 4 |
29.11.2020. 19:00 Stadion "Rajko Mitić" Beograd CRVENA ZVEZDA – RAD |
3 - 0 |
30.11.2020. 16:00 Gradski stadion Čair, Niš RADNIČKI – VOJVODINA |
0 - 1 |
30.11.2020. 16:00 Gradski stadion Subotica SPARTAK ŽK – RADNIK |
0 - 0 |
30.11.2020. 16:00 Stadion Karađorđe, Novi Sad PROLETER – JAVOR MATIS |
2 - 1 |
17. KOLO
Utakmica | Rezultat |
---|---|
04.12.2020. 18:00 Stadion Mladost, Kruševac NAPREDAK – VOŽDOVAC |
3 - 1 |
05.12.2020. 14:00 Stadion Karađorđe, Novi Sad VOJVODINA – MAČVA |
1 - 0 |
05.12.2020. 16:00 Stadion Partizan, Beograd PARTIZAN – ČUKARIČKI |
1 - 0 |
06.12.2020. 13:00 Stadion FK Inđija INĐIJA – SPARTAK ŽK |
3 - 4 |
06.12.2020. 14:00 Stadion Mladost, Lučani MLADOST – NOVI PAZAR |
3 - 2 |
06.12.2020. 14:00 Stadion FK Radnik, Surdulica RADNIK – PROLETER |
2 - 0 |
06.12.2020. 16:00 Gradski stadion Užice ZLATIBOR – CRVENA ZVEZDA |
0 - 1 |
07.12.2020. 13:00 Stadion Kralj Petar Prvi, Beograd RAD – RADNIČKI |
0 - 1 |
07.12.2020. 13:00 Stadion "Slavko Maletin Vava", Bačka Palanka OFK BAČKA – METALAC |
3 - 1 |
20.12.2020. 15:00 Stadion kraj Moravice, Ivanjica JAVOR MATIS – TSC |
1 - 2 Odloženo |
18. KOLO
Utakmica | Rezultat |
---|---|
11.12.2020. 16:00 Stadion Karađorđe, Novi Sad PROLETER – INĐIJA |
1 - 0 |
11.12.2020. 16:00 Gradski stadion Senta TSC – RADNIK |
1 - 3 |
11.12.2020. 16:00 Stadion Mladost, Lučani MLADOST – NAPREDAK |
0 - 0 |
11.12.2020. 18:00 Stadion na Banovom brdu, Beograd ČUKARIČKI – JAVOR MATIS |
3 - 0 |
12.12.2020. 14:00 Gradski stadion Novi Pazar NOVI PAZAR – METALAC |
1 - 0 |
12.12.2020. 14:00 Gradski stadion Čair, Niš RADNIČKI – ZLATIBOR |
2 - 1 |
12.12.2020. 14:00 Stadion FK Mačva, Šabac MAČVA – RAD |
0 - 1 |
12.12.2020. 14:00 Gradski stadion Subotica SPARTAK ŽK – VOJVODINA |
0 - 1 |
12.12.2020. 17:00 Stadion FK Voždovac, Beograd VOŽDOVAC – PARTIZAN |
0 - 2 |
13.12.2020. 17:00 Stadion "Rajko Mitić" Beograd CRVENA ZVEZDA – OFK BAČKA |
2 - 0 |
19. KOLO
Utakmica | Rezultat |
---|---|
16.12.2020. 14:00 Stadion Partizan, Beograd PARTIZAN – MLADOST |
4 - 0 |
16.12.2020. 14:00 Stadion Kralj Petar Prvi, Beograd RAD – SPARTAK ŽK |
0 - 1 |
16.12.2020. 14:00 Gradski stadion Užice ZLATIBOR – MAČVA |
0 - 1 |
16.12.2020. 14:00 Stadion "Slavko Maletin Vava", Bačka Palanka OFK BAČKA – RADNIČKI |
1 - 2 |
16.12.2020. 16:00 Stadion Mladost, Kruševac NAPREDAK – NOVI PAZAR |
0 - 0 |
16.12.2020. 16:00 Stadion kraj Moravice, Ivanjica JAVOR MATIS – VOŽDOVAC |
3 - 1 |
16.12.2020. 16:00 Stadion FK Radnik, Surdulica RADNIK – ČUKARIČKI |
0 - 1 |
16.12.2020. 16:00 Stadion Metalac, Gornji Milanovac METALAC – CRVENA ZVEZDA |
0 - 1 |
17.12.2020. 13:00 Stadion FK Inđija INĐIJA – TSC |
0 - 3 |
