RASPORED UTAKMICA SUPERLIGE U PDF FORMATU ZA SEZONU 2021/2022. MOŽETE PREUZETI KLIKOM OVDE.
1. KOLO
Utakmica | Rezultat |
---|---|
16.07.2021. 17:55 Stadion na Banovom brdu, Beograd ČUKARIČKI – VOŽDOVAC |
2 - 1 |
16.07.2021. 20:00 Stadion "Rajko Mitić" Beograd CRVENA ZVEZDA – VOJVODINA |
0 - 0 |
17.07.2021. 18:55 Gradski stadion Senta TSC – NOVI PAZAR |
2 - 0 |
17.07.2021. 21:00 Stadion Karađorđe, Novi Sad PROLETER – PARTIZAN |
0 - 4 |
18.07.2021. 18:55 Gradski stadion Subotica SPARTAK ŽK – RADNIČKI |
1 - 1 |
18.07.2021. 21:00 Stadion Mladost, Lučani MLADOST – RADNIČKI 1923 |
0 - 1 |
19.07.2021. 18:55 Stadion FK Radnik, Surdulica RADNIK – METALAC |
0 - 0 |
19.07.2021. 21:00 Stadion Mladost, Kruševac NAPREDAK – KOLUBARA |
3 - 0 |
2. KOLO
Utakmica | Rezultat |
---|---|
23.07.2021. 17:30 Stadion "Čika Dača", Kragujevac RADNIČKI 1923 – SPARTAK ŽK |
3 - 2 |
23.07.2021. 20:00 Stadion FK Voždovac, Beograd VOŽDOVAC – PROLETER |
2 - 1 |
24.07.2021. 18:55 Gradski stadion Čair, Niš RADNIČKI – NAPREDAK |
4 - 2 |
24.07.2021. 21:00 Stadion "Rajko Mitić", Beograd CRVENA ZVEZDA – MLADOST |
1 - 0 |
25.07.2021. 18:55 Stadion Metalac, Gornji Milanovac METALAC – TSC |
2 - 4 |
25.07.2021. 21:00 Stadion Karađorđe, Novi Sad VOJVODINA – PARTIZAN |
0 - 2 |
26.07.2021. 18:00 Stadion FK Kolubara, Lazarevac KOLUBARA – RADNIK |
1 - 1 |
18.11.2021. 15:00 Gradski stadion Novi Pazar NOVI PAZAR – ČUKARIČKI |
2 - 2 Odloženo |
3. KOLO
Utakmica | Rezultat |
---|---|
30.07.2021. 18:55 Stadion Karađorđe, Novi Sad PROLETER – NOVI PAZAR |
2 - 2 |
30.07.2021. 21:00 Stadion Mladost, Kruševac NAPREDAK – RADNIČKI 1923 |
1 - 0 |
31.07.2021. 18:55 Gradski stadion Subotica SPARTAK ŽK – CRVENA ZVEZDA |
1 - 3 |
31.07.2021. 21:00 Stadion FK Radnik, Surdulica RADNIK – RADNIČKI |
1 - 1 |
01.08.2021. 18:55 Stadion na Banovom brdu, Beograd ČUKARIČKI – METALAC |
2 - 1 |
01.08.2021. 21:00 Stadion Partizan, Beograd PARTIZAN – VOŽDOVAC |
4 - 0 |
02.08.2021. 19:00 Gradski stadion Senta TSC – KOLUBARA |
4 - 0 |
25.11.2021. 14:30 Stadion Mladost, Lučani MLADOST – VOJVODINA |
0 - 2 Odloženo |
4. KOLO
Utakmica | Rezultat |
---|---|
06.08.2021. 17:30 Stadion "Čika Dača", Kragujevac RADNIČKI 1923 – RADNIK |
0 - 1 |
06.08.2021. 20:00 Stadion "Rajko Mitić", Beograd CRVENA ZVEZDA – NAPREDAK |
1 - 0 |
07.08.2021. 18:55 Stadion Mladost, Lučani MLADOST – SPARTAK ŽK |
1 - 2 |
07.08.2021. 21:00 Stadion Metalac, Gornji Milanovac METALAC – PROLETER |
3 - 0 |
08.08.2021. 18:55 Stadion Karađorđe, Novi Sad VOJVODINA – VOŽDOVAC |
2 - 0 |
08.08.2021. 18:55 Stadion FK Kolubara, Lazarevac KOLUBARA – ČUKARIČKI |
3 - 1 |
08.08.2021. 21:00 Gradski stadion Novi Pazar NOVI PAZAR – PARTIZAN |
1 - 4 |
09.08.2021. 19:00 Gradski stadion Čair, Niš RADNIČKI – TSC |
1 - 2 |
5. KOLO
Utakmica | Rezultat |
---|---|
14.08.2021. 16:55 Gradski stadion Senta TSC – RADNIČKI 1923 |
4 - 4 |
