NAPOMENA: Posetioci sajta koji vrše pregled sa mobilnog telefona potrebno je da tabele pomere horizontalno kako bi mogli da ih sagledaju u celini.

RASPORED UTAKMICA SUPERLIGE

RASPORED UTAKMICA SUPERLIGE U PDF FORMATU  ZA SEZONU 2020/2021. MOŽETE PREUZETI KLIKOM OVDE.

1. KOLO

Utakmica Rezultat
31.07.2020. 19:00 Gradski stadion Subotica
SPARTAK ŽK ZLATIBOR

3 - 0

31.07.2020. 19:00 Gradski stadion Senta
TSC VOJVODINA

2 - 2

31.07.2020. 20:00 Stadion FK Mladost, Lučani
MLADOST JAVOR MATIS

2 - 1

01.08.2020. 17:30 Stadion Mladost, Kruševac
NAPREDAK PARTIZAN

1 - 3

01.08.2020. 19:30 Stadion "Rajko Mitić" Beograd
CRVENA ZVEZDA NOVI PAZAR

3 - 0

01.08.2020. 19:30 Stadion FK Mačva, Šabac
MAČVA OFK BAČKA

1 - 0

01.08.2020. 19:30 Stadion Karađorđe, Novi Sad
PROLETER RAD

2 - 0

01.08.2020. 19:30 Stadion na Banovom brdu, Beograd
ČUKARIČKI INĐIJA

3 - 0

01.08.2020. 19:30 Stadion FK Voždovac, Beograd
VOŽDOVAC RADNIK

1 - 3

01.08.2020. 19:30 Gradski stadion Čair, Niš
RADNIČKI METALAC

3 - 0

2. KOLO

Utakmica Rezultat
05.08.2020. 17:00 Stadion FK Inđija
INĐIJA VOŽDOVAC

0 - 1

05.08.2020. 17:00 Gradski stadion Novi Pazar
NOVI PAZAR PARTIZAN

3 - 2

05.08.2020. 19:00 Gradski stadion Užice
ZLATIBOR PROLETER

0 - 2

05.08.2020. 19:00 Stadion Rajko Mitić, Beograd
CRVENA ZVEZDA RADNIČKI

3 - 0

05.08.2020. 19:00 Stadion Metalac, Gornji Milanovac
METALAC MAČVA

2 - 1

05.08.2020. 19:00 Stadion Stanko Maletin Vava, Bačka Palanka
OFK BAČKA SPARTAK ŽK

1 - 3

05.08.2020. 19:00 Stadion FK Radnik, Surdulica
RADNIK MLADOST

2 - 3

05.08.2020. 19:00 Stadion Kralj Petar Prvi, Beograd
RAD TSC

1 - 3

05.08.2020. 19:00 Stadion kraj Moravice, Ivanjica
JAVOR MATIS NAPREDAK

3 - 0

05.08.2020. 21:00 Stadion Karađorđe, Novi Sad
VOJVODINA ČUKARIČKI

2 - 2

3. KOLO

Utakmica Rezultat
09.08.2020. 18:30 Stadion FK Mačva, Šabac
MAČVA CRVENA ZVEZDA

0 - 3

09.08.2020. 19:00 Gradski stadion Čair, Niš
RADNIČKI NOVI PAZAR

2 - 1

09.08.2020. 19:00 Gradski stadion Subotica
SPARTAK ŽK METALAC

4 - 1

09.08.2020. 19:00 Gradski stadion Senta
TSC ZLATIBOR

5 - 1

09.08.2020. 19:00 Stadion FK Mladost, Lučani
MLADOST INĐIJA

2 - 0

09.08.2020. 19:00 Stadion Mladost, Kruševac
NAPREDAK RADNIK

2 - 1

09.08.2020. 20:30 Stadion Karađorđe, Novi Sad
PROLETER OFK BAČKA

1 - 1

09.08.2020. 20:30 Stadion na Banovom brdu, Beograd
ČUKARIČKI RAD

3 - 0

09.08.2020. 20:30 Stadion FK Voždovac, Beograd
VOŽDOVAC VOJVODINA

1 - 3

09.08.2020. 20:30 Stadion Partizan, Beograd
PARTIZAN JAVOR MATIS

4 - 0

4. KOLO

Utakmica Rezultat
14.08.2020. 19:00 Stadion "Rajko Mitić", Beograd
CRVENA ZVEZDA SPARTAK ŽK

3 - 2

15.08.2020. 17:00 Stadion FK Inđija
INĐIJA NAPREDAK

1 - 0

15.08.2020. 19:00 Gradski stadion Novi Pazar
NOVI PAZAR JAVOR MATIS

2 - 3

15.08.2020. 19:00 Stadion FK Radnik, Surdulica
RADNIK PARTIZAN

0 - 2

15.08.2020. 19:00 Gradski stadion Užice
ZLATIBOR ČUKARIČKI

1 - 5

15.08.2020. 19:00 Gradski stadion Čair, Niš
RADNIČKI MAČVA

1 - 0

16.08.2020. 18:00 Stadion "Slavko Maletin Vava", Bačka Palanka
OFK BAČKA TSC

1 - 1

16.08.2020. 20:00 Stadion Karađorđe, Novi Sad
VOJVODINA MLADOST

3 - 0

16.08.2020. 20:00 Stadion Kralj Petar Prvi, Beograd
RAD VOŽDOVAC

1 - 3

16.08.2020. 20:00 Stadion Metalac, Gornji Milanovac
METALAC PROLETER

1 - 1

5. KOLO

Utakmica Rezultat
21.08.2020. 18:00 Stadion Karađorđe, Novi Sad
PROLETER CRVENA ZVEZDA