17.12.2020. 15:00 Stadion Karađorđe, Novi Sad VOJVODINA – PROLETER |
2 - 0 |
20. KOLO
Utakmica | Rezultat |
---|---|
05.02.2021. 16:30 Stadion Karađorđe, Novi Sad VOJVODINA – TSC |
0 - 1 |
06.02.2021. 13:00 Stadion FK Inđija INĐIJA – ČUKARIČKI |
0 - 1 |
06.02.2021. 15:00 Stadion Metalac, Gornji Milanovac METALAC – RADNIČKI |
1 - 1 |
06.02.2021. 15:00 Gradski stadion Užice ZLATIBOR – SPARTAK ŽK |
1 - 1 |
06.02.2021. 15:00 Stadion FK Radnik, Surdulica RADNIK – VOŽDOVAC |
1 - 1 |
06.02.2021. 17:00 Stadion FK Partizan, Beograd PARTIZAN – NAPREDAK |
3 - 0 |
07.02.2021. 13:00 Gradski stadion Novi Pazar NOVI PAZAR – CRVENA ZVEZDA |
1 - 3 |
07.02.2021. 15:00 Stadion "Slavko Maletin Vava", Bačka Palanka OFK BAČKA – MAČVA |
2 - 0 |
07.02.2021. 15:00 Stadion Kralj Petar Prvi, Beograd RAD – PROLETER |
1 - 0 |
07.02.2021. 15:00 Stadion kraj Moravice, Ivanjica JAVOR MATIS – MLADOST |
4 - 1 |
21. KOLO
Utakmica | Rezultat |
---|---|
12.02.2021. 14:30 Stadion Mladost, Kruševac NAPREDAK – JAVOR MATIS |
1 - 1 |
12.02.2021. 14:30 Gradski stadion Senta TSC – RAD |
0 - 0 |
12.02.2021. 14:30 Stadion Karađorđe, Novi Sad PROLETER – ZLATIBOR |
2 - 2 |
12.02.2021. 14:30 Gradski stadion Subotica SPARTAK ŽK – OFK BAČKA |
1 - 0 |
12.02.2021. 16:30 Stadion FK Partizan, Beograd PARTIZAN – NOVI PAZAR |
4 - 1 |
12.02.2021. 18:30 Stadion na Banovom brdu, Beograd ČUKARIČKI – VOJVODINA |
3 - 3 |
13.02.2021. 13:30 Stadion Mladost, Lučani MLADOST – RADNIK |
2 - 2 |
13.02.2021. 13:30 Stadion FK Voždovac, Beograd VOŽDOVAC – INĐIJA |
1 - 1 |
13.02.2021. 13:30 Stadion FK Mačva, Šabac MAČVA – METALAC |
2 - 1 |
13.02.2021. 15:30 Gradski stadion Čair, Niš RADNIČKI – CRVENA ZVEZDA |
0 - 1 |
22. KOLO
Utakmica | Rezultat |
---|---|
16.02.2021. 14:00 Gradski stadion Užice ZLATIBOR – TSC |
0 - 1 |
16.02.2021. 16:00 Stadion Kralj Petar Prvi, Beograd RAD – ČUKARIČKI |
0 - 2 |
17.02.2021. 13:00 Stadion FK Inđija INĐIJA – MLADOST |
1 - 0 |
17.02.2021. 13:00 Stadion kraj Moravice, Ivanjica JAVOR MATIS – PARTIZAN |
0 - 1 |
17.02.2021. 16:00 Gradski stadion Novi Pazar NOVI PAZAR – RADNIČKI |
3 - 1 |
17.02.2021. 16:00 Stadion "Slavko Maletin Vava", Bačka Palanka OFK BAČKA – PROLETER |
0 - 2 |
17.02.2021. 16:00 Stadion Karađorđe, Novi Sad VOJVODINA – VOŽDOVAC |
2 - 0 |
17.02.2021. 16:00 Stadion FK Radnik, Surdulica RADNIK – NAPREDAK |
2 - 1 |
17.02.2021. 18:00 Stadion Metalac, Gornji Milanovac METALAC – SPARTAK ŽK |
3 - 0 |
11.03.2021. 19:10 Stadion "Rajko Mitić" Beograd CRVENA ZVEZDA – MAČVA |
4 - 0 |
23. KOLO
Utakmica | Rezultat |
---|---|
20.02.2021. 13:00 Stadion na Banovom brdu, Beograd ČUKARIČKI – ZLATIBOR |
2 - 0 |
21.02.2021. 13:00 Stadion FK Partizan, Beograd PARTIZAN – RADNIK |
3 - 0 |
