Crvena Zvezda – Spartak Ždrepčeva krv 3:0 (3:0)

Stadion „Rajko Mitić“ u Beogradu. Gledalaca: oko 10.000. Sudija: Janjuš Predrag. Strelci: 1:0 Bukari (20.), 2:0 Bogićević (a.g. u 25.), 3:0 Manojlović (a.g, u 45.)

Crvena Zvezda: Glazer, Mijailović (69. Mijatović), Degenek, Dragović (58. Šljivić), Bukari, Kangva (58. Kanga), Stamenić, Mitrović (58. Nikolić), Kraso, Olajinka (69. Spajić), Lučić.

Spartak Ždrepčeva krv: Manojlović, Tanasijević, Bogićević (33. Jocić), Kerkez, Đurasović (84. Mijić), Vidaković, Stajković (77. Vidović), Todoroski, Tošeski, Ubiparip, Bijelović

Fudbaleri Spartaka nisu uspeli da iznenade aktuelnog prvaka države. Slavila je Crvena Zvezda sa 3:0 golovima koje su postigli u prvom poluvremenu.

Čvrsto su Subotičani ušli u meč, pokrivali su domaće igrače koji su imali veći posed lopte. Zapretila je Zvezda u 16. minutu, lopta je nakon kornera došla do Mijailovića kome je zasmetao saigrač Olajinka. Ubrzo je šasnu imao nigerijac međutim nakon njegovog šuta glavom lopta odlazi preko gola. Poveli su domaćini u 20. minutu nakon odličnog i brzog prodora Bukarija po desnoj strani. Oslobodio se svog čuvara i iskosa šutirao na prvu stativu iznad glave golmana Manojlovića za 1:0. Samo tri minuta kasnije novi gol za beograđane. Vladimir Lučić je oduzeo loptu, ušao u kazneni prostor sa desne strane loptu uputio ka slobodnom Olajinku, u nameri da spreči dodavanje Bogićević je nespretno odreagovao i loptu poslao u sopstvenu mrežu za 2:0. Spartak je uspeo da se trgne i nastavi sa organizovanom odbranom sve do poslednjih trenutaka u prvom poluvremenu kada su fudbaleri Crvene Zvezde stigli i do trećeg gola. Akcija Lučića i Mitrovića po levoj strani završila je upošljavanjem Kangve koji šutira sa desetak metara, lopta pogađa stativu čime je prevarila golmana Manojlovića koji je potom ugurao u mrežu za 3:0.

U nastavku susreta tempo na utakmici je malo opao. Zvezda je imala terensku inicijativu a najbliži golu bili su u 69. minutu kada je Bukari gađao suprotan ugao, ali pogađa stativu. Spartak je najbolju priliku imao u 85. minutu. Mijić samo što je ušao u meč našao se u prilici da postigne gol, međutim golman Glazer odličnom intervencijiom sačuvao je svoju mrežu.