0 - 1

21.08.2020. 19:00 Gradski stadion Senta
TSC METALAC

2 - 3

22.08.2020. 19:00 Gradski stadion Subotica
SPARTAK ŽK RADNIČKI

2 - 0

22.08.2020. 19:00 Stadion na Banovom Brdu, Beograd
ČUKARIČKI OFK BAČKA

1 - 0

22.08.2020. 19:00 Stadion kraj Moravice, Ivanjica
JAVOR MATIS RADNIK

2 - 1

22.08.2020. 19:30 Stadion Partizan, Beograd
PARTIZAN INĐIJA

5 - 0

23.08.2020. 17:00 Stadion Mladost, Kruševac
NAPREDAK VOJVODINA

0 - 1

23.08.2020. 19:00 Stadion FK Mačva, Šabac
MAČVA NOVI PAZAR

1 - 1

23.08.2020. 19:00 Stadion FK Voždovac, Beograd
VOŽDOVAC ZLATIBOR

1 - 1

23.08.2020. 19:00 Stadion FK Mladost, Lučani
MLADOST RAD

1 - 0

6. KOLO

Utakmica Rezultat
28.08.2020. 17:00 Stadion FK Inđija
INĐIJA JAVOR MATIS

3 - 2

28.08.2020. 19:00 Stadion Metalac, Gornji Milanovac
METALAC ČUKARIČKI

0 - 0

29.08.2020. 17:00 Stadion Kralj Petar Prvi, Beograd
RAD NAPREDAK

3 - 1

29.08.2020. 19:30 Gradski stadion Novi Pazar
NOVI PAZAR RADNIK

0 - 0

29.08.2020. 19:30 Gradski stadion Užice
ZLATIBOR MLADOST

1 - 0

29.08.2020. 19:30 Stadion "Slavko Maletin Vava", Bačka Palanka
OFK BAČKA VOŽDOVAC

2 - 1

29.08.2020. 19:30 Gradski stadion Čair, Niš
RADNIČKI PROLETER

3 - 0

30.08.2020. 18:45 Stadion Karađorđe, Novi Sad
VOJVODINA PARTIZAN

3 - 2

30.08.2020. 20:00 Stadion FK Mačva, Šabac
MAČVA SPARTAK ŽK

0 - 4

30.08.2020. 21:00 Stadion "Rajko Mitić", Beograd
CRVENA ZVEZDA TSC

5 - 0

7. KOLO

Utakmica Rezultat
11.09.2020. 19:00 Stadion na Banovom brdu, Beograd
ČUKARIČKI CRVENA ZVEZDA

1 - 3

12.09.2020. 17:00 Gradski stadion Subotica
SPARTAK ŽK NOVI PAZAR

1 - 1

12.09.2020. 17:00 Gradski stadion Senta
TSC RADNIČKI

1 - 3

12.09.2020. 17:00 Stadion FK Voždovac, Beograd
VOŽDOVAC METALAC

4 - 0

12.09.2020. 17:00 Stadion FK Radnik, Surdulica
RADNIK INĐIJA

0 - 2

12.09.2020. 20:00 Stadion FK Partizan, Beograd
PARTIZAN RAD

3 - 0

13.09.2020. 18:00 Stadion Karađorđe, Novi Sad
PROLETER MAČVA

0 - 0

13.09.2020. 18:00 Stadion FK Mladost, Lučani
MLADOST OFK BAČKA

2 - 1

13.09.2020. 18:00 Stadion Mladost, Kruševac
NAPREDAK ZLATIBOR

1 - 1

13.09.2020. 18:00 Stadion kraj Moravice, Ivanjica
JAVOR MATIS VOJVODINA

2 - 1

8. KOLO

Utakmica Rezultat
18.09.2020. 18:00 Stadion Karađorđe, Novi Sad
VOJVODINA RADNIK

2 - 0

19.09.2020. 16:00 Stadion "Slavko Maletin Vava", Bačka Palanka
OFK BAČKA NAPREDAK

0 - 0

19.09.2020. 16:00 Stadion Metalac, Gornji Milanovac
METALAC MLADOST

1 - 1

19.09.2020. 16:00 Gradski stadion Čair, Niš
RADNIČKI ČUKARIČKI

0 - 0

20.09.2020. 16:00 Gradski stadion Novi Pazar
NOVI PAZAR INĐIJA

1 - 0

20.09.2020. 16:00 Stadion Kralj Petar Prvi, Beograd
RAD JAVOR MATIS

1 - 0

20.09.2020. 16:00 Gradski stadion Subotica
SPARTAK ŽK PROLETER

1 - 2

20.09.2020. 19:00 Gradski stadion Užice
ZLATIBOR PARTIZAN

0 - 1

20.09.2020. 21:00 Stadion "Rajko Mitić", Beograd
CRVENA ZVEZDA VOŽDOVAC

6 - 0

21.09.2020. 17:30 Stadion FK Mačva, Šabac
MAČVA TSC

1 - 4

9. KOLO

Utakmica Rezultat
25.09.2020. 19:00 Stadion FK Voždovac, Beograd
VOŽDOVAC RADNIČKI

5 - 0

26.09.2020. 16:00 Gradski stadion Senta
TSC SPARTAK ŽK

3 - 0

26.09.2020. 16:00 Stadion na Banovom brdu
ČUKARIČKI MAČVA

4 - 0

26.09.2020. 16:00 Stadion kraj Moravice, Ivanjica
JAVOR MATIS ZLATIBOR

1 - 1

26.09.2020. 16:00 Stadion FK Radnik, Surdulica
RADNIK RAD

4 - 2

26.09.2020. 18:00 Stadion FK Mladost, Lučani
MLADOST CRVENA ZVEZDA

0 - 4

27.09.2020. 16:00 Stadion Karađorđe, Novi Sad
PROLETER NOVI PAZAR

1 - 0

27.09.2020. 16:00 Stadion Mladost, Kruševac
NAPREDAK METALAC

1 - 2

28.09.2020. 16:00 Stadion FK Inđija
INĐIJA VOJVODINA

0 - 2

28.09.2020. 18:00 Stadion Partizan, Beograd
PARTIZAN OFK BAČKA

2 - 1

10. KOLO

Utakmica Rezultat
02.10.2020. 19:00 Gradski stadion Čair, Niš
RADNIČKI MLADOST

1 - 1

03.10.2020. 16:00 Gradski stadion Novi Pazar
NOVI PAZAR VOJVODINA

3 - 1

03.10.2020. 16:00 Stadion "Slavko Maletin Vava", Bačka Palanka
OFK BAČKA JAVOR MATIS