14.08.2021. 19:00 Stadion Mladost, Kruševac NAPREDAK – MLADOST |
2 - 1 |
15.08.2021. 18:30 Stadion na Banovom Brdu, Beograd ČUKARIČKI – RADNIČKI |
0 - 0 |
15.08.2021. 19:00 Stadion FK Voždovac, Beograd VOŽDOVAC – NOVI PAZAR |
3 - 2 |
16.08.2021. 16:55 Stadion Karađorđe, Novi Sad PROLETER – KOLUBARA |
0 - 1 |
16.08.2021. 19:00 Gradski stadion Subotica SPARTAK ŽK – VOJVODINA |
2 - 2 |
27.10.2021. 17:00 Stadion FK Radnik, Surdulica RADNIK – CRVENA ZVEZDA |
2 - 1 Odloženo |
28.10.2021. 17:00 Stadion Partizan, Beograd PARTIZAN – METALAC |
3 - 1 Odloženo |
6. KOLO
Utakmica | Rezultat |
---|---|
20.08.2021. 21:00 Stadion Metalac, Gornji Milanovac METALAC – VOŽDOVAC |
0 - 1 |
21.08.2021. 00:00 Stadion Mladost, Lučani MLADOST – RADNIK |
0 - 2 |
21.08.2021. 16:55 Stadion "Čika Dača", Kragujevac RADNIČKI 1923 – ČUKARIČKI |
0 - 3 |
21.08.2021. 19:00 Stadion "Rajko Mitić", Beograd CRVENA ZVEZDA – TSC |
3 - 1 |
22.08.2021. 16:30 Stadion Karađorđe, Novi Sad VOJVODINA – NOVI PAZAR |
2 - 1 |
22.08.2021. 18:00 Gradski stadion Subotica SPARTAK ŽK – NAPREDAK |
3 - 2 |
22.08.2021. 21:00 Stadion FK Kolubara, Lazarevac KOLUBARA – PARTIZAN |
0 - 4 |
23.08.2021. 17:30 Gradski stadion Čair, Niš RADNIČKI – PROLETER |
0 - 1 |
7. KOLO
Utakmica | Rezultat |
---|---|
27.08.2021. 18:00 Gradski stadion Senta TSC – MLADOST |
2 - 1 |
28.08.2021. 15:25 Gradski stadion Novi Pazar NOVI PAZAR – METALAC |
2 - 0 |
28.08.2021. 17:55 Stadion FK Radnik, Surdulica RADNIK – SPARTAK ŽK |
1 - 2 |
29.08.2021. 16:00 Stadion Mladost, Kruševac NAPREDAK – VOJVODINA |
2 - 0 |
29.08.2021. 18:55 Stadion na Banovom brdu, Beograd ČUKARIČKI – CRVENA ZVEZDA |
1 - 2 |
29.08.2021. 21:00 Stadion Partizan, Beograd PARTIZAN – RADNIČKI |
4 - 0 |
30.08.2021. 17:55 Stadion Karađorđe, Novi Sad PROLETER – RADNIČKI 1923 |
1 - 1 |
30.08.2021. 20:00 Stadion FK Voždovac, Beograd VOŽDOVAC – KOLUBARA |
2 - 0 |
8. KOLO
Utakmica | Rezultat |
---|---|
10.09.2021. 16:55 Stadion Mladost, Kruševac NAPREDAK – RADNIK |
1 - 0 |
10.09.2021. 19:00 Gradski stadion Subotica SPARTAK ŽK – TSC |
0 - 0 |
11.09.2021. 16:00 Stadion Karađorđe, Novi Sad VOJVODINA – METALAC |
2 - 2 |
11.09.2021. 16:00 Stadion "Čika Dača", Kragujevac RADNIČKI 1923 – PARTIZAN |
1 - 3 |
11.09.2021. 20:00 Stadion "Rajko Mitić", Beograd CRVENA ZVEZDA – PROLETER |
3 - 0 |
12.09.2021. 16:55 Stadion FK Kolubara, Lazarevac KOLUBARA – NOVI PAZAR |
3 - 0 |
12.09.2021. 16:55 Gradski stadion Čair, Niš RADNIČKI – VOŽDOVAC |
1 - 0 |
12.09.2021. 19:00 Stadion Mladost, Lučani MLADOST – ČUKARIČKI |
0 - 0 |
9. KOLO
Utakmica | Rezultat |
---|---|
16.09.2021. 16:30 Gradski stadion Senta TSC – NAPREDAK |
1 - 2 |
17.09.2021. 16:00 Gradski stadion Novi Pazar NOVI PAZAR – RADNIČKI |
2 - 1 |
17.09.2021. 19:00 Stadion FK Radnik, Surdulica RADNIK – VOJVODINA |
0 - 2 |
17.09.2021. 19:00 Stadion Metalac, Gornji Milanovac METALAC – KOLUBARA |