21.02.2021. 13:00 Stadion Mladost, Kruševac NAPREDAK – INĐIJA |
1 - 0 |
21.02.2021. 13:00 Stadion Mladost, Lučani MLADOST – VOJVODINA |
1 - 1 |
21.02.2021. 13:00 Stadion Karađorđe, Novi Sad PROLETER – METALAC |
1 - 2 |
21.02.2021. 17:05 Gradski stadion Subotica SPARTAK ŽK – CRVENA ZVEZDA |
1 - 2 |
22.02.2021. 15:00 Stadion FK Voždovac, Beograd VOŽDOVAC – RAD |
0 - 1 |
22.02.2021. 15:00 Gradski stadion Senta TSC – OFK BAČKA |
3 - 0 |
22.02.2021. 15:00 Stadion FK Mačva, Šabac MAČVA – RADNIČKI |
0 - 2 |
22.02.2021. 17:00 Stadion kraj Moravice, Ivanjica JAVOR MATIS – NOVI PAZAR |
1 - 0 |
24. KOLO
Utakmica | Rezultat |
---|---|
26.02.2021. 13:00 Stadion FK Inđija INĐIJA – PARTIZAN |
0 - 6 |
26.02.2021. 15:30 Stadion Karađorđe, Novi Sad VOJVODINA – NAPREDAK |
1 - 0 |
27.02.2021. 14:00 Gradski stadion Novi Pazar NOVI PAZAR – MAČVA |
4 - 0 |
27.02.2021. 14:00 Gradski stadion Čair, Niš RADNIČKI – SPARTAK ŽK |
0 - 1 |
27.02.2021. 14:00 Stadion "Slavko Maletin Vava", Bačka Palanka OFK BAČKA – ČUKARIČKI |
1 - 2 |
27.02.2021. 14:00 Stadion FK Radnik, Surdulica RADNIK – JAVOR MATIS |
2 - 0 |
27.02.2021. 16:05 Stadion Metalac, Gornji Milanovac METALAC – TSC |
0 - 0 |
27.02.2021. 16:05 Gradski stadion Užice ZLATIBOR – VOŽDOVAC |
0 - 0 |
27.02.2021. 16:05 Stadion Kralj Petar Prvi, Beograd RAD – MLADOST |
0 - 1 |
28.02.2021. 17:00 Stadion "Rajko Mitić" Beograd CRVENA ZVEZDA – PROLETER |
4 - 0 |
25. KOLO
Utakmica | Rezultat |
---|---|
02.03.2021. 16:00 Stadion Partizan, Beograd PARTIZAN – VOJVODINA |
2 - 0 |
03.03.2021. 14:00 Stadion FK Radnik, Surdulica RADNIK – NOVI PAZAR |
4 - 1 |
03.03.2021. 14:00 Stadion Mladost, Kruševac NAPREDAK – RAD |
0 - 2 |
03.03.2021. 14:00 Stadion Mladost, Lučani MLADOST – ZLATIBOR |
0 - 2 |
03.03.2021. 14:00 Stadion FK Voždovac, Beograd VOŽDOVAC – OFK BAČKA |
2 - 1 |
03.03.2021. 14:00 Stadion na Banovom brdu, Beograd ČUKARIČKI – METALAC |
2 - 0 |
03.03.2021. 16:05 Stadion kraj Moravice, Ivanjica JAVOR MATIS – INĐIJA |
1 - 1 |
03.03.2021. 16:05 Gradski stadion Senta TSC – CRVENA ZVEZDA |
1 - 3 |
03.03.2021. 16:05 Stadion Karađorđe, Novi Sad PROLETER – RADNIČKI |
2 - 1 |
03.03.2021. 16:05 Gradski stadion Subotica SPARTAK ŽK – MAČVA |
3 - 2 |
26. KOLO
Utakmica | Rezultat |
---|---|
07.03.2021. 13:00 Stadion FK Inđija INĐIJA – RADNIK |
0 - 1 |
07.03.2021. 15:00 Gradski stadion Novi Pazar NOVI PAZAR – SPARTAK ŽK |
2 - 1 |
07.03.2021. 15:00 Stadion FK Mačva, Šabac MAČVA – PROLETER |
3 - 1 |
07.03.2021. 15:00 Gradski stadion Čair, Niš RADNIČKI – TSC |
2 - 0 |
07.03.2021. 15:00 Stadion Metalac, Gornji Milanovac METALAC – VOŽDOVAC |
2 - 1 |
07.03.2021. 15:00 Stadion Karađorđe, Novi Sad VOJVODINA – JAVOR MATIS |
2 - 0 |
