Spartak Ždrepčeva krv – Voždovac 1:0 (0:0)

Gradski stadion u Subotici. Gledalaca: oko 500. Sudija: Jovanović Srđan. Strelci: 1:0 Mudrisnki (90. iz penala)

SPARTAK Ždrepčeva Krv: MANOJLOVIĆ Filip (G) (75. Vulić), BABIĆ Ilija (46. Jocić – 80. Tošeski), BIJELOVIĆ Luka, KERKEZ Dejan, PRIJOVIĆ Vladimir, STANOJEV Jug, TANASIJEVIĆ Strahinja, TODOROSKI Andrej (80. Lukić), UBIPARIP Vojo (70. Mudinski), VIDAKOVIĆ Vladan, ĐURASOVIĆ Aleksa

VOŽDOVAC: KATIĆ Andrija (G), BURMAZ Borisav, DAMJANOVIĆ Filip, JOČIĆ Bogdan, MATIĆ Aleksa, NEŠKOVIĆ Mihajlo (75. Teodorović), VAŠTŠUK Bogdan (58. Mitrović), VUJANOVIĆ Nikša (58. Vilca), ZEČEVIĆ Nikola, ĐURIČIĆ Nikola, ĐURĐEVIĆ Vukašin

Fudbaleri Spartaka ostvarili su drugu pobedu u nizu. Subotičani su do nova tri boda stigli nakon velike borbe dva rivala tokom celog meča ali bez previše prilika. Pobedu je doneo Ognjen Mudrinski iz penala u 90. minutu susreta, nakon što je Đurđević igrao rukom u svom kaznenom prostoru.

Utakmica je protekla u velkikoj borbi dva rivala na terenu, bez previše konkretnih udaraca ka golu. U prvom poluvremenu Voždovac je imao više od igre, diktirao tempo ali nisu uspeli da ugroze odlično postavljenu odbranu Spartaka.

U nastavku meča subotičani su zaigrali ofanzivnije, pa je bilo nekoliko poluprlika na obe strane. Pokušao je Tanasijevič iz daljine i za malo bio neprecivan, uzvratio je Voždovac preko Neškoviča koji je šutirao po zemlji, ali  je golman Manojlović uhvatio loptu. Zatresli su mrežu gosti, kada je Danilo Todorović prevario odbranu Spartaka te loptu posleo u mrežu pored rezervnog golmana Vulića koji je zamenio povređenog Manojlovića. Nakon konsultacija iz VAR sobe pogodak je poništen zbog nedozvoljene pozicije napadača beograđana.  Spartak je u finišu meča bio znatno agresivniji, što im se isplatilo u poslednjim trenucima meča. Izborili su udarac iz ugla koji je izveo Stanojev, nakon ubačaja intervenisao je na kratko golman Katić, lopta dolazi do Đurasoviuča koji je vraća pred gol gostiju, stvorila se velika gužva, pokušali su Vidaković i Tanasijević a u velikoj želji da sačuva svoj gol, Đurđević je igrao rukom a nakon konsultacije iz VAR sobe sudija Srđan Jovanović je pokazao na belu tačku. Povratnik u redove „golubova“ Ognjen Mudrinski bio je siguran te doneo nova tri boda Spartaku.