Spartak Ždrepčeva krv – Mačva 1:0 (0:0)

Kula – Stadion: Milan Sredanović. Gledalaca: 500. Sudija: Petar Piper. Pomoćnici: Oliver Petrović i Dejan Dimitrijević. Strelac: 1:0 Mile Savković u 88. minutu.

Spartak Ždrepčeva krv: Perić, Ćalasan, Kerkez, Tekijaški, Milošević (od 86. Vukčević), Šimura, Jočić, Savković, Čečarić (od 90. Afum), Đuričin, Đenić (od 60. Glavčić)

Mačva: Puletić, Pejović, Tošić (od 4. Jevtić), Ivić, Obrovac, Gigić, Garvić, Ristivojević, Adamović (od 90. Jovanović), Gemović, Lazarević.

Fudbaleri Spartaka pobedom su započeli ovogodišnje takmičenje u Super ligi Srbije. Subotičani su savladali Mačvu golom Savkovića dva minuta pre kraja susreta.

Spartak svoje utakmice trenutno igra u Kuli pošto na Gradskom stadionu u Subotici započinju radovi na promeni travnate površine kao i na rekonstrukciji kompletne atletske staze. Međutim to što ne igraju na svom stadionu nije omelo plave Golubove da pobedom započnu ovogodišnje prvenstvo. U prvom poluvremenu gosti su imali nešto više od igre, da bi u nastavku utakmice Spartak preuzeo inicijativu. Jedini gol na utakmici postigao je Savković, dva minuta pre kraja, glavom sa pet metara nakon odličnog centaršuta Tekijaškog sa desne strane.

Subotičani imaju zgusnut raspored na samom početku prvenstva, već u četvrtak 26. jula igraju novu Evropsku utakmicu. U drugom kolu kvalifikacija za Ligu Evrope u Novom Sadu dočekuju Spartu iz Praga.