NAPOMENA: Posetioci sajta koji vrše pregled sa mobilnog telefona potrebno je da tabele pomere horizontalno kako bi mogli da ih sagledaju u celini.

RASPORED UTAKMICA UEFA LIGE EVROPE

1. KOLO KVALIFIKACIJA ZA UEFA LIGU EVROPE

PRVA UTAKMICA
DATUM I VREME DOMAĆIN GOST REZULTAT
12.07.2018. – 20:45 SPARTAK ŽK COLERAINE FC (SEVERNA IRSKA) 1:1 (0:1)
DRUGA UTAKMICA
DATUM I VREME DOMAĆIN GOST REZULTAT
19.07.2018. – 20:45 COLERAINE FC (SEVERNA IRSKA) SPARTAK ŽK 0:2 (0:1)

2. KOLO KVALIFIKACIJA ZA UEFA LIGU EVROPE

PRVA UTAKMICA
DATUM I VREME DOMAĆIN GOST REZULTAT
26.07.2018.  – 20:45 SPARTAK ŽK SPARTA PRAG (ČEŠKA) 2:0 (1:0)
DRUGA UTAKMICA
DATUM I VREME DOMAĆIN GOST REZULTAT
02.08.2018.  – 19:00 SPARTA PRAG (ČEŠKA) SPARTAK ŽK 2:1 (1:0)

3. KOLO KVALIFIKACIJA ZA UEFA LIGU EVROPE

PRVA UTAKMICA
DATUM I VREME DOMAĆIN GOST REZULTAT
09.08.2018. – 20:45 SPARTAK ŽK BRONDBI (DANSKA) 0:2 (0:1)
DRUGA UTAKMICA
DATUM I VREME DOMAĆIN GOST REZULTAT
16.08.2018. – 20:00 BRONDBI (DANSKA) SPARTAK ŽK 2:1 (1:0)

RASPORED UTAKMICA SUPERLIGE

RASPORED UTAKMICA SUPERLIGE U PDF FORMATU  ZA SEZONU 2018/2019. MOŽETE PREUZETI KLIKOM OVDE.

1. KOLO

DATUM I VREME DOMAĆIN GOST REZULTAT
20.07.2018. – 20:00  C. zvezda Dinamo 3:0
22.07.2018. – 20:00 Radnički Proleter 3:1
21.07.2018. – 20:00 Voždovac OFK Bačka 1:0
23.07.2018. – 17:00 (Kula) Spartak ŽK Mačva 1:0
21.07.2018. – 20:00 Napredak Rad 1:0
21.07.2018.- 20:00 Čukarički  Zemun 1:1
20.07.2018.- 20:00  Vojvodina Mladost 1:1
22.07.2018. – 19:00  Radnik Partizan 1:0

2. KOLO

DATUM I VREME DOMAĆIN GOST REZULTAT
 29.07.2018. – 19:00 Dinamo Partizan 0:1
28.07.2018. – 19:00 Mladost Radnik 1:0
28.07.2018. – 17:00 Zemun Vojvodina 1:1
28.07.2018. – 19:00 Rad Čukarički 0:3
28.07.2018. – 19:00 Mačva Napredak 1:0
29.07.2018. – 17:00 OFK Bačka Spartak ŽK 2:1
28.07.2018. – 19:00 Proleter Voždovac 2:1
29.07.2018. – 19:00 C. zvezda Radnički 2:0

3. KOLO

DATUM I VREME DOMAĆIN GOST REZULTAT
 05.08.2018. – 20:00 Radnički Dinamo 2:0
 04.08.2018. – 19:00 Voždovac C. zvezda 1:2
 06.08.2018. – 18:00 (Kula) Spartak ŽK Proleter 0:4
 04.08.2018. – 20:00 Napredak OFK Bačka 1:1
 03.08.2018. – 20:00 Čukarički Mačva 1:0
 05.08.2018. – 20:00 Vojvodina Rad 1:2
 04.08.2018. – 20:00 Radnik Zemun 2:1
 05.08.2018. – 19:00 Partizan Mladost 0:0