07.03.2021. 17:05 Stadion Kralj Petar Prvi, Beograd RAD – PARTIZAN |
0 - 5 |
07.03.2021. 19:15 Stadion "Rajko Mitić" Beograd CRVENA ZVEZDA – ČUKARIČKI |
2 - 0 |
08.03.2021. 16:00 Stadion "Slavko Maletin Vava", Bačka Palanka OFK BAČKA – MLADOST |
1 - 1 |
08.03.2021. 18:00 Gradski stadion Užice ZLATIBOR – NAPREDAK |
1 - 2 |
27. KOLO
Utakmica | Rezultat |
---|---|
13.03.2021. 16:00 Stadion na Banovom brdu, Beograd ČUKARIČKI – RADNIČKI |
0 - 0 |
14.03.2021. 13:00 Stadion FK Inđija INĐIJA – NOVI PAZAR |
1 - 0 |
14.03.2021. 13:00 Stadion kraj Moravice, Ivanjica JAVOR MATIS – RAD |
1 - 1 |
14.03.2021. 13:00 Stadion Mladost, Kruševac NAPREDAK – OFK BAČKA |
2 - 1 |
14.03.2021. 13:00 Stadion FK Mladost, Lučani MLADOST – METALAC |
1 - 1 |
15.03.2021. 14:00 Stadion FK Radnik, Surdulica RADNIK – VOJVODINA |
2 - 2 |
15.03.2021. 14:00 Gradski stadion Senta TSC – MAČVA |
3 - 0 |
15.03.2021. 14:00 Stadion Karađorđe, Novi Sad PROLETER – SPARTAK ŽK |
2 - 0 |
15.03.2021. 16:05 Stadion FK Voždovac, Beograd VOŽDOVAC – CRVENA ZVEZDA |
1 - 4 |
15.03.2021. 18:10 Stadion FK Partizan, Beograd PARTIZAN – ZLATIBOR |
5 - 1 |
28. KOLO
Utakmica | Rezultat |
---|---|
19.03.2021. 18:00 Stadion Metalac, Gornji Milanovac METALAC – NAPREDAK |
2 - 2 |
20.03.2021. 15:00 Gradski stadion Subotica SPARTAK ŽK – TSC |
2 - 2 |
20.03.2021. 15:00 Gradski stadion Čair, Niš RADNIČKI – VOŽDOVAC |
0 - 1 |
20.03.2021. 15:00 Stadion "Slavko Maletin Vava", Bačka Palanka OFK BAČKA – PARTIZAN |
0 - 4 |
20.03.2021. 15:00 Gradski stadion Užice ZLATIBOR – JAVOR MATIS |
0 - 2 |
20.03.2021. 19:00 Stadion "Rajko Mitić" Beograd CRVENA ZVEZDA – MLADOST |
4 - 1 |
21.03.2021. 15:00 Gradski stadion Novi Pazar NOVI PAZAR – PROLETER |
5 - 0 |
21.03.2021. 15:00 Stadion FK Mačva, Šabac MAČVA – ČUKARIČKI |
1 - 2 |
21.03.2021. 15:00 Stadion Kralj Petar Prvi, Beograd RAD – RADNIK |
2 - 0 |
21.03.2021. 15:00 Stadion Karađorđe, Novi Sad VOJVODINA – INĐIJA |
2 - 1 |
29. KOLO
Utakmica | Rezultat |
---|---|
02.04.2021. 17:00 Stadion Karađorđe, Novi Sad VOJVODINA – NOVI PAZAR |
1 - 0 |
02.04.2021. 17:00 Stadion Mladost, Lučani MLADOST – RADNIČKI |
4 - 1 |
02.04.2021. 17:00 Stadion FK Voždovac, Beograd VOŽDOVAC – MAČVA |
0 - 0 |
02.04.2021. 17:00 Gradski stadion Senta TSC – PROLETER |
2 - 0 |
02.04.2021. 19:05 Stadion na Banovom brdu, Beograd ČUKARIČKI – SPARTAK ŽK |
5 - 1 |
03.04.2021. 14:55 Stadion FK Inđija INĐIJA – RAD |
1 - 0 |
03.04.2021. 14:55 Stadion FK Radnik, Surdulica RADNIK – ZLATIBOR |
2 - 1 |
03.04.2021. 14:55 Stadion kraj Moravice, Ivanjica JAVOR MATIS – OFK BAČKA |
1 - 1 |
03.04.2021. 17:00 Stadion Mladost, Kruševac NAPREDAK – CRVENA ZVEZDA |
1 - 4 |
03.04.2021. 19:05 Stadion Partizan, Beograd PARTIZAN – METALAC |
