Spartak Ždrepčeva Krv – Radnik 1:0 (1:0)

Gradski stadion u Subotici. Gledalaca: oko 200. Sudija: Stanko Ostraćanin. Strelci: 1:0 Tošeski (14. minut)

Spartak Ždrepčeva krv: Vulić, Tanasijević, Kerkez, Ćalasan, A.S. Đurović, Tošeski (51. Vidaković), Stanojev, Todoroski (67. Rošević), Bijelović (67. Lukić), babić, Mudrisnki (74. Ubiparip)

Radnik: Ranđelović, Abubakar, Vranjanin, Milićević, Jović (77. Čumić), Oreščanin (77. Stojanović), Kočić )46. Hajdarević), Mitošević, Gašić (46. Bogdanović), Tomašević, Kunić

Fudbaleri Spartaka zabeležili su drugu uzastopnu pobedu po dolasku trenera Lalatovića. Subotičani su do pobede došli nakon što su iskoristili odličnu igru u prvih dvadeset minuta utakmice kad su i stigli do gola koji je postigao Tošeski. U nastavku gosti su imali terensku inicijativu, ali nisu uspeli ugroziti gol Vulića.

Počeli su meč veoma agresivno fudbaleri Spartaka. Prvu priliku imao je Luka Bijelović u 6. minutu koji je uputio dobar šut sa iskosa sa desne strane ali je golman Radnika sprečio pogodak. Nastavili su domaći da vrše pritisak i u 14. minutu stigli do prednosti. Akciju po desnoj strani povukao je Luka Bijelović, nesebično je uposlio Miloša Teškoskog koji preciznim šutem dovodi Spartak u vodstvo od 1:0. Radnik je uzvratio preko Vuka Mitoševića, međutim njegov šut blokira iskusni Kerkez.

Gosti su bolje otvorili drugo poluvreme. U 52. minutu u prilici se našao Vukašin Bogdanović ali je ponovo Kerkez bio na visini zadatka i oduzeo loptu protivniku pre njegovog šuta. Pokušavali su gosti da dođu do izjednačenja, imali su terensku inicijativu međutim nisu bili konkretni u završnici. Spartak se odlično branio i zatvorio sve prilaze ka svom golu. Pokušao je Bogdanović šutem uz 68. minutu, eli je golman Vulikić to lako odbranio. Spartak je do kraja uspešno sačuvao svoju mrežu i stigao do druge pobede u nizu za trenutno sedmo mesto na tabeli.