3 - 1 |
18.09.2021. 16:00 Stadion na Banovom brdu, Beograd ČUKARIČKI – SPARTAK ŽK |
2 - 1 |
18.09.2021. 16:00 Stadion Karađorđe, Novi Sad PROLETER – MLADOST |
2 - 3 |
18.09.2021. 18:30 Stadion FK Voždovac, Beograd VOŽDOVAC – RADNIČKI 1923 |
1 - 2 |
19.09.2021. 18:00 Stadion Partizan, Beograd PARTIZAN – CRVENA ZVEZDA |
1 - 1 |
10. KOLO
Utakmica | Rezultat |
---|---|
21.09.2021. 18:30 Stadion Karađorđe, Novi Sad VOJVODINA – KOLUBARA |
2 - 1 |
22.09.2021. 15:30 Stadion "Čika Dača", Kragujevac RADNIČKI 1923 – NOVI PAZAR |
2 - 1 |
22.09.2021. 17:30 Gradski stadion Subotica SPARTAK ŽK – PROLETER |
1 - 2 |
22.09.2021. 17:30 Stadion Mladost. Kruševac NAPREDAK – ČUKARIČKI |
1 - 2 |
23.09.2021. 17:50 Stadion Mladost, Lučani MLADOST – PARTIZAN |
0 - 2 |
30.09.2021. 16:30 Gradski stadion Čair, Niš RADNIČKI – METALAC |
1 - 1 Odloženo |
24.11.2021. 15:00 Stadion FK Radnik, Surdulica RADNIK – TSC |
2 - 1 Odloženo |
01.12.2021. 18:30 Stadion "Rajko Mitić", Beograd CRVENA ZVEZDA – VOŽDOVAC |
1 - 0 Odloženo |
11. KOLO
Utakmica | Rezultat |
---|---|
25.09.2021. 16:00 TSC Arena, Bačka Topola TSC – VOJVODINA |
1 - 0 |
25.09.2021. 19:00 Stadion FK Kolubara, Lazarevac KOLUBARA – RADNIČKI |
2 - 3 |
26.09.2021. 15:55 Gradski stadion Novi Pazar NOVI PAZAR – CRVENA ZVEZDA |
0 - 4 |
26.09.2021. 18:00 Stadion Metalac, Gornji Milanovac METALAC – RADNIČKI 1923 |
4 - 1 |
26.09.2021. 20:15 Stadion Partizan, Beograd PARTIZAN – SPARTAK ŽK |
5 - 0 |
27.09.2021. 16:00 Stadion FK Voždovac, Beograd VOŽDOVAC – MLADOST |
1 - 1 |
27.09.2021. 18:00 Stadion Karađorđe, Novi Sad PROLETER – NAPREDAK |
1 - 0 |
27.09.2021. 20:00 Stadion na Banovom bedu, Beograd ČUKARIČKI – RADNIK |
1 - 1 |
12. KOLO
Utakmica | Rezultat |
---|---|
01.10.2021. 15:00 Stadion "Čika Dača", Kragujevac RADNIČKI 1923 – KOLUBARA |
0 - 2 |
02.10.2021. 16:00 TSC Arena, Bačka Topola TSC – ČUKARIČKI |
1 - 2 |
02.10.2021. 18:00 Gradski stadion Subotica SPARTAK ŽK – VOŽDOVAC |
0 - 4 |
02.10.2021. 18:00 Stadion FK Radnik, Surdulica RADNIK – PROLETER |
0 - 1 |
03.10.2021. 16:00 Stadion Mladost, Kruševac NAPREDAK – PARTIZAN |
0 - 1 |
03.10.2021. 18:00 Stadion FK Mladost, Lučani MLADOST – NOVI PAZAR |
3 - 0 |
03.10.2021. 20:00 Stadion Karađorđe, Novi Sad VOJVODINA – RADNIČKI |
1 - 1 |
03.10.2021. 20:00 Stadion "Rajko Mitić", Beograd CRVENA ZVEZDA – METALAC |
3 - 1 |
13. KOLO
Utakmica | Rezultat |
---|---|
15.10.2021. 15:00 Gradski stadion Novi Pazar NOVI PAZAR – SPARTAK ŽK |
0 - 1 |
15.10.2021. 17:00 Stadion FK Voždovac, Beograd VOŽDOVAC – NAPREDAK |
0 - 0 |
16.10.2021. 15:55 Stadion FK Kolubara, Lazarevac KOLUBARA – CRVENA ZVEZDA |
1 - 7 |
16.10.2021. 18:00 Stadion na Banovom brdu, Beograd ČUKARIČKI – VOJVODINA |
1 - 1 |
17.10.2021. 17:00 Stadion Partizan, Beograd PARTIZAN – RADNIK |
2 - 0 |
17.10.2021. 19:05 Stadion Karađorđe, Novi Sad PROLETER – TSC |
1 - 0 |