3 - 0 |
30. KOLO
Utakmica | Rezultat |
---|---|
06.04.2021. 18:00 Gradski stadion Novi Pazar NOVI PAZAR – TSC |
2 - 1 |
06.04.2021. 18:00 Stadion Karađorđe, Novi Sad PROLETER – ČUKARIČKI |
0 - 1 |
06.04.2021. 18:00 Gradski stadion Subotica SPARTAK ŽK – VOŽDOVAC |
3 - 0 |
06.04.2021. 18:00 Stadion FK Mačva, Šabac MAČVA – MLADOST |
0 - 2 |
07.04.2021. 14:00 Gradski stadion Čair, Niš RADNIČKI – NAPREDAK |
1 - 2 |
07.04.2021. 14:00 Stadion "Slavko Maletin Vava", Bačka Palanka OFK BAČKA – RADNIK |
0 - 2 |
07.04.2021. 14:00 Stadion Kralj Petar Prvi, Beograd RAD – VOJVODINA |
2 - 0 |
07.04.2021. 18:00 Stadion "Rajko Mitić" Beograd CRVENA ZVEZDA – PARTIZAN |
1 - 0 |
08.04.2021. 16:00 Stadion Metalac, Gornji Milanovac METALAC – JAVOR MATIS |
1 - 2 |
08.04.2021. 16:00 Gradski stadion Užice ZLATIBOR – INĐIJA |
2 - 2 |
31. KOLO
Utakmica | Rezultat |
---|---|
10.04.2021. 19:00 Stadion Mladost, Lučani MLADOST – SPARTAK ŽK |
1 - 0 |
10.04.2021. 19:00 Stadion FK Voždovac, Beograd VOŽDOVAC – PROLETER |
1 - 1 |
10.04.2021. 19:00 Stadion na Banovom brdu, Beograd ČUKARIČKI – TSC |
0 - 0 |
11.04.2021. 15:00 Stadion kraj Moravice, Ivanjica JAVOR MATIS – CRVENA ZVEZDA |
1 - 5 |
11.04.2021. 19:00 Stadion FK Partizan, Beograd PARTIZAN – RADNIČKI |
2 - 0 |
12.04.2021. 16:00 Stadion FK Inđija INĐIJA – OFK BAČKA |
1 - 0 |
12.04.2021. 18:00 Stadion Kralj Petar Prvi, Beograd RAD – NOVI PAZAR |
3 - 2 |
12.04.2021. 18:00 Stadion Karađorđe, Novi Sad VOJVODINA – ZLATIBOR |
2 - 1 |
12.04.2021. 18:00 Stadion FK Radnik, Surdulica RADNIK – METALAC |
1 - 2 |
12.04.2021. 18:00 Stadion Mladost, Kruševac NAPREDAK – MAČVA |
2 - 0 |
32. KOLO
Utakmica | Rezultat |
---|---|
16.04.2021. 16:00 Stadion "Slavko Maletin Vava", Bačka Palanka OFK BAČKA – VOJVODINA |
1 - 2 |
16.04.2021. 18:05 Stadion FK Mačva, Šabac MAČVA – PARTIZAN |
1 - 2 |
17.04.2021. 19:00 Stadion "Rajko Mitić" Beograd CRVENA ZVEZDA – RADNIK |
2 - 1 |
18.04.2021. 13:00 Gradski stadion Novi Pazar NOVI PAZAR – ČUKARIČKI |
1 - 3 |
18.04.2021. 13:00 Stadion Metalac, Gornji Milanovac METALAC – INĐIJA |
0 - 0 |
18.04.2021. 13:00 Gradski stadion Užice ZLATIBOR – RAD |
1 - 2 |
18.04.2021. 19:00 Gradski stadion Senta TSC – VOŽDOVAC |
4 - 1 |
18.04.2021. 19:00 Stadion Karađorđe, Novi Sad PROLETER – MLADOST |
0 - 2 |
18.04.2021. 19:00 Gradski stadion Subotica SPARTAK ŽK – NAPREDAK |
0 - 2 |
18.04.2021. 19:00 Gradski stadion Čair, Niš RADNIČKI – JAVOR MATIS |
0 - 0 |
33. KOLO
Utakmica | Rezultat |
---|---|
23.04.2021. 18:00 Gradski stadion Užice ZLATIBOR – NOVI PAZAR |
0 - 1 |
24.04.2021. 15:00 Stadion Kralj Petar Prvi, Beograd RAD – OFK BAČKA |
3 - 0 |
24.04.2021. 15:00 Stadion kraj Moravice, Ivanjica JAVOR MATIS – MAČVA |