2 - 2

03.10.2020. 16:00 Stadion FK Mačva, Šabac
MAČVA VOŽDOVAC

0 - 2

03.10.2020. 16:00 Gradski stadion Subotica
SPARTAK ŽK ČUKARIČKI

4 - 2

03.10.2020. 18:00 Stadion Metalac, Gornji Milanovac
METALAC PARTIZAN

1 - 1

04.10.2020. 16:00 Stadion Kralj Petar Prvi, Beograd
RAD INĐIJA

2 - 1

04.10.2020. 16:00 Gradski stadion Užice
ZLATIBOR RADNIK

1 - 4

04.10.2020. 16:00 Stadion Karađorđe, Novi Sad
PROLETER TSC

1 - 0

04.10.2020. 18:00 Stadion "Rajko Mitić" Beograd
CRVENA ZVEZDA NAPREDAK

3 - 0

11. KOLO

Utakmica Rezultat
16.10.2020. 18:00 Gradski stadion Senta
TSC NOVI PAZAR

7 - 0

16.10.2020. 18:00 Stadion FK Radnik, Surdulica
RADNIK OFK BAČKA

1 - 0

16.10.2020. 18:00 Stadion Karađorđe, Novi Sad
VOJVODINA RAD

4 - 1

16.10.2020. 18:00 Stadion na Banovom brdu, Beograd
ČUKARIČKI PROLETER

1 - 2

17.10.2020. 15:00 Stadion FK Inđija
INĐIJA ZLATIBOR

1 - 0

17.10.2020. 16:00 Stadion FK Voždovac, Beograd
VOŽDOVAC SPARTAK ŽK

2 - 1

17.10.2020. 16:00 Stadion Mladost, Lučani
MLADOST MAČVA

2 - 1

17.10.2020. 16:00 Stadion Mladost, Kruševac
NAPREDAK RADNIČKI

0 - 0

17.10.2020. 16:00 Stadion kraj Moravice, Ivanjica
JAVOR MATIS METALAC

1 - 3

18.10.2020. 17:00 Stadion FK Partizan, Beograd
PARTIZAN CRVENA ZVEZDA

1 - 1

12. KOLO

Utakmica Rezultat
25.10.2020. 14:00 Gradski stadion Novi Pazar
NOVI PAZAR RAD

2 - 1

25.10.2020. 14:00 Gradski stadion Užice
ZLATIBOR VOJVODINA

0 - 2

25.10.2020. 14:00 Stadion "Slavko Maletin Vava", Bačka Palanka
OFK BAČKA INĐIJA

1 - 2

25.10.2020. 16:00 Stadion FK Mačva, Šabac
MAČVA NAPREDAK

1 - 2

25.10.2020. 16:00 Stadion Karađorđe, Novi Sad
PROLETER VOŽDOVAC

1 - 1

25.10.2020. 21:00 Stadion "Rajko Mitić" Beograd
CRVENA ZVEZDA JAVOR MATIS

0 - 0

26.10.2020. 17:00 Stadion Metalac, Gornji Milanovac
METALAC RADNIK

1 - 1

26.10.2020. 17:00 Gradski stadion Čair, Niš
RADNIČKI PARTIZAN

1 - 0

26.10.2020. 17:00 Gradski stadion Subotica
SPARTAK ŽK MLADOST

1 - 0

26.10.2020. 17:00 Gradski stadion Senta
TSC ČUKARIČKI

0 - 0

13. KOLO

Utakmica Rezultat
30.10.2020. 18:00 Stadion Karađorđe, Novi Sad
VOJVODINA OFK BAČKA

3 - 1

31.10.2020. 13:00 Stadion FK Inđija
INĐIJA METALAC

0 - 1

31.10.2020. 15:00 Stadion na Banovom brdu, Beograd
ČUKARIČKI NOVI PAZAR

4 - 0

31.10.2020. 15:00 Stadion FK Voždovac, Beograd
VOŽDOVAC TSC

2 - 0

31.10.2020. 15:00 Stadion Kralj Petar Prvi, Beograd
RAD ZLATIBOR

0 - 2

31.10.2020. 17:00 Stadion Partizan, Beograd
PARTIZAN MAČVA

2 - 0

01.11.2020. 15:00 Stadion Mladost, Lučani
MLADOST PROLETER

0 - 0

01.11.2020. 15:00 Stadion Mladost, Kruševac
NAPREDAK SPARTAK ŽK

1 - 1

01.11.2020. 15:00 Stadion kraj Moravice, Ivanjica
JAVOR MATIS RADNIČKI

1 - 0

01.11.2020. 15:00 Stadion FK Radnik, Surdulica
RADNIK CRVENA ZVEZDA

1 - 4

14. KOLO

Utakmica Rezultat
06.11.2020. 18:00 Stadion Metalac, Gornji Milanovac
METALAC VOJVODINA