18.10.2021. 18:00 Stadion Metalac, Gornji Milanovac METALAC – MLADOST |
0 - 2 |
03.11.2021. 16:00 Gradski stadion Čair, Niš RADNIČKI – RADNIČKI 1923 |
2 - 1 Odloženo |
14. KOLO
Utakmica | Rezultat |
---|---|
21.10.2021. 16:30 Stadion Mladost, Kruševac NAPREDAK – NOVI PAZAR |
1 - 1 |
22.10.2021. 16:00 Stadion FK Radnik, Surdulica RADNIK – VOŽDOVAC |
1 - 3 |
22.10.2021. 18:00 Stadion na Banovom brdu, Beograd ČUKARIČKI – PROLETER |
6 - 1 |
23.10.2021. 15:00 Stadion FK Mladost, Lučani MLADOST – KOLUBARA |
3 - 1 |
23.10.2021. 17:00 Gradski stadion Subotica SPARTAK ŽK – METALAC |
2 - 0 |
24.10.2021. 13:30 TSC Arena, Bačka Topola TSC – PARTIZAN |
1 - 3 |
24.10.2021. 17:00 Stadion Karađorđe, Novi Sad VOJVODINA – RADNIČKI 1923 |
3 - 1 |
24.10.2021. 18:45 Stadion Rajko Mitić, Beograd CRVENA ZVEZDA – RADNIČKI |
1 - 0 |
15. KOLO
Utakmica | Rezultat |
---|---|
30.10.2021. 16:00 Gradski stadion Čair, Niš RADNIČKI – MLADOST |
2 - 0 |
31.10.2021. 13:30 Stadion "Čika Dača", Kragujevac RADNIČKI 1923 – CRVENA ZVEZDA |
0 - 3 |
31.10.2021. 17:00 Stadion FK Voždovac, Beograd VOŽDOVAC – TSC |
1 - 1 |
31.10.2021. 18:30 Stadion Partizan, Beograd PARTIZAN – ČUKARIČKI |
2 - 0 |
01.11.2021. 14:00 Gradski stadion Novi Pazar NOVI PAZAR – RADNIK |
1 - 1 |
01.11.2021. 18:00 Stadion Karađorđe, Novi Sad PROLETER – VOJVODINA |
0 - 1 |
02.11.2021. 14:00 Stadion FK Kolubara, Lazarevac KOLUBARA – SPARTAK ŽK |
1 - 2 |
02.11.2021. 16:00 Stadion Metalac, Gornji Milanovac METALAC – NAPREDAK |
2 - 3 |
16. KOLO
Utakmica | Rezultat |
---|---|
05.11.2021. 16:00 Stadion FK Voždovac, Beograd VOŽDOVAC – ČUKARIČKI |
1 - 1 |
05.11.2021. 18:00 Gradski stadion Novi Pazar NOVI PAZAR – TSC |
1 - 1 |
06.11.2021. 14:55 Stadion FK Kolubara, Lazarevac KOLUBARA – NAPREDAK |
1 - 0 |
06.11.2021. 17:00 Stadion Metalac, Gornji Milanovac METALAC – RADNIK |
1 - 1 |
07.11.2021. 16:45 Stadion Karađorđe, Novi Sad VOJVODINA – CRVENA ZVEZDA |
1 - 2 |
07.11.2021. 19:00 Gradski stadion Čair, Niš RADNIČKI – SPARTAK ŽK |
0 - 0 |
07.11.2021. 20:15 Stadion Partizan, Beograd PARTIZAN – PROLETER |
0 - 0 |
08.11.2021. 13:00 Stadion "Čika Dača", Kragujevac RADNIČKI 1923 – MLADOST |
1 - 2 |
17. KOLO
Utakmica | Rezultat |
---|---|
19.11.2021. 18:00 TSC Arena, Bačka Topola TSC – METALAC |
1 - 2 |
20.11.2021. 13:00 Stadion Karađorđe, Novi Sad PROLETER – VOŽDOVAC |
1 - 0 |
20.11.2021. 15:00 Stadion FK Radnik, Surdulica RADNIK – KOLUBARA |
1 - 1 |
20.11.2021. 17:00 Stadion Mladost, Kruševac NAPREDAK – RADNIČKI |
1 - 1 |
21.11.2021. 13:30 Stadion Mladost, Lučani MLADOST – CRVENA ZVEZDA |
1 - 5 |
21.11.2021. 15:45 Stadion Partizan, Beograd PARTIZAN – VOJVODINA |
4 - 1 |
21.11.2021. 17:00 Gradski stadion Subotica SPARTAK ŽK – RADNIČKI 1923 |
1 - 1 |
22.11.2021. 15:00 Stadion na Banovom brdu, Beograd ČUKARIČKI – NOVI PAZAR |
1 - 1 |
18. KOLO
Utakmica | Rezultat |
---|---|