2 - 0 |
24.04.2021. 15:00 Stadion Mladost, Kruševac NAPREDAK – PROLETER |
5 - 0 |
24.04.2021. 15:00 Stadion Mladost, Lučani MLADOST – TSC |
2 - 1 |
24.04.2021. 15:00 Stadion FK Voždovac, Beograd VOŽDOVAC – ČUKARIČKI |
2 - 1 |
25.04.2021. 14:30 Stadion Karađorđe, Novi Sad VOJVODINA – METALAC |
1 - 2 |
25.04.2021. 14:30 Stadion FK Radnik, Surdulica RADNIK – RADNIČKI |
0 - 0 |
25.04.2021. 17:00 Stadion FK Inđija INĐIJA – CRVENA ZVEZDA |
1 - 5 |
25.04.2021. 19:30 Stadion FK Partizan, Beograd PARTIZAN – SPARTAK ŽK |
2 - 1 |
34. KOLO
Utakmica | Rezultat |
---|---|
28.04.2021. 16:00 Gradski stadion Novi Pazar NOVI PAZAR – VOŽDOVAC |
0 - 2 |
28.04.2021. 18:00 Stadion na Banovom brdu, Beograd ČUKARIČKI – MLADOST |
4 - 2 |
28.04.2021. 18:00 Stadion "Slavko Maletin Vava", Bačka Palanka OFK BAČKA – ZLATIBOR |
0 - 1 |
29.04.2021. 14:45 Gradski stadion Senta TSC – NAPREDAK |
1 - 3 |
29.04.2021. 14:45 Gradski stadion Subotica SPARTAK ŽK – JAVOR MATIS |
0 - 2 |
29.04.2021. 14:45 Stadion FK Mačva, Šabac MAČVA – RADNIK |
0 - 5 |
29.04.2021. 14:45 Gradski stadion Čair, Niš RADNIČKI – INĐIJA |
2 - 0 |
29.04.2021. 14:45 Stadion Metalac, Gornji Milanovac METALAC – RAD |
3 - 0 |
29.04.2021. 17:00 Stadion Karađorđe, Novi Sad PROLETER – PARTIZAN |
1 - 3 |
29.04.2021. 19:05 Stadion "Rajko Mitić" Beograd CRVENA ZVEZDA – VOJVODINA |
1 - 0 |
35. KOLO
Utakmica | Rezultat |
---|---|
04.05.2021. 18:00 Stadion "Slavko Maletin Vava", Bačka Palanka OFK BAČKA – NOVI PAZAR |
0 - 1 |
04.05.2021. 18:00 Stadion FK Radnik, Surdulica RADNIK – SPARTAK ŽK |
2 - 0 |
04.05.2021. 18:00 Stadion kraj Moravice, Ivanjica JAVOR MATIS – PROLETER |
1 - 1 |
04.05.2021. 18:00 Stadion Mladost, Kruševac NAPREDAK – ČUKARIČKI |
1 - 0 |
04.05.2021. 18:00 Stadion Mladost, Kruševac MLADOST – VOŽDOVAC |
1 - 0 |
05.05.2021. 16:00 Gradski stadion Užice ZLATIBOR – METALAC |
1 - 0 |
05.05.2021. 16:00 Stadion Karađorđe, Novi Sad VOJVODINA – RADNIČKI |
0 - 0 |
05.05.2021. 16:00 Stadion FK Inđija INĐIJA – MAČVA |
2 - 2 |
05.05.2021. 16:00 Stadion FK Partizan, Beograd PARTIZAN – TSC |
3 - 1 |
05.05.2021. 18:05 Stadion Kralj Petar Prvi, Beograd RAD – CRVENA ZVEZDA |
2 - 2 |
36. KOLO
Utakmica | Rezultat |
---|---|
08.05.2021. 16:00 Gradski stadion Novi Pazar NOVI PAZAR – MLADOST |
4 - 1 |
08.05.2021. 16:00 Stadion FK Voždovac, Beograd VOŽDOVAC – NAPREDAK |
4 - 2 |
08.05.2021. 16:00 Stadion Karađorđe, Novi Sad PROLETER – RADNIK |
3 - 0 |
09.05.2021. 14:30 Gradski stadion Senta TSC – JAVOR MATIS |
2 - 1 |
09.05.2021. 14:30 Gradski stadion Subotica SPARTAK ŽK – INĐIJA |
1 - 0 |
09.05.2021. 14:30 Stadion FK Mačva, Šabac MAČVA – VOJVODINA |
2 - 5 |