4. KOLO

DATUM I VREME DOMAĆIN GOST REZULTAT
11.08.2018. – 20:00 Dinamo Mladost 1:3
12.08.2018. – 17:00 Zemun Partizan 0:1
11.08.2018. – 20:00 Rad  Radnik 3:1
11.08.2018. – 20:00 Mačva Vojvodina 0:0
11.08.2018. – 20:00 OFK Bačka Čukarički 1:1
11.08.2018. – 19:00 Proleter Napredak 1:1
12.08.2018. – 19:00 C. zvezda Spartak ŽK 3:0
10.08.2018. – 20:00 Radnički Voždovac 1:0

5. KOLO

DATUM I VREME DOMAĆIN GOST REZULTAT
18.08.2018. – 20:00 Voždovac Dinamo 2:0
19.08.2018. – 17:00 (Kula) Spartak ŽK Radnički 1:4 (0:2)
ODLOŽENO  Napredak C. zvezda 0:3
18.08.2018.- 20:00 Čukarički Proleter 1:0
18.08.2018.- 20:00 Vojvodina OFK Bačka 2:0
19.08.2018.- 20:00 Radnik Mačva 0:1
ODLOŽENO  Partizan Rad 1:0
18.08.2018.- 20:00 Mladost Zemun 2:1

6. KOLO

DATUM I VREME DOMAĆIN GOST REZULTAT
26.08.2018. – 20:00 Dinamo Zemun 1:0
25.08.2018. – 20:00 Rad Mladost 1:1
26.08.2018. – 19:30 Mačva Partizan 1:3
25.08.2018. – 20:00 OFK Bačka Rad 1:0
24.08.2018. – 20:00 Proleter Vojvodina 0:1
25.08.2018. – 20:30 C. zvezda Čukarički 2:1
25.08.2018. – 20:00 Radnički Napredak 3:3
26.08.2018. – 20:00 Voždovac Spartak ŽK 0:0

7. KOLO

DATUM I VREME DOMAĆIN GOST REZULTAT
02.09.2018. – 17:00 (Kula) Spartak ŽK Dinamo 2:0 (1:0)
01.09.2018.- 20:00 Napredak Voždovac 0:0
01.09.2018.- 18:00 Čukarički Radnički 1:1
02.09.2018. – 19:00 Vojvodina C. zvezda 1:4
01.09.2018.- 20:00 Radnik Proleter 0:0
02.09.2018. – 21:00 Partizan OFK Bačka 1:0
31.08.2018. – 18:00 Mladost Mačva 1:2
01.09.2018.- 17:00 Zemun Rad 1:0

8. KOLO

DATUM I VREME DOMAĆIN GOST REZULTAT
15.09.2018. – 19:00 Dinamo Rad 0:1
15.09.2018.- 20:00 Mačva Zemun 0:2
16.09.2018. – 20:00 OFK Bačka Mladost 0:2
15.09.2018. – 16:00 Proleter Partizan 0:1
15.09.2018.- 20:00 C. zvezda Radnik 6:0
14.09.2018. – 18:30 Radnički Vojvodina 1:0
16.09.2018. – 19:00 Voždovac Čukarički 1:3
16.09.2018.- 16:00 (Kula) Spartak ŽK Napredak 0:1 (0:1)

9. KOLO

DATUM I VREME DOMAĆIN GOST REZULTAT
22.09.2018. – 16:00 Napredak Dinamo 3:0
21.09.2018. – 18:00 (TV) Čukarički Spartak ŽK 3:1 (1:0)
22.09.2018. – 19:00 Vojvodina Voždovac 3:0
22.09.2018. – 19:00 Radnik Radnički 1:2
22.09.2018. – 19:00 Partizan C. zvezda 1:1
22.09.2018. – 19:00 Mladost Proleter 1:0
22.09.2018. – 16:00 Zemun OFK Bačka 2:2
22.09.2018. – 19:00 Rad  Mačva 1:0

10. KOLO

DATUM I VREME DOMAĆIN GOST REZULTAT
30.09.2018. – 19:00 Dinamo Mačva 1:0
30.09.2018.- 19:00 OFK Bačka Rad 1:0
30.09.2018.- 15:00 Proleter Zemun 4:1
29.09.2018. – 20:30 C. zvezda Mladost 2:1
30.09.2018.- 19:00 Radnički Partizan 2:2
30.09.2018.- 19:00 Voždovac