3 - 3

07.11.2020. 14:00 Gradski stadion Novi Pazar
NOVI PAZAR ZLATIBOR

1 - 2

07.11.2020. 14:00 Stadion "Slavko Maletin Vava", Bačka Palanka
OFK BAČKA RAD

0 - 1

07.11.2020. 14:00 Stadion Karađorđe, Novi Sad
PROLETER NAPREDAK

1 - 0

07.11.2020. 16:00 Gradski stadion Čair, Niš
RADNIČKI RADNIK

0 - 1

07.11.2020. 16:00 Stadion FK Mačva, Šabac
MAČVA JAVOR MATIS

1 - 0

07.11.2020. 16:00 Gradski stadion Senta
TSC MLADOST

5 - 0

07.11.2020. 16:00 Stadion na Banovom brdu, Beograd
ČUKARIČKI VOŽDOVAC

3 - 2

07.11.2020. 18:00 Gradski stadion Subotica
SPARTAK ŽK PARTIZAN

1 - 2

08.11.2020. 19:00 Stadion "Rajko Mitić" Beograd
CRVENA ZVEZDA INĐIJA

3 - 2

15. KOLO

Utakmica Rezultat
20.11.2020. 17:00 Stadion Mladost, Lučani
MLADOST ČUKARIČKI

1 - 1

20.11.2020. 17:00 Stadion kraj Moravice, Ivanjica
JAVOR MATIS SPARTAK ŽK

1 - 3

20.11.2020. 17:00 Stadion FK Radnik, Surdulica
RADNIK MAČVA

3 - 0

21.11.2020. 13:00 Stadion FK Inđija
INĐIJA RADNIČKI

1 - 0

21.11.2020. 14:00 Stadion FK Voždovac, Beograd
VOŽDOVAC NOVI PAZAR

1 - 1

21.11.2020. 14:00 Stadion Mladost, Kruševac
NAPREDAK TSC

2 - 1

21.11.2020. 16:00 Stadion Partizan, Beograd
PARTIZAN PROLETER

1 - 0

22.11.2020. 16:00 Gradski stadion Užice
ZLATIBOR OFK BAČKA

1 - 0

22.11.2020. 17:30 Stadion Karađorđe, Novi Sad
VOJVODINA CRVENA ZVEZDA

0 - 2

03.12.2020. 16:00 Stadion Kralj Petar Prvi, Beograd
RAD METALAC

1 - 1

16. KOLO

Utakmica Rezultat
28.11.2020. 13:00 Stadion FK Mačva, Šabac
MAČVA INĐIJA

3 - 0

29.11.2020. 15:00 Gradski stadion Novi Pazar
NOVI PAZAR OFK BAČKA

0 - 0

29.11.2020. 15:00 Stadion Metalac, Gornji Milanovac
METALAC ZLATIBOR

2 - 0

29.11.2020. 15:00 Stadion na Banovom brdu, Beograd
ČUKARIČKI NAPREDAK

3 - 0

29.11.2020. 15:00 Stadion FK Voždovac, Beograd
VOŽDOVAC MLADOST

3 - 2

29.11.2020. 17:00 Gradski stadion Senta
TSC PARTIZAN

0 - 4

29.11.2020. 19:00 Stadion "Rajko Mitić" Beograd
CRVENA ZVEZDA RAD

3 - 0

30.11.2020. 16:00 Gradski stadion Čair, Niš
RADNIČKI VOJVODINA

0 - 1

30.11.2020. 16:00 Gradski stadion Subotica
SPARTAK ŽK RADNIK

0 - 0

30.11.2020. 16:00 Stadion Karađorđe, Novi Sad
PROLETER JAVOR MATIS

2 - 1

17. KOLO

Utakmica Rezultat
04.12.2020. 18:00 Stadion Mladost, Kruševac
NAPREDAK VOŽDOVAC

3 - 1

05.12.2020. 14:00 Stadion Karađorđe, Novi Sad
VOJVODINA MAČVA

1 - 0

05.12.2020. 16:00 Stadion Partizan, Beograd
PARTIZAN ČUKARIČKI

1 - 0

06.12.2020. 13:00 Stadion FK Inđija
INĐIJA SPARTAK ŽK

3 - 4

06.12.2020. 14:00 Stadion Mladost, Lučani
MLADOST NOVI PAZAR

3 - 2

06.12.2020. 14:00 Stadion FK Radnik, Surdulica
RADNIK PROLETER

2 - 0

06.12.2020. 16:00 Gradski stadion Užice
ZLATIBOR CRVENA ZVEZDA

0 - 1

07.12.2020. 13:00 Stadion Kralj Petar Prvi, Beograd
RAD RADNIČKI

0 - 1

07.12.2020. 13:00 Stadion "Slavko Maletin Vava", Bačka Palanka
OFK BAČKA METALAC

3 - 1

20.12.2020. 15:00 Stadion kraj Moravice, Ivanjica
JAVOR MATIS TSC

1 - 2

Odloženo

18. KOLO

Utakmica Rezultat
11.12.2020. 16:00 Stadion Karađorđe, Novi Sad
PROLETER INĐIJA

1 - 0

11.12.2020. 16:00 Gradski stadion Senta
TSC RADNIK

1 - 3

11.12.2020. 16:00 Stadion Mladost, Lučani
MLADOST NAPREDAK

0 - 0

11.12.2020. 18:00 Stadion na Banovom brdu, Beograd
ČUKARIČKI JAVOR MATIS

3 - 0

12.12.2020. 14:00 Gradski stadion Novi Pazar
NOVI PAZAR METALAC

1 - 0

12.12.2020. 14:00 Gradski stadion Čair, Niš
RADNIČKI ZLATIBOR

2 - 1

12.12.2020. 14:00 Stadion FK Mačva, Šabac
MAČVA RAD

0 - 1

12.12.2020. 14:00 Gradski stadion Subotica
SPARTAK ŽK VOJVODINA

0 - 1

12.12.2020. 17:00 Stadion FK Voždovac, Beograd
VOŽDOVAC PARTIZAN

0 - 2

13.12.2020. 17:00 Stadion "Rajko Mitić" Beograd
CRVENA ZVEZDA OFK BAČKA

2 - 0

19. KOLO

Utakmica Rezultat
16.12.2020. 14:00 Stadion Partizan, Beograd
PARTIZAN MLADOST

4 - 0

16.12.2020. 14:00 Stadion Kralj Petar Prvi, Beograd
RAD SPARTAK ŽK

0 - 1

16.12.2020. 14:00 Gradski stadion Užice
ZLATIBOR MAČVA

0 - 1

16.12.2020. 14:00 Stadion "Slavko Maletin Vava", Bačka Palanka
OFK BAČKA RADNIČKI

1 - 2

16.12.2020. 16:00 Stadion Mladost, Kruševac
NAPREDAK NOVI PAZAR

0 - 0

16.12.2020. 16:00 Stadion kraj Moravice, Ivanjica
JAVOR MATIS VOŽDOVAC

3 - 1

16.12.2020. 16:00 Stadion FK Radnik, Surdulica
RADNIK ČUKARIČKI

0 - 1

16.12.2020. 16:00 Stadion Metalac, Gornji Milanovac
METALAC CRVENA ZVEZDA

0 - 1

17.12.2020. 13:00 Stadion FK Inđija
INĐIJA TSC

0 - 3

17.12.2020. 15:00 Stadion Karađorđe, Novi Sad
VOJVODINA PROLETER

2 - 0

20. KOLO

Utakmica Rezultat
05.02.2021. 16:30 Stadion Karađorđe, Novi Sad
VOJVODINA TSC

0 - 1

06.02.2021. 13:00 Stadion FK Inđija
INĐIJA ČUKARIČKI

0 - 1

06.02.2021. 15:00 Stadion Metalac, Gornji Milanovac
METALAC RADNIČKI

1 - 1

06.02.2021. 15:00 Gradski stadion Užice
ZLATIBOR SPARTAK ŽK

1 - 1

06.02.2021. 15:00 Stadion FK Radnik, Surdulica
RADNIK VOŽDOVAC

1 - 1

06.02.2021. 17:00 Stadion FK Partizan, Beograd
PARTIZAN NAPREDAK

3 - 0

07.02.2021. 13:00 Gradski stadion Novi Pazar
NOVI PAZAR CRVENA ZVEZDA

1 - 3

07.02.2021. 15:00 Stadion "Slavko Maletin Vava", Bačka Palanka
OFK BAČKA MAČVA

2 - 0

07.02.2021. 15:00 Stadion Kralj Petar Prvi, Beograd
RAD PROLETER

1 - 0

07.02.2021. 15:00 Stadion kraj Moravice, Ivanjica
JAVOR MATIS MLADOST

4 - 1

21. KOLO

Utakmica Rezultat
12.02.2021. 14:30 Stadion Mladost, Kruševac
NAPREDAK JAVOR MATIS

