IMT – Spartak Ždrepčeva krv 0:1 (0:0)

Stadion Voždovca u Beogradu. Gledalaca: oko 100. Sudija: Aleksandar Živković. Strelci: 0:1 Stanojev 80. minut

IMT: Gordić, Glišić (83. Čarls), Dlević, Lambulić, Ćirković (58. Cinovic), Kijevčanin, Vukić, Radočaj, Stamenić (83. Kodžić), Zuev (58. Živojinović), M. Luković

Spartak Ždrepčeva Krv:  Vulić, Tanasijević, Ćalasan, Kerkez, Prijović, Mijić (46. Đurasović), Tošeski (73. Vidaković), Stanojev, Todosroski, Babić (46. Bijelović), Musdrinski (80. Ubiparip)

Fudbaleri Spartaka savladali su IMT u Beogradu sa 1:0 golom Stanojeva u 80. minutu i time prekinuli niz od četiri utakmice bez pobede. Bila je to debitantska pobeda Nenada Lalatovića na klupi Subotičana.

Bila je ovo tvrda utakmica bez puno prilika za gol na obe strane. Spartak je dobro zatvorio prilaze ka svom golu i čekao svoje prilike. Šansu da dovede domaćina u prednost imao je Miloš Luković, dok su Subotičani svoje prilike čekali iz kontranapada. Kako se meč primicao kraju Spartak je bio sve opasniji. Pobedonosni gol postigao je Stanojev u 80. minutu odličnim šutem iskosa sa leve strane u dalji ugao golmana Gordića.