Čukarički – Spartak Ždrepčeva krv 3:0 (0:0)

Beograd,  Stadion na Banovom brdu. Gledalaca: oko 400. Sudija: Novica Anđelovski. Strelci: 1:0 Docić (63. min), 2:0 Docić (67. min), 3:0 Bojić (71. min)

Čukarički: Belić, Stevanović, Kopitović, Puškarić, Bogosavac, Docić, Drinčić, Kajević (41. Ovusu), Belaković, Bojić (73. Tedić), Mudrinski (62. Stojanović).

Spartak Ždrepčeva krv: Ostojić, Stojković, Kerkez, Glavčić, Tekijaški, Šimura, Vukčević, Savković (20. Torbica), Čečarić (37. Petrov), Đuričin, Nikolić (74. Dieng).

Spartak je doživeo novi poraz od Čukaričkog koji je ovom pobedom prekinuo niz od četiri meča bez pobede. Domaći su utakmicu rešili u periodu od osam minuta kada su postigli tri gola od kojih Docić prva dva, koji je u prošlom meču protiv Spartaka postigao het trik.

Čukarički je dobro otvorio utakmicu i već u 3. minutu stigao do prve prilike kada je nakon odličnog centaršuta Belakovića golsman Ostojić bio malo brži od Docića te otklonio opasnost. Spartak je uzvratio desetak minuta kasnije kada je Nikolić na centaršut Čečarića glavom tukao preko gola. Čukarički je mogao do gola dva minuta kasnije, međutim Bojić sa par metara šutira pored gola. Čečarić je u 25. minutu šutirao sa desetak metara, ali golman Čukaričkog je bio siguran te sačuvao svoju mrežu.

Prvu ozbiljniju priliku u drugom poluvremenu imali su domaćini, Docić je u 59. minutu izbio sam pred golmana Ostojića šutirao u padu i prebacio gol. Samo tri minuta kasnije, Docić je doveo svoj tim u vodstvo. Stojanović je sa gol aut linije loptu vratio pred gol Spartaka gde je natrčao Docić, uspeo je golman Spartak ada odbrani šut, međutim lopta ponovo dolazi do istog igrača domaćih koji iz koristi priliku za vodstvo od 1:0. Tri minuta kasnije Docić je postigao svoj drugi  gol na utakmici, iskorsitio je pas Belakovića i pored Šimure i Tekijaškog loptu poslao u mrežu za 2:0. Konačan rezultat od 3:0 postavio je Petar Bojić u 71 minutu na asistenciju Stojanovića.