Spartak Ždrepčeva Krv – Napredak 1:3 (0:2)

Gradski stadion u Subotici. Gledalaca: oko 800. Sudija: Andrija Stojanović. Strelci: 0:1 Mršić (18.), 0:2 Đ. Jovanović (39.), 1:2 Jocić (66.), 1:3 Stanojlović (88.)

Spartak Ždrepčeva Krv: Manojlović, Dunđerski (46. Ubiparip), Kerkez, Bugarin, Stanojev (80. Kvaku), A.S, Đurasović (80. Mijić), Vidaković, Bijelović, Todoroski, Stajković (29. Jocić), Babić (57. Tošeski).

Napredak: Savić, S. Jovanović, Čeković, Marinković, Mršić, Vukajlović, Nenadović (54. Stanojlović), Ljubomirac, Jović (55. Krstić), Đ. Jovanović (69. Topić), Stoiljković (80. Babić).

Napredak je slavio u Subotici zahvaljujući slabijoj igri Spartaka u prvom poluvremneu što su gosti maksimalno iskoristili te poveli sa 2:0. Nakon gola Jocića za 1:2 očekivalo se da Spartak može i do boda, međutim u finišu utakmice Kruševljani su overili pobedu.

Spartak je krenuo ofanzivno od samog početka utakmice, pokušao je Ilija Babić međutim bio je izblokiran da bi malo kasnije Đurasović uputio dobaš šut iz daljine i istakao golmana Savića. Gosti su iz prve ozbiljnije prilike poveli u 18. minutu, Udarac iz ugla izveo je Stoiljković, najviši pred golom subotičana bio je Mršić koji pogađa mrežu za 0:1. Mogao je Spartak već u sledećem napadu do poravnanja, ali je odbrana Napretka odlično odreagovala nakon pokušaja Bijelovića.  Imali su domaći još par prilika, ali su do novog gola opet stigli gosti. Izveli su igrači Napretka brz napad šutirao je Stoiljković, uspeo je Kerkez da izblokira, lopta se odbila do Đorđa Jovanovića koji duplira prednost 0:2. Pokušao je u finišu prvog dela Babić da smanji prednost, ali je usledila još jedna odlična intervencija golmana gostiju.

Drugo poluvreme donelo je više uzbuđenja i dinamičniju igru. Spartak je odlučno krenuo sa napadima kako bi što pre uhvatio priključak. Međutim odbrana Kruševljana je delovala kompaktno i uspešno uspevala da se bori sa pritiskom ka svom golu.  Priliku da zatrese mrežu imao je Todoroski, međutim lopta završava tik pored gola.  Spartak je u 66. minutu konačno uspeo da smanji rezultat iz akcije koju je  započeo Aleksa Đurasović, lopta dolazi do Bijelovića koji je uputio centaršut, ispred gola se nalazio Tošeski koji upošljava slobodnog Jocića a ovaj prizemnim šutom smanjuje na 1:2. Nakon postignutog gola Spartak je pojačao napade pa se igra preselila na polovini koja je pripadala Napretku. Na žalost domaće pubnlike, šanse Bugarina i Todoroskog nisu rezultovale novim golom. Tošeski je dobru priliku imao u 88. minutu, međutim lopta odlazi pored gola. Napredak je u finišu utakmice stigao do trećeg gola nakon brze kontra akcije. Stanojlović je uputio oštar udarac po zemlji za konačnih 1:3 u 88. minutu.