Spartak Ždrepčeva Krv – Čukarički 0:3 (0:2)

Gradski stadion u Subotici. Gledalaca: oko 1.000. Sudija: Milan Ilić. Crvenikarton: Kerkez Dejan (72.).  Strelci: 0:1 Miladinović (13.), 0:2 Adžić (24.), 0:3 Ivanović (77.)

Spartak Ždrepčeva krv: Vulić, Tanasijević, Kerkez, Prijović (46. Ćalasan), Bijelović (78. A.M. Đurasović), A.S. Đurasović, Vidaković, Stanojev, Todoroski (46. Lukić), Ubiparip (62. Mudrinski), Babić (48. Stajković).

Čukarički: Belić, Stevanović, Vranješ, Subotić, Tošić, Stanković (90. Rogan), Docić, Ivanović (90. Sing), Miladinović (76. Sisoko), Adžić (76. Nikčević), Adentunđi (68. Cvetković).

Čukarički je prekinuo niz subotičana od dve vezane pobede pred svojom publikom. Beograđani su poveli u 13. minutu da bi desetak minuta kasnije duplirali prednost što je znatno poremetilo domaće koji su bili ofanzivni u drugom poluvremenu, ali nisu uspeli postići gol. Ivanović je postavio konačnih 0:3 u 77. minutu.

Gosti su krenuli silovito od samog početka utakmice.  Luka Adžić je u 13. minutu povukao kontra akciju, na samoj ivici šesnaesterca oborio ga je Tanasijević nakon čega je dosuđen slobodan udarac, koji je odlično izveo Adžić i loptu poslao u mrežu za 0:1.   Pokušao je Spartak da uizvrati, međutim nisu bili konkretni u završnici. Čukarički je drugi gol postigao u 24. minutu, ponovo je Adžič bio kreator akcije, prošao je po levoj strani uposlio usamljenog Miladinovića koji postiže gol za 0:2. Spartak je u finišu prvog poluvremena krenuo ofanzivnije ka protivničkom golu. Dobar šut uputio je Aleksa Đurasović, međutim Stanković se dobro postavio i lopta odlazi preko gola. Najbolju priliku imali su u 38. minutu kada je Vidaković odlično šutirao, ali se istakao golman Belić koji odličnom reakcijom spašava mrežu.

U nastavku susreta Spartak je pokušao da smanji zaostatak. Najbolju šansu imao je Mudrinski, međutim ponovo se istakao golman Belić. Od 71. minuta Spartak je ostao sa igračem manje pošto je Dejan Kerkez zaradio crveni karton nakon duela sa Lukom Subotićem. Iskoristili su gosti brojčanu prednost i preko Đorđa Ivanovića postavili konačnih 0:3 u 77. minutu.