27.11.2021. 13:00 Stadion "Čika Dača", Kragujevac RADNIČKI 1923 – NAPREDAK |
1 - 2 |
27.11.2021. 17:00 Stadion Metalac, Gornji Milanovac METALAC – ČUKARIČKI |
0 - 3 |
28.11.2021. 13:00 Gradski stadion Čair, Niš RADNIČKI – RADNIK |
3 - 0 |
28.11.2021. 13:00 Stadion FK Kolubara, Lazarevac KOLUBARA – TSC |
2 - 1 |
28.11.2021. 14:25 Stadion "Rajko Mitić", Beograd CRVENA ZVEZDA – SPARTAK ŽK |
3 - 0 |
28.11.2021. 16:30 Stadion FK Voždovac, Beograd VOŽDOVAC – PARTIZAN |
0 - 3 |
29.11.2021. 15:00 Gradski stadion Novi Pazar NOVI PAZAR – PROLETER |
2 - 0 |
29.11.2021. 17:00 Stadion Karađorđe, Novi Sad VOJVODINA – MLADOST |
3 - 1 |
19. KOLO
Utakmica | Rezultat |
---|---|
04.12.2021. 15:00 Stadion Karađorđe, Novi Sad PROLETER – METALAC |
1 - 0 |
05.12.2021. 13:30 Stadion Mladost, Kruševac NAPREDAK – CRVENA ZVEZDA |
0 - 2 |
05.12.2021. 15:45 Stadion Partizan, Beograd PARTIZAN – NOVI PAZAR |
2 - 0 |
05.12.2021. 17:00 Gradski stadion Subotica SPARTAK ŽK – MLADOST |
0 - 0 |
06.12.2021. 14:00 Stadion FK Radnik, Surdulica RADNIK – RADNIČKI 1923 |
0 - 0 |
06.12.2021. 16:00 Stadion na Banovom brdu, Beograd ČUKARIČKI – KOLUBARA |
5 - 0 |
06.12.2021. 18:00 TSC Arena, Bačka Topola TSC – RADNIČKI |
1 - 1 |
07.12.2021. 14:00 Stadion FK Voždovac, Beograd VOŽDOVAC – VOJVODINA |
3 - 1 |
20. KOLO
Utakmica | Rezultat |
---|---|
11.12.2021. 13:00 Stadion "Čika Dača", Kragujevac RADNIČKI 1923 – TSC |
0 - 3 |
11.12.2021. 15:00 Gradski stadion Čair, Niš RADNIČKI – ČUKARIČKI |
1 - 1 |
11.12.2021. 17:00 Stadion FK Kolubara, Lazarevac KOLUBARA – PROLETER |
2 - 1 |
13.12.2021. 18:00 Stadion "Rajko Mitić", Beograd CRVENA ZVEZDA – RADNIK |
1 - 1 |
14.12.2021. 13:00 Gradski stadion Novi Pazar NOVI PAZAR – VOŽDOVAC |
0 - 0 Odloženo |
14.12.2021. 15:00 Stadion Karađorđe, Novi Sad VOJVODINA – SPARTAK ŽK |
2 - 3 Odloženo |
15.12.2021. 13:00 Stadion Mladost, Lučani MLADOST – NAPREDAK |
3 - 2 Odloženo |
15.12.2021. 15:00 Stadion Metalac, Gornji Milanovac METALAC – PARTIZAN |
0 - 3 Odloženo |
21. KOLO
Utakmica | Rezultat |
---|---|
15.12.2021. 17:00 Stadion na Banovom Brdu, Beograd ČUKARIČKI – RADNIČKI 1923 |
2 - 0 |
16.12.2021. 14:00 Stadion Karađorđe, Novi Sad PROLETER – RADNIČKI |
0 - 3 |
16.12.2021. 16:05 TSC Arena, Bačka Topola TSC – CRVENA ZVEZDA |
2 - 3 |
18.12.2021. 12:55 Stadion Partizan, Beograd PARTIZAN – KOLUBARA |
1 - 0 |
18.12.2021. 13:00 Gradski stadion Novi Pazar NOVI PAZAR – VOJVODINA |
1 - 1 |
18.12.2021. 15:00 Stadion Mladost, Kruševac NAPREDAK – SPARTAK ŽK |
1 - 0 |
19.12.2021. 13:00 Stadion FK Radnik, Surdulica RADNIK – MLADOST |
0 - 2 |
19.12.2021. 15:00 Stadion FK Voždovac, Beograd VOŽDOVAC – METALAC |
5 - 2 |
22. KOLO
Utakmica | Rezultat |
---|---|
12.02.2022. 13:00 Stadion "Čika Dača", Kragujevac RADNIČKI 1923 – PROLETER |
0 - 1 |
12.02.2022. 14:30 Gradski stadion Čair, Niš RADNIČKI – PARTIZAN |
0 - 2 |
12.02.2022. 17:00 Stadion "Rajko Mitić", Beograd CRVENA ZVEZDA – ČUKARIČKI |