09.05.2021. 14:30 Gradski stadion Čair, Niš RADNIČKI – RAD |
2 - 2 |
09.05.2021. 14:30 Stadion Metalac, Gornji Milanovac METALAC – OFK BAČKA |
3 - 0 |
09.05.2021. 16:40 Stadion na Banovom brdu, Beograd ČUKARIČKI – PARTIZAN |
0 - 2 |
09.05.2021. 18:45 Stadion "Rajko Mitić" Beograd CRVENA ZVEZDA – ZLATIBOR |
6 - 1 |
37. KOLO
Utakmica | Rezultat |
---|---|
14.05.2021. 16:00 Stadion Karađorđe, Novi Sad VOJVODINA – SPARTAK ŽK |
1 - 1 |
14.05.2021. 16:00 Stadion FK Radnik, Surdulica RADNIK – TSC |
0 - 3 |
14.05.2021. 18:05 Stadion "Slavko Maletin Vava", Bačka Palanka OFK BAČKA – CRVENA ZVEZDA |
0 - 5 |
15.05.2021. 13:30 Stadion Metalac, Gornji Milanovac METALAC – NOVI PAZAR |
1 - 1 |
15.05.2021. 13:30 Gradski stadion Užice ZLATIBOR – RADNIČKI |
0 - 0 |
15.05.2021. 13:30 Stadion Kralj Petar Prvi, Beograd RAD – MAČVA |
7 - 1 |
15.05.2021. 13:30 Stadion FK Inđija INĐIJA – PROLETER |
0 - 5 |
15.05.2021. 13:30 Stadion kraj Moravice, Ivanjica JAVOR MATIS – ČUKARIČKI |
1 - 2 |
15.05.2021. 13:30 Stadion Mladost, Kruševac NAPREDAK – MLADOST |
2 - 0 |
15.05.2021. 16:00 Stadion FK Partizan, Beograd PARTIZAN – VOŽDOVAC |
3 - 0 |
38. KOLO
Utakmica | Rezultat |
---|---|
18.05.2021. 16:00 Stadion na Banovom brdu, Beograd ČUKARIČKI – RADNIK |
2 - 1 |
18.05.2021. 16:00 Gradski stadion Senta TSC – INĐIJA |
2 - 1 |
18.05.2021. 16:00 Stadion FK Mačva, Šabac MAČVA – ZLATIBOR |
1 - 0 |
18.05.2021. 18:05 Stadion Mladost, Lučani MLADOST – PARTIZAN |
1 - 0 |
19.05.2021. 16:00 Stadion "Rajko Mitić" Beograd CRVENA ZVEZDA – METALAC |
5 - 1 |
19.05.2021. 18:30 Gradski stadion Novi Pazar NOVI PAZAR – NAPREDAK |
2 - 1 |
19.05.2021. 18:30 Stadion FK Voždovac, Beograd VOŽDOVAC – JAVOR MATIS |
0 - 0 |
19.05.2021. 18:30 Stadion Karađorđe, Novi Sad PROLETER – VOJVODINA |
2 - 0 |
19.05.2021. 18:30 Gradski stadion Subotica SPARTAK ŽK – RAD |
1 - 1 |
19.05.2021. 18:30 Gradski stadion Čair, Niš RADNIČKI – OFK BAČKA |
5 - 1 |
TABELA
Poz | Tim | Utak | Pob | Ner | Por | Golova | Razlika | Bod | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | • | CRVENA ZVEZDA | 38 | 35 | 3 | 0 | 114:20 | +94 | 108 |
2 | • | PARTIZAN | 38 | 31 | 2 | 5 | 95:20 | +75 | 95 |
3 | • | ČUKARIČKI | 38 | 22 | 8 | 8 | 69:34 | +35 | 74 |
4 | • | VOJVODINA | 38 | 21 | 8 | 9 | 62:41 | +21 | 71 |
5 | • | TSC | 38 | 17 | 7 | 14 | 68:50 | +18 | 58 |
6 | • | RADNIK | 38 | 16 | 7 | 15 | 55:49 | +6 | 55 |
7 | • | MLADOST | 38 | 15 | 9 | 14 | 44:59 | -15 | 54 |
8 | ↑ | PROLETER | 38 | 15 | 8 | 15 | 40:48 | -8 | 53 |
9 | • | SPARTAK ŽK | 38 | 15 | 7 | 16 | 54:53 | +1 | 52 |
10 | ↓ | METALAC | 38 | 13 | 13 | 12 | 48:53 | -5 | 52 |
11 | ↓ | NAPREDAK | 38 | 14 | 8 | 16 | 44:51 | -7 | 50 |