1 - 1

12.02.2021. 14:30 Gradski stadion Senta
TSC RAD

0 - 0

12.02.2021. 14:30 Stadion Karađorđe, Novi Sad
PROLETER ZLATIBOR

2 - 2

12.02.2021. 14:30 Gradski stadion Subotica
SPARTAK ŽK OFK BAČKA

1 - 0

12.02.2021. 16:30 Stadion FK Partizan, Beograd
PARTIZAN NOVI PAZAR

4 - 1

12.02.2021. 18:30 Stadion na Banovom brdu, Beograd
ČUKARIČKI VOJVODINA

3 - 3

13.02.2021. 13:30 Stadion Mladost, Lučani
MLADOST RADNIK

2 - 2

13.02.2021. 13:30 Stadion FK Voždovac, Beograd
VOŽDOVAC INĐIJA

1 - 1

13.02.2021. 13:30 Stadion FK Mačva, Šabac
MAČVA METALAC

2 - 1

13.02.2021. 15:30 Gradski stadion Čair, Niš
RADNIČKI CRVENA ZVEZDA

0 - 1

22. KOLO

Utakmica Rezultat
16.02.2021. 14:00 Gradski stadion Užice
ZLATIBOR TSC

0 - 1

16.02.2021. 16:00 Stadion Kralj Petar Prvi, Beograd
RAD ČUKARIČKI

0 - 2

17.02.2021. 13:00 Stadion FK Inđija
INĐIJA MLADOST

1 - 0

17.02.2021. 13:00 Stadion kraj Moravice, Ivanjica
JAVOR MATIS PARTIZAN

0 - 1

17.02.2021. 16:00 Gradski stadion Novi Pazar
NOVI PAZAR RADNIČKI

3 - 1

17.02.2021. 16:00 Stadion "Slavko Maletin Vava", Bačka Palanka
OFK BAČKA PROLETER

0 - 2

17.02.2021. 16:00 Stadion Karađorđe, Novi Sad
VOJVODINA VOŽDOVAC

2 - 0

17.02.2021. 16:00 Stadion FK Radnik, Surdulica
RADNIK NAPREDAK

2 - 1

17.02.2021. 18:00 Stadion Metalac, Gornji Milanovac
METALAC SPARTAK ŽK

3 - 0

11.03.2021. 19:10 Stadion "Rajko Mitić" Beograd
CRVENA ZVEZDA MAČVA

4 - 0

23. KOLO

Utakmica Rezultat
20.02.2021. 13:00 Stadion na Banovom brdu, Beograd
ČUKARIČKI ZLATIBOR

2 - 0

21.02.2021. 13:00 Stadion FK Partizan, Beograd
PARTIZAN RADNIK

3 - 0

21.02.2021. 13:00 Stadion Mladost, Kruševac
NAPREDAK INĐIJA

1 - 0

21.02.2021. 13:00 Stadion Mladost, Lučani
MLADOST VOJVODINA

1 - 1

21.02.2021. 13:00 Stadion Karađorđe, Novi Sad
PROLETER METALAC

1 - 2

21.02.2021. 17:05 Gradski stadion Subotica
SPARTAK ŽK CRVENA ZVEZDA

1 - 2

22.02.2021. 15:00 Stadion FK Voždovac, Beograd
VOŽDOVAC RAD

0 - 1

22.02.2021. 15:00 Gradski stadion Senta
TSC OFK BAČKA

3 - 0

22.02.2021. 15:00 Stadion FK Mačva, Šabac
MAČVA RADNIČKI

0 - 2

22.02.2021. 17:00 Stadion kraj Moravice, Ivanjica
JAVOR MATIS NOVI PAZAR

1 - 0

24. KOLO

Utakmica Rezultat
26.02.2021. 13:00 Stadion FK Inđija
INĐIJA PARTIZAN

0 - 6

26.02.2021. 15:30 Stadion Karađorđe, Novi Sad
VOJVODINA NAPREDAK

1 - 0

27.02.2021. 14:00 Gradski stadion Novi Pazar
NOVI PAZAR MAČVA

4 - 0

27.02.2021. 14:00 Gradski stadion Čair, Niš
RADNIČKI SPARTAK ŽK

0 - 1

27.02.2021. 14:00 Stadion "Slavko Maletin Vava", Bačka Palanka
OFK BAČKA ČUKARIČKI