3 - 0 |
13.02.2022. 13:00 Stadion Mladost, Lučani MLADOST – TSC |
2 - 0 |
13.02.2022. 15:00 Stadion Metalac, Gornji Milanovac METALAC – NOVI PAZAR |
1 - 0 |
13.02.2022. 17:00 Stadion FK Kolubara, Lazarevac KOLUBARA – VOŽDOVAC |
1 - 0 |
14.02.2022. 13:00 Gradski stadion Subotica SPARTAK ŽK – RADNIK |
0 - 2 |
14.02.2022. 15:00 Stadion Karađorđe, Novi Sad VOJVODINA – NAPREDAK |
1 - 0 |
23. KOLO
Utakmica | Rezultat |
---|---|
19.02.2022. 14:00 Gradski stadion Novi Pazar NOVI PAZAR – KOLUBARA |
1 - 2 |
19.02.2022. 16:00 Stadion na Banovom brdu, Beograd ČUKARIČKI – MLADOST |
1 - 0 |
19.02.2022. 18:00 TSC Arena, Bačka Topola TSC – SPARTAK ŽK |
2 - 1 |
20.02.2022. 13:00 Stadion Karađorđe, Novi Sad PROLETER – CRVENA ZVEZDA |
1 - 2 |
20.02.2022. 15:30 Stadion Partizan, Beograd PARTIZAN – RADNIČKI 1923 |
2 - 0 |
20.02.2022. 18:00 Stadion FK Voždovac, Beograd VOŽDOVAC – RADNIČKI |
0 - 0 |
21.02.2022. 15:00 Stadion Metalac, Gornji Milanovac METALAC – VOJVODINA |
2 - 3 |
21.02.2022. 17:00 Stadion FK Radnik, Surdulica RADNIK – NAPREDAK |
0 - 0 |
24. KOLO
Utakmica | Rezultat |
---|---|
25.02.2022. 14:00 Stadion "Čika Dača", Kragujevac RADNIČKI 1923 – VOŽDOVAC |
1 - 0 |
25.02.2022. 16:00 Stadion Mladost, Lučani MLADOST – PROLETER |
2 - 1 |
25.02.2022. 16:00 Gradski stadion Čair, Niš RADNIČKI – NOVI PAZAR |
1 - 1 |
25.02.2022. 18:00 Gradski stadion Subotica SPARTAK ŽK – ČUKARIČKI |
1 - 2 |
26.02.2022. 14:00 Stadion Mladost, Kruševac NAPREDAK – TSC |
2 - 2 |
26.02.2022. 16:00 Stadion Karađorđe, Novi Sad VOJVODINA – RADNIK |
0 - 1 |
26.02.2022. 18:00 Stadion FK Kolubara, Lazarevac KOLUBARA – METALAC |
0 - 1 |
27.02.2022. 18:00 Stadion "Rajko Mitić", Beograd CRVENA ZVEZDA – PARTIZAN |
2 - 0 |
25. KOLO
Utakmica | Rezultat |
---|---|
01.03.2022. 16:00 Gradski stadion Novi Pazar NOVI PAZAR – RADNIČKI 1923 |
0 - 1 |
01.03.2022. 18:00 Stadion Karađorđe, Novi Sad PROLETER – SPARTAK ŽK |
0 - 3 |
02.03.2022. 16:00 TSC Arena, Bačka Topola TSC – RADNIK |
0 - 0 |
02.03.2022. 18:00 Stadion FK Kolubara, Lazarevac KOLUBARA – VOJVODINA |
1 - 0 |
02.03.2022. 18:00 Stadion Metalac, Gornji Milanovac METALAC – RADNIČKI |
1 - 1 |
02.03.2022. 18:00 Stadion na Banovom brdu, Beograd ČUKARIČKI – NAPREDAK |
3 - 0 |
03.03.2022. 15:00 Stadion FK Voždovac, Beograd VOŽDOVAC – CRVENA ZVEZDA |
0 - 3 |
03.03.2022. 17:05 Stadion Partizan, Beograd PARTIZAN – MLADOST |
2 - 1 |
26. KOLO
Utakmica | Rezultat |
---|---|
06.03.2022. 14:00 Gradski stadion Subotica SPARTAK ŽK – PARTIZAN |
0 - 1 |
06.03.2022. 16:15 Stadion "Rajko Mitić", Beograd CRVENA ZVEZDA – NOVI PAZAR |
5 - 0 |
06.03.2022. 18:30 Stadion Karađorđe, Novi Sad VOJVODINA – TSC |
0 - 1 |
07.03.2022. 14:00 Stadion "Čika Dača", Kragujevac RADNIČKI 1923 – METALAC |
1 - 0 |
07.03.2022. 16:00 Stadion FK Radnik, Surdulica RADNIK – ČUKARIČKI |
0 - 0 |
