Spartak Ždrepčeva krv – Železničar 3:0 (1:0)

Gradski stadion u Subotici. Sudija: Šegrt Jovan, Gledalaca: oko 500 Strelci: 1:0 Bijelović (24.), 2:0 Ubiparip (84.), 3:0  Rošević ( 86.).

Spartak Ždrepćeva krv: Manojlović, Bogićević, Kerkez, Tanasijević, Bijelović, A.S.Đ urasović (79. A.M. Đurasović), Vidaković, Stajković (50. Mijić), Todoroski  (72. Ubiparip), Rošević , Jocić (72. Tošeski).

Železničar: Živković, Balaž  (85. Zuvić), M. Jovanović, Stanković, Konatar, Petrović (46. Lainović), Đorđević, Pantelić (85. Pavlov), Romanić, Grgić (66. Knežević), Šušnjar.

Spartrak je stigao do druge prvenstvene pobede u 3. kolu Super lige pobedivši ekipu Železničara na Gradskom stadionu u Suotici sa 3:0. Subotičani su do prednosti stigli golom Luke Bijelovića u 24. minutu. Nakon toga nisu iskoristili penal kao ni gosti da bi u finišu meča Ubiparip i Rošević potvrdili pobedu.

Dobro su fudbaleri Spartaka otvorili utakmicu. Napravili su par prilika koje nisu uspeli da materijalizuju. Zatim su uzvratili i gosti, ali i kod njih je izostala završnica. Domaći su do prednosti došli u 24. minutu, Lazar Stajković je loptu ubacio pred gol gde se našao Miloš Rošević, međutim njegov šut na kratko zaustavlja golman Živković. Lopta dolazi do Luike Bijelovića koji je šalje u mrežu za 1:0. Veliku šanu da dupliraju predost fudbaleri Spartaka propustili su nakon pola sata igre. Jocić je nepropisno zaustavljen u kaznenom prostoru Železničara nakon čega je sudija Šegrt pokazao na belu tačku. Najstrožu kaznu izveo je Luka Bijelović te proslavio protivničkog golmana koji zaustavlja šut. Usledila je kontra na drugoj strani i nov penal pošto je sada Manojlović nepropisno  oborio Petrovića. Kazneni udarac izveo je Lazar Romanić, međutim golman Spartaka se iskupio sa napravljen prekršaj i sačuvao svoju mrežu.

Početkom drugog poluvremena Železničar je u želji da što pre izjednači preselio igru na stranu terena koja pripada domaćinu. Dobru šansu za poravnanje imalio su u 55. minutu ali šut Lainovića zaustavlja golman Manojlović. Dobru priliku imalo je i Dušan Pantelić kada je loptu posle njegovog šuta zaustavila prečka. U finišu utakmice Spartak je potvrdio pobedu. Mijić je u 84. minutu izveo korner a loptu glavom u mrežu sproveo Ubiparip za 2:0. Samo dva minuta kasnije, novi gol za subotičane, za konačnih 3:0. Strelac je bio Miloš Rošević koji je iskoristio odlično dodavanje iskusnog  Voje Ubiparipa.