1 - 2

27.02.2021. 14:00 Stadion FK Radnik, Surdulica
RADNIK JAVOR MATIS

2 - 0

27.02.2021. 16:05 Stadion Metalac, Gornji Milanovac
METALAC TSC

0 - 0

27.02.2021. 16:05 Gradski stadion Užice
ZLATIBOR VOŽDOVAC

0 - 0

27.02.2021. 16:05 Stadion Kralj Petar Prvi, Beograd
RAD MLADOST

0 - 1

28.02.2021. 17:00 Stadion "Rajko Mitić" Beograd
CRVENA ZVEZDA PROLETER

4 - 0

25. KOLO

Utakmica Rezultat
02.03.2021. 16:00 Stadion Partizan, Beograd
PARTIZAN VOJVODINA

2 - 0

03.03.2021. 14:00 Stadion FK Radnik, Surdulica
RADNIK NOVI PAZAR

4 - 1

03.03.2021. 14:00 Stadion Mladost, Kruševac
NAPREDAK RAD

0 - 2

03.03.2021. 14:00 Stadion Mladost, Lučani
MLADOST ZLATIBOR

0 - 2

03.03.2021. 14:00 Stadion FK Voždovac, Beograd
VOŽDOVAC OFK BAČKA

2 - 1

03.03.2021. 14:00 Stadion na Banovom brdu, Beograd
ČUKARIČKI METALAC

2 - 0

03.03.2021. 16:05 Stadion kraj Moravice, Ivanjica
JAVOR MATIS INĐIJA

1 - 1

03.03.2021. 16:05 Gradski stadion Senta
TSC CRVENA ZVEZDA

1 - 3

03.03.2021. 16:05 Stadion Karađorđe, Novi Sad
PROLETER RADNIČKI

2 - 1

03.03.2021. 16:05 Gradski stadion Subotica
SPARTAK ŽK MAČVA

3 - 2

26. KOLO

Utakmica Rezultat
07.03.2021. 13:00 Stadion FK Inđija
INĐIJA RADNIK

0 - 1

07.03.2021. 15:00 Gradski stadion Novi Pazar
NOVI PAZAR SPARTAK ŽK

2 - 1

07.03.2021. 15:00 Stadion FK Mačva, Šabac
MAČVA PROLETER

3 - 1

07.03.2021. 15:00 Gradski stadion Čair, Niš
RADNIČKI TSC

2 - 0

07.03.2021. 15:00 Stadion Metalac, Gornji Milanovac
METALAC VOŽDOVAC

2 - 1

07.03.2021. 15:00 Stadion Karađorđe, Novi Sad
VOJVODINA JAVOR MATIS

2 - 0

07.03.2021. 17:05 Stadion Kralj Petar Prvi, Beograd
RAD PARTIZAN

0 - 5

07.03.2021. 19:15 Stadion "Rajko Mitić" Beograd
CRVENA ZVEZDA ČUKARIČKI

2 - 0

08.03.2021. 16:00 Stadion "Slavko Maletin Vava", Bačka Palanka
OFK BAČKA MLADOST

1 - 1

08.03.2021. 18:00 Gradski stadion Užice
ZLATIBOR NAPREDAK

1 - 2

27. KOLO

Utakmica Rezultat
13.03.2021. 16:00 Stadion na Banovom brdu, Beograd
ČUKARIČKI RADNIČKI

0 - 0

14.03.2021. 13:00 Stadion FK Inđija
INĐIJA NOVI PAZAR

1 - 0

14.03.2021. 13:00 Stadion kraj Moravice, Ivanjica
JAVOR MATIS RAD

1 - 1

14.03.2021. 13:00 Stadion Mladost, Kruševac
NAPREDAK OFK BAČKA

2 - 1

14.03.2021. 13:00 Stadion FK Mladost, Lučani
MLADOST METALAC

1 - 1

15.03.2021. 14:00 Stadion FK Radnik, Surdulica
RADNIK VOJVODINA

2 - 2

15.03.2021. 14:00 Gradski stadion Senta
TSC MAČVA

3 - 0

15.03.2021. 14:00 Stadion Karađorđe, Novi Sad
PROLETER SPARTAK ŽK

2 - 0

15.03.2021. 16:05 Stadion FK Voždovac, Beograd
VOŽDOVAC CRVENA ZVEZDA

1 - 4

15.03.2021. 18:10 Stadion FK Partizan, Beograd
PARTIZAN ZLATIBOR

5 - 1

28. KOLO

Utakmica Rezultat
19.03.2021. 18:00 Stadion Metalac, Gornji Milanovac
METALAC NAPREDAK

2 - 2

20.03.2021. 15:00 Gradski stadion Subotica
SPARTAK ŽK TSC

2 - 2

20.03.2021. 15:00 Gradski stadion Čair, Niš
RADNIČKI VOŽDOVAC

0 - 1

20.03.2021. 15:00 Stadion "Slavko Maletin Vava", Bačka Palanka
OFK BAČKA PARTIZAN

0 - 4

20.03.2021. 15:00 Gradski stadion Užice
ZLATIBOR JAVOR MATIS

0 - 2

20.03.2021. 19:00 Stadion "Rajko Mitić" Beograd
CRVENA ZVEZDA MLADOST

4 - 1

21.03.2021. 15:00 Gradski stadion Novi Pazar
NOVI PAZAR PROLETER

5 - 0

21.03.2021. 15:00 Stadion FK Mačva, Šabac
MAČVA ČUKARIČKI

1 - 2

21.03.2021. 15:00 Stadion Kralj Petar Prvi, Beograd
RAD RADNIK

2 - 0

21.03.2021. 15:00 Stadion Karađorđe, Novi Sad
VOJVODINA INĐIJA

2 - 1

29. KOLO

Utakmica Rezultat
02.04.2021. 17:00 Stadion Karađorđe, Novi Sad
VOJVODINA NOVI PAZAR