07.03.2022. 16:00 Stadion Mladost, Kruševac NAPREDAK – PROLETER |
1 - 1 |
07.03.2022. 18:00 Gradski stadion Čair, Niš RADNIČKI – KOLUBARA |
1 - 0 |
08.03.2022. 16:00 Stadion Mladost, Lučani MLADOST – VOŽDOVAC |
2 - 4 |
27. KOLO
Utakmica | Rezultat |
---|---|
12.03.2022. 14:30 Stadion Karađorđe, Novi Sad PROLETER – RADNIK |
0 - 2 |
12.03.2022. 17:00 Gradski stadion Čair, Niš RADNIČKI – VOJVODINA |
1 - 0 |
12.03.2022. 19:00 Stadion na Banovom brdu, Beograd ČUKARIČKI – TSC |
1 - 1 |
13.03.2022. 13:00 Stadion FK Kolubara, Lazarevac KOLUBARA – RADNIČKI 1923 |
0 - 0 |
13.03.2022. 14:30 Stadion Partizan, Beograd PARTIZAN – NAPREDAK |
0 - 0 |
13.03.2022. 19:00 Stadion FK Voždovac, Beograd VOŽDOVAC – SPARTAK ŽK |
1 - 1 |
14.03.2022. 14:00 Gradski stadion Novi Pazar NOVI PAZAR – MLADOST |
0 - 0 |
14.03.2022. 15:55 Stadion Metalac, Gornji Milanovac METALAC – CRVENA ZVEZDA |
1 - 2 |
28. KOLO
Utakmica | Rezultat |
---|---|
18.03.2022. 18:00 TSC Arena, Bačka Topola TSC – PROLETER |
2 - 1 |
19.03.2022. 14:00 Stadion "Čika Dača", Kragujevac RADNIČKI 1923 – RADNIČKI |
0 - 0 |
19.03.2022. 16:00 Stadion Mladost, Kruševac NAPREDAK – VOŽDOVAC |
1 - 3 |
19.03.2022. 18:00 Stadion Karađorđe, Novi Sad VOJVODINA – ČUKARIČKI |
1 - 2 |
20.03.2022. 14:00 Gradski stadion Subotica SPARTAK ŽK – NOVI PAZAR |
1 - 2 |
20.03.2022. 16:00 Stadion Mladost, Lučani MLADOST – METALAC |
3 - 3 |
20.03.2022. 18:30 Stadion "Rajko Mitić", Beograd CRVENA ZVEZDA – KOLUBARA |
3 - 0 |
21.03.2022. 17:00 Stadion FK Radnik, Surdulica RADNIK – PARTIZAN |
1 - 2 |
29. KOLO
Utakmica | Rezultat |
---|---|
01.04.2022. 16:15 Gradski stadion Novi Pazar NOVI PAZAR – NAPREDAK |
1 - 0 |
01.04.2022. 18:30 Stadion FK Kolubara, Lazarevac KOLUBARA – MLADOST |
2 - 2 |
02.04.2022. 14:00 Stadion "Čika Dača", Kragujevac RADNIČKI 1923 – VOJVODINA |
3 - 2 |
02.04.2022. 14:00 Stadion Partizan, Beograd PARTIZAN – TSC |
2 - 0 |
02.04.2022. 16:15 Gradski stadion Čair, Niš RADNIČKI – CRVENA ZVEZDA |
1 - 5 |
02.04.2022. 18:30 Stadion Metalac, Gornji Milanovac METALAC – SPARTAK ŽK |
2 - 0 |
04.04.2022. 16:15 Stadion FK Voždovac, Beograd VOŽDOVAC – RADNIK |
4 - 0 |
04.04.2022. 18:30 Stadion Karađorđe, Novi Sad PROLETER – ČUKARIČKI |
1 - 1 |
30. KOLO
Utakmica | Rezultat |
---|---|
09.04.2022. 16:00 Gradski stadion Subotica SPARTAK ŽK – KOLUBARA |
4 - 3 |
09.04.2022. 18:30 Stadion Mladost, Lučani MLADOST – RADNIČKI |
2 - 0 |
10.04.2022. 14:00 TSC Arena, Bačka Topola TSC – VOŽDOVAC |
2 - 1 |
10.04.2022. 17:00 Stadion "Rajko Mitić", Beograd CRVENA ZVEZDA – RADNIČKI 1923 |
4 - 1 |
10.04.2022. 19:05 Stadion na Banovom bedu, Beograd ČUKARIČKI – PARTIZAN |
0 - 0 |
11.04.2022. 16:00 Stadion FK Radnik, Surdulica RADNIK – NOVI PAZAR |
2 - 0 |
11.04.2022. 16:00 Stadion Mladost, Lučani NAPREDAK – METALAC |
1 - 0 |
11.04.2022. 18:30 Stadion Karađorđe, Novi Sad VOJVODINA – PROLETER |
2 - 1 |
TABELA