12 | ↑ | RADNIČKI | 38 | 13 | 10 | 15 | 37:39 | -2 | 49 |
13 | ↑ | NOVI PAZAR | 38 | 14 | 7 | 17 | 50:60 | -10 | 49 |
14 | ↓ | VOŽDOVAC | 38 | 13 | 9 | 16 | 49:59 | -10 | 48 |
15 | ↓ | RAD | 38 | 14 | 6 | 18 | 44:57 | -13 | 48 |
16 | • | JAVOR MATIS | 38 | 12 | 10 | 16 | 45:53 | -8 | 46 |
17 | • | INĐIJA | 38 | 10 | 5 | 23 | 29:66 | -37 | 35 |
18 | • | ZLATIBOR | 38 | 7 | 8 | 23 | 28:64 | -36 | 29 |
19 | • | MAČVA | 38 | 7 | 4 | 27 | 26:81 | -55 | 25 |
20 | • | OFK BAČKA | 38 | 3 | 7 | 28 | 24:68 | -44 | 16 |
1/16 FINALA KUPA SRBIJE
DATUM I VREME | DOMAĆIN | GOST | REZULTAT |
---|---|---|---|
21.10.2020. – 14:30 | VOŽDOVAC | GRAFIČAR | 6:4 (PENALI 4:2; 2:2; 0:2) |
21.10.2020. – 14:30 | SMEDEREVO | RADNIČKI (NIŠ) | 1:2 |
21.10.2020. – 14:30 | JEDINSTVO (RUMENKA) | VOJVODINA | 0:2 |
16.11.2020. – 17:00 | CRVENA ZVEZDA | ZLATIBOR | 4:2 |
20.10.2020. – 14:30 | NAPREDAK | ŽARKOVO | 2:1 |
21.10.2020. – 18:00 | JAVOR MATIS | RADNIČKI 1923 (KRAGUJEVAC) | 2:1 |
21.10.2020. – 14:30 | SUŠICA (KRAGUJEVAC) | SPARTAK ŽK | 0:2 |
21.10.2020. – 14:00 | MAČVA | METALAC | 1:2 |
21.10.2020. – 14:30 | NOVI PAZAR | ČUKARIČKI | 1:3 |
21.10.2020. – 14:30 | KABEL | RADNIK | 3:4 |
21.10.2020. – 14:30 | RAD | KOLUBARA | 5:3 (PENALI 5:3; 0:0; 0:0) |
21.10.2020. – 14:30 | TRAJAL | TSC | 0:2 |
21.10.2020. – 14:30 | MLADOST LUČANI | DINAMO (VRANJE) | 2:0 |
21.10.2020. – 16:00 | PARTIZAN | OFK BAČKA | 2:0 |
21.10.2020. – 14:30 | IMT | INĐIJA | 2:1 |
21.10.2020. – 14:30 | RADNIČKI (PIROT) | PROLETER | 0:2 |
1/8 FINALA KUPA SRBIJE
DATUM I VREME | DOMAĆIN | GOST | REZULTAT |
---|---|---|---|
25.11.2020. – 13:30 | IMT | RADNIČKI (NIŠ) | 2:1 |
25.11.2020. – 13:30 | JAVOR | VOŽDOVAC | 2:5 (PENALI 1:4; 1:1; 0:1) |
25.11.2020. – 13:30 | RADNIK | ČUKARIČKI | 8:6 (PENALI 6:4; 2:2; 0:2) |
25.11.2020. – 13:30 | SPARTAK ŽK | MLADOST (LUČANI) | 5:3 (PENALI 4:2; 1:1; 1:0) |
25.11.2020. – 13:30 | TSC | NAPREDAK | 2:0 |
25.11.2020. – 16:00 | METALAC | PARTIZAN | 0:1 |
26.11.2020. – 16:00 | PROLETER | VOJVODINA | 0:2 |
18.12.2020. – 13:30 | RAD | CRVENA ZVEZDA | 1:2 |
1/4 FINALE KUPA SRBIJE
DATUM I VREME | DOMAĆIN | GOST | REZULTAT |
---|---|---|---|
11.03.2021. – 12:55 | TSC | RADNIK | 5:6 (PENALI 4:5; 1:1; 1:1) |
30.03.2021. -16:00 | CRVENA ZVEZDA | IMT | 3:0 (3:0) |
11.03.2021. – 17:05 | PARTIZAN | VOŽDOVAC | 4:0 (2:0) |
11.03.2021. – 15:00 | SPARTAK ŽK | VOJVODINA | 1:2 (0:0) |
1/2 FINALE KUPA SRBIJE
DATUM I VREME | DOMAĆIN | GOST | REZULTAT |
---|---|---|---|
21.04.2021. – 17:00 | CRVENA ZVEZDA | RADNIK | 2:1 (2:0) |
21.04.2021. – 19:05 | VOJVODINA | PARTIZAN | 0:1 (0:1) |
FINALE KUPA SRBIJE
DATUM I VREME | DOMAĆIN | GOST | REZULTAT |
---|---|---|---|
25.05.2021. | CRVENA ZVEZDA | PARTIZAN |