Spartak Ždrepčeva Krv – TSC 2:4 (0:2)

Gradski stadion u Subotici. Gledalaca: oko 1.500. Sudija: Danilo Nikolić. Strelci: 0:1 Radin (18.), 0:2 Ćirković (29.), 0:3 Jovanović (55.), 1:3  Mijić (58.), 2:3 Ubiparip (65.), 2:4 Ćirković (74.)

Spartak Ždrepčeva Krv: Manojlović, Mijailović, Bogićević, Martinović, Prijović, M. Kerkez (46. Đurasović), Mijić (69. Dunđerski), Lukić, Tomović (46. Babić), Todoroski (46. Stanojev), Mudrinski (46. Ubiparip),

TSC: Ilić, Krstić, Stojić, Antonić (79. Šoš), Milosavljević (79. Vlalukin), Radin (87. Kuveljić), Vulić, Petrović (79. Rakonjac), Jovanović, Pantović (79. Pejić), Čirković

Ekipa TSC uspela je da se revanšira Subotičanima za poraz na njihovoj Areni od 2:0. Gosti iz Bačke Topole su bili konkretniji u prvih 55. minuta koji im je pripao sa tri gola prednosti, Uspeo je Spartak da se vrati u meč sa dva gola koja su postigli za sedam minuta, 2:3. Međutim nakon što su ostali sa igračem manje zbog crvenog kartona Martinoviću, nisu mogli da dođu bar do boda.

Bilo je ovo dobra utakmica u koju su obe ekipe krenule agrsivno sa željom za pobedom. Nakon samo dva minuta Milosavljević je pokušao da iznenadi golmana Spartaka, ali lopta odlazi preko gola. Uzvratio je Todoroski, međutim njegov šut blokira odbrana TSC. Gosti su bili opasniji i to im se isplatilo u 18 minutu kada je Radin na asistenciju Krstića uputio precizan šut, lopta se od stative odbila u mrežu za 0:1. Uzvratio je Spartak i imao šansu za poravnanje, ali šut Mudrinskog završava pored gola. TSC je udvostručio prednost u 29. minutu. Radin je uposlio Ćirkovića koji loptu šalje u dolnji ugao za 0:2. Pokušao je Spartak do kraja prvog poluvremena da smanji zaostatak, najbolju šansu imao je Tomović u 32. minutu, međutim njegov lob udarac nije bio dovolojno precizan pa je gostujući golman otklonio opasnost.

Domaći igrači su krenuli znatno agresivnije u nastavku susreta. Stvarali su prilike, međutim nisu uspeli da ugroze golmana pa su ubrzo kažnjeni trećim golom Topolčana koji je postigao Jovanović u 56. minutu. Novi primljeni gol da je snagu fudbalerima Spartaka da krenu još agresivnije ka protivničkom golu.

Samo tri minuta kasnije Mijić je odlično izveo slobodan udarac i smanjio na 1:3. Usledila je šansa Đurasovića, međutim lopta odlazi tik pored stative. Nije se dugo čekalo na novi gola Spartaka, Vojo Ubiparip je iskoristio asistenciju od Juga Stanojeva i smanjio na 2:3 u 65. minutu. Očekivalo da će Spartak nastaviti sa pritiskom i stići bar do boda ali je usledio nesmotren potez Ilije Martinovića koji je u 67. minutu zaradio drugi žuti karton i morao da napusti teren. Sa igračem više TSC je dobio veći prostor za igru što su iskoristili golom Ćirkovića u 74. minutu za konačnih 2:4.