1 - 0

02.04.2021. 17:00 Stadion Mladost, Lučani
MLADOST RADNIČKI

4 - 1

02.04.2021. 17:00 Stadion FK Voždovac, Beograd
VOŽDOVAC MAČVA

0 - 0

02.04.2021. 17:00 Gradski stadion Senta
TSC PROLETER

2 - 0

02.04.2021. 19:05 Stadion na Banovom brdu, Beograd
ČUKARIČKI SPARTAK ŽK

5 - 1

03.04.2021. 14:55 Stadion FK Inđija
INĐIJA RAD

1 - 0

03.04.2021. 14:55 Stadion FK Radnik, Surdulica
RADNIK ZLATIBOR

2 - 1

03.04.2021. 14:55 Stadion kraj Moravice, Ivanjica
JAVOR MATIS OFK BAČKA

1 - 1

03.04.2021. 17:00 Stadion Mladost, Kruševac
NAPREDAK CRVENA ZVEZDA

1 - 4

03.04.2021. 19:05 Stadion Partizan, Beograd
PARTIZAN METALAC

3 - 0

30. KOLO

Utakmica Rezultat
06.04.2021. 18:00 Gradski stadion Novi Pazar
NOVI PAZAR TSC

2 - 1

06.04.2021. 18:00 Stadion Karađorđe, Novi Sad
PROLETER ČUKARIČKI

0 - 1

06.04.2021. 18:00 Gradski stadion Subotica
SPARTAK ŽK VOŽDOVAC

3 - 0

06.04.2021. 18:00 Stadion FK Mačva, Šabac
MAČVA MLADOST

0 - 2

07.04.2021. 14:00 Gradski stadion Čair, Niš
RADNIČKI NAPREDAK

1 - 2

07.04.2021. 14:00 Stadion "Slavko Maletin Vava", Bačka Palanka
OFK BAČKA RADNIK

0 - 2

07.04.2021. 14:00 Stadion Kralj Petar Prvi, Beograd
RAD VOJVODINA

2 - 0

07.04.2021. 18:00 Stadion "Rajko Mitić" Beograd
CRVENA ZVEZDA PARTIZAN

1 - 0

08.04.2021. 16:00 Stadion Metalac, Gornji Milanovac
METALAC JAVOR MATIS

1 - 2

08.04.2021. 16:00 Gradski stadion Užice
ZLATIBOR INĐIJA

2 - 2

31. KOLO

Utakmica Rezultat
10.04.2021. 19:00 Stadion Mladost, Lučani
MLADOST SPARTAK ŽK

1 - 0

10.04.2021. 19:00 Stadion FK Voždovac, Beograd
VOŽDOVAC PROLETER

1 - 1

10.04.2021. 19:00 Stadion na Banovom brdu, Beograd
ČUKARIČKI TSC

0 - 0

11.04.2021. 15:00 Stadion kraj Moravice, Ivanjica
JAVOR MATIS CRVENA ZVEZDA

1 - 5

11.04.2021. 19:00 Stadion FK Partizan, Beograd
PARTIZAN RADNIČKI

2 - 0

12.04.2021. 16:00 Stadion FK Inđija
INĐIJA OFK BAČKA

1 - 0

12.04.2021. 18:00 Stadion Kralj Petar Prvi, Beograd
RAD NOVI PAZAR

3 - 2

12.04.2021. 18:00 Stadion Karađorđe, Novi Sad
VOJVODINA ZLATIBOR

2 - 1

12.04.2021. 18:00 Stadion FK Radnik, Surdulica
RADNIK METALAC

1 - 2

12.04.2021. 18:00 Stadion Mladost, Kruševac
NAPREDAK MAČVA

2 - 0

32. KOLO

Utakmica Rezultat
16.04.2021. 16:00 Stadion "Slavko Maletin Vava", Bačka Palanka
OFK BAČKA VOJVODINA