Poz | Tim | Utak | Pob | Ner | Por | Golova | Razlika | Bod | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | • | CRVENA ZVEZDA | 30 | 26 | 3 | 1 | 79:17 | +62 | 81 |
2 | • | PARTIZAN | 30 | 25 | 4 | 1 | 68:10 | +58 | 79 |
3 | • | ČUKARIČKI | 30 | 14 | 12 | 4 | 48:27 | +21 | 54 |
4 | • | TSC | 30 | 11 | 8 | 11 | 44:41 | +3 | 41 |
5 | • | VOŽDOVAC | 30 | 11 | 7 | 12 | 41:37 | +4 | 40 |
6 | • | RADNIČKI | 30 | 9 | 13 | 8 | 32:33 | -1 | 40 |
7 | • | VOJVODINA | 30 | 11 | 6 | 13 | 38:40 | -2 | 39 |
8 | ↑ | NAPREDAK | 30 | 10 | 7 | 13 | 31:36 | -5 | 37 |
9 | ↓ | MLADOST | 30 | 10 | 6 | 14 | 38:44 | -6 | 36 |
10 | ↑ | RADNIK | 30 | 8 | 12 | 10 | 24:31 | -7 | 36 |
11 | ↓ | SPARTAK ŽK | 30 | 9 | 7 | 14 | 35:49 | -14 | 34 |
12 | ↓ | KOLUBARA | 30 | 10 | 4 | 16 | 32:56 | -24 | 34 |
13 | • | RADNIČKI 1923 | 30 | 8 | 6 | 16 | 27:50 | -23 | 30 |
14 | • | PROLETER | 30 | 8 | 5 | 17 | 23:49 | -26 | 29 |
15 | • | METALAC | 30 | 7 | 6 | 17 | 36:52 | -16 | 27 |
16 | • | NOVI PAZAR | 30 | 5 | 10 | 15 | 25:49 | -24 | 25 |
1/16 FINALA KUPA SRBIJE
DATUM I VREME | DOMAĆIN | GOST | REZULTAT |
---|---|---|---|
27.10.2021. – 14:30 |
LOZNICA
|
ČUKARIČKI | 1:0 |
13.10.2021. – 16:30 |
PARTIZAN
|
TRAJAL | 3:0 |
14.10.2021. – 17:00 |
METALAC
|
OFK ŽARKOVO | 3:2 |
27.10.2021. – 14:30 |
ŽELEZNIČAR (P)
|
NAPREDAK | 0:1 |
18.11.2021. -13:00 |
INĐIJA
|
CRVENA ZVEZDA | 0:1 |
27.10.2021. – 16:00 |
VOJVODINA
|
GFK JAGODINA | 5:1 |
27.10.2021. – 14:30 |
RADNIČKI (N)
|
DINAMO | 1:0 |
27.10.2021. – 14:30 |
OFK BAČKA
|
PROLETER (NS) | 1:1 ( pen. 3:2) |
27.10.2021. – 17:00 |
MLADOST (L)
|
KOLUBARA | 2:3 |
27.10.2021. – 14:00 |
NOVI PAZAR
|
BUDUĆNOST | 1:0 |
27.10.2021. – 14:00 |
SLOGA (P)
|
RAD | 0:1 |
27.10.2021. – 15:00 |
JAVOR
|
MAČVA | 2:1 |
27.10.2021. – 14:30 |
ZLATIBOR
|
TSC | 0:4 |
13.10.2021. – 14:00 |
RADNIK
|
RADNIČKI 1923 | 2:0 |
27.10.2021. – 16:00 |
SPARTAK ŽK
|
GFK DUBOČICA | 1:1 (pen. 4:5) |
27.10.2021. – 14:30 |
RADNIČKI (NB)
|
VOŽDOVAC | 2:1 |
1/8 FINALA KUPA SRBIJE
DATUM I VREME | DOMAĆIN | GOST | REZULTAT |
---|---|---|---|
02.12.2021. – 15:00 | JAVOR | VOJVODINA | 1:1 (penali 2:5) |
01.12.2021. – 13:00 | RAD | NAPREDAK | 1:0 |
30.11.2021. – 13:00 | RADNIČKI (NB) | METALAC | 1:2 (penali 3:4) |
02.12.2021. – 13:00 | NOVI PAZAR | OFK BAČKA | 2:0 |
01.12.2021. (odloženo) | CRVENA ZVEZDA | RADNIČKI (N) | |
01.12.2021. – 16:15 (Niš) | DUBOČICA | PARTIZAN | 0:1 |
01.12.2021.- 13:00 | RADNIK | LOZNICA | 1:2 |
01.12.2021.- 13:00 | TSC | KOLUBARA | 2:1 |
1/4 FINALE KUPA SRBIJE
DATUM I VREME | DOMAĆIN | GOST | REZULTAT |
---|---|---|---|
06.04.2022. | RAD | VOJVODINA | |
06.04.2022. | CRVENA ZVEZDA | TSC | |
06.04.2022. | PARTIZAN | LOZNICA | |
06.04.2022. | NOVI PAZAR | METALAC |
1/2 FINALE KUPA SRBIJE
DATUM I VREME | DOMAĆIN | GOST | REZULTAT |
---|---|---|---|
FINALE KUPA SRBIJE
DATUM I VREME | DOMAĆIN | GOST | REZULTAT |
---|---|---|---|