1 - 2

16.04.2021. 18:05 Stadion FK Mačva, Šabac
MAČVA PARTIZAN

1 - 2

17.04.2021. 19:00 Stadion "Rajko Mitić" Beograd
CRVENA ZVEZDA RADNIK

2 - 1

18.04.2021. 13:00 Gradski stadion Novi Pazar
NOVI PAZAR ČUKARIČKI

1 - 3

18.04.2021. 13:00 Stadion Metalac, Gornji Milanovac
METALAC INĐIJA

0 - 0

18.04.2021. 13:00 Gradski stadion Užice
ZLATIBOR RAD

1 - 2

18.04.2021. 19:00 Gradski stadion Senta
TSC VOŽDOVAC

4 - 1

18.04.2021. 19:00 Stadion Karađorđe, Novi Sad
PROLETER MLADOST

0 - 2

18.04.2021. 19:00 Gradski stadion Subotica
SPARTAK ŽK NAPREDAK

0 - 2

18.04.2021. 19:00 Gradski stadion Čair, Niš
RADNIČKI JAVOR MATIS

0 - 0

33. KOLO

Utakmica Rezultat
23.04.2021. 18:00 Gradski stadion Užice
ZLATIBOR NOVI PAZAR

-:-

24.04.2021. 15:00 Stadion Kralj Petar Prvi, Beograd
RAD OFK BAČKA

-:-

24.04.2021. 15:00 Stadion kraj Moravice, Ivanjica
JAVOR MATIS MAČVA

-:-

24.04.2021. 15:00 Stadion Mladost, Lučani
MLADOST TSC

-:-

24.04.2021. 15:00 Stadion FK Voždovac, Beograd
VOŽDOVAC ČUKARIČKI

-:-

25.04.2021. 14:30 Stadion Karađorđe, Novi Sad
VOJVODINA METALAC

-:-

25.04.2021. 14:30 Stadion FK Radnik, Surdulica
RADNIK RADNIČKI

-:-

25.04.2021. 15:00 Stadion Mladost, Kruševac
NAPREDAK PROLETER

-:-

25.04.2021. 17:00 Stadion FK Inđija
INĐIJA CRVENA ZVEZDA

-:-

25.04.2021. 19:30 Stadion FK Partizan, Beograd
PARTIZAN SPARTAK ŽK

-:-

34. KOLO

Utakmica Rezultat
29.04.2021. 00:00 N/A
NOVI PAZAR VOŽDOVAC

-:-

29.04.2021. 00:00 N/A
ČUKARIČKI MLADOST

-:-

29.04.2021. 00:00 N/A
TSC NAPREDAK

-:-

29.04.2021. 00:00 N/A
PROLETER PARTIZAN

-:-

29.04.2021. 00:00 N/A
SPARTAK ŽK JAVOR MATIS

-:-

29.04.2021. 00:00 N/A
MAČVA RADNIK

-:-

29.04.2021. 00:00 N/A
RADNIČKI INĐIJA

-:-

29.04.2021. 00:00 N/A
CRVENA ZVEZDA VOJVODINA

-:-

29.04.2021. 00:00 N/A
METALAC RAD

-:-

29.04.2021. 00:00 N/A
OFK BAČKA ZLATIBOR

-:-

35. KOLO

Utakmica Rezultat
05.05.2021. 00:00 N/A
OFK BAČKA NOVI PAZAR

-:-

05.05.2021. 00:00 N/A
ZLATIBOR METALAC

-:-

05.05.2021. 00:00 N/A
RAD CRVENA ZVEZDA

-:-

05.05.2021. 00:00 N/A
VOJVODINA RADNIČKI

-:-

05.05.2021. 00:00 N/A
INĐIJA MAČVA

-:-

05.05.2021. 00:00 N/A
RADNIK SPARTAK ŽK

-:-

05.05.2021. 00:00 N/A
JAVOR MATIS PROLETER

-:-

05.05.2021. 00:00 N/A
PARTIZAN TSC

-:-

05.05.2021. 00:00 N/A
NAPREDAK ČUKARIČKI

-:-

05.05.2021. 00:00 N/A
MLADOST VOŽDOVAC

-:-

36. KOLO

Utakmica Rezultat
09.05.2021. 00:00 N/A
NOVI PAZAR MLADOST

-:-

09.05.2021. 00:00 N/A
VOŽDOVAC NAPREDAK

-:-

09.05.2021. 00:00 N/A
ČUKARIČKI PARTIZAN

-:-

09.05.2021. 00:00 N/A
TSC JAVOR MATIS

-:-

09.05.2021. 00:00 N/A
PROLETER RADNIK

-:-

09.05.2021. 00:00 N/A
SPARTAK ŽK INĐIJA

-:-

09.05.2021. 00:00 N/A
MAČVA VOJVODINA

-:-

09.05.2021. 00:00 N/A
RADNIČKI RAD

-:-

09.05.2021. 00:00 N/A
CRVENA ZVEZDA ZLATIBOR

-:-

09.05.2021. 00:00 N/A
METALAC OFK BAČKA

-:-

37. KOLO

Utakmica Rezultat
15.05.2021. 00:00 N/A
METALAC NOVI PAZAR

-:-

15.05.2021. 00:00 N/A
OFK BAČKA CRVENA ZVEZDA

-:-

15.05.2021. 00:00 N/A
ZLATIBOR RADNIČKI

-:-

15.05.2021. 00:00 N/A
RAD MAČVA

-:-

15.05.2021. 00:00 N/A
VOJVODINA SPARTAK ŽK

-:-

15.05.2021. 00:00 N/A
INĐIJA PROLETER

-:-

15.05.2021. 00:00 N/A
RADNIK TSC

-:-

15.05.2021. 00:00 N/A
JAVOR MATIS ČUKARIČKI

-:-

15.05.2021. 00:00 N/A
PARTIZAN VOŽDOVAC

-:-

15.05.2021. 00:00 N/A
NAPREDAK MLADOST

-:-

38. KOLO

Utakmica Rezultat
19.05.2021. 00:00 N/A
NOVI PAZAR NAPREDAK

-:-

19.05.2021. 00:00 N/A
MLADOST PARTIZAN

-:-

19.05.2021. 00:00 N/A
VOŽDOVAC JAVOR MATIS

-:-

19.05.2021. 00:00 N/A
ČUKARIČKI RADNIK

-:-

19.05.2021. 00:00 N/A
TSC INĐIJA

-:-

19.05.2021. 00:00 N/A
PROLETER VOJVODINA

-:-

19.05.2021. 00:00 N/A
SPARTAK ŽK RAD

-:-

19.05.2021. 00:00 N/A
MAČVA ZLATIBOR

-:-

19.05.2021. 00:00 N/A
RADNIČKI OFK BAČKA

-:-

19.05.2021. 00:00 N/A
CRVENA ZVEZDA METALAC

-:-

TABELA 

Poz   Tim Utak Pob Ner Por GolovaRazlika Bod
1 Logo CRVENA ZVEZDA 32 30 2 0 90:15+75 92
2 Logo PARTIZAN 32 26 2 4 82:16+66 80
3 Logo VOJVODINA 32 20 6 6 55:33+22 66
4 Logo ČUKARIČKI 32 19 8 5 60:25+35 65
5 Logo TSC 32 14 7 11 58:40+18 49
6 Logo RADNIK 32 14 6 12 47:41+6 48
7 Logo SPARTAK ŽK 32 14 5 13 50:45+5 47
8 Logo MLADOST 32 12 9 11 37:48-11 45
9 Logo PROLETER 32 12 7 13 28:39-11 43
10 Logo METALAC 32 10 12 10 38:45-7 42
11 Logo RADNIČKI 32 11 6 15 28:36-8 39
12 Logo RAD 32 12 3 17 29:48-19 39
13 Logo JAVOR MATIS 32 10 8 14 38:48-10 38
14 Logo VOŽDOVAC 32 10 8 14 41:52-11 38
15 Logo NAPREDAK 32 10 8 14 30:44-14 38
16 Logo NOVI PAZAR 32 10 6 16 41:55-14 36
17 Logo INĐIJA 32 10 4 18 25:49-24 34
18 Logo ZLATIBOR 32 5 7 20 25:56-31 22
19 Logo MAČVA 32 6 3 23 20:60-40 21
20 Logo OFK BAČKA 32 3 7 22 23:50-27 16

RASPORED UTAKMICA KUP SRBIJE

1/16 FINALA KUPA SRBIJE

DATUM I VREME DOMAĆIN GOST REZULTAT
21.10.2020. – 14:30 VOŽDOVAC GRAFIČAR 6:4 (PENALI 4:2; 2:2; 0:2)
21.10.2020. – 14:30 SMEDEREVO RADNIČKI (NIŠ) 1:2
21.10.2020. – 14:30 JEDINSTVO (RUMENKA) VOJVODINA 0:2
16.11.2020. – 17:00 CRVENA ZVEZDA ZLATIBOR 4:2
20.10.2020.  – 14:30 NAPREDAK ŽARKOVO 2:1
21.10.2020. – 18:00 JAVOR MATIS RADNIČKI 1923 (KRAGUJEVAC) 2:1
21.10.2020. – 14:30 SUŠICA (KRAGUJEVAC) SPARTAK ŽK 0:2
21.10.2020. – 14:00 MAČVA METALAC 1:2
21.10.2020. – 14:30 NOVI PAZAR ČUKARIČKI 1:3
21.10.2020. – 14:30 KABEL RADNIK 3:4
21.10.2020. – 14:30 RAD KOLUBARA 5:3 (PENALI 5:3; 0:0; 0:0)
21.10.2020. – 14:30 TRAJAL TSC 0:2
21.10.2020. – 14:30 MLADOST LUČANI DINAMO (VRANJE) 2:0
21.10.2020. – 16:00 PARTIZAN OFK BAČKA 2:0
21.10.2020. – 14:30 IMT INĐIJA 2:1
21.10.2020. – 14:30 RADNIČKI (PIROT) PROLETER 0:2

1/8 FINALA KUPA SRBIJE

DATUM I VREME DOMAĆIN GOST REZULTAT
25.11.2020. – 13:30 IMT  RADNIČKI (NIŠ) 2:1
25.11.2020. – 13:30 JAVOR VOŽDOVAC 2:5 (PENALI 1:4; 1:1; 0:1)
25.11.2020. – 13:30 RADNIK ČUKARIČKI 8:6 (PENALI 6:4; 2:2; 0:2)
25.11.2020. – 13:30 SPARTAK ŽK MLADOST (LUČANI) 5:3 (PENALI 4:2; 1:1; 1:0)
25.11.2020. – 13:30 TSC NAPREDAK 2:0
25.11.2020. – 16:00 METALAC PARTIZAN 0:1
26.11.2020. – 16:00 PROLETER VOJVODINA 0:2
18.12.2020. – 13:30 RAD CRVENA ZVEZDA 1:2

1/4 FINALE KUPA SRBIJE

DATUM I VREME DOMAĆIN GOST REZULTAT
11.03.2021. – 12:55 TSC RADNIK 5:6 (PENALI 4:5; 1:1; 1:1)
10.03.2021.   ODLOŽENO CRVENA ZVEZDA IMT  
11.03.2021. – 17:05 PARTIZAN VOŽDOVAC 4:0 (2:0)
11.03.2021. – 15:00 SPARTAK ŽK VOJVODINA 1:2 (0:0)

1/2 FINALE KUPA SRBIJE

DATUM I VREME DOMAĆIN GOST REZULTAT
21.04.2021.      
21.04.2021.      

FINALE KUPA SRBIJE

DATUM I VREME DOMAĆIN GOST REZULTAT
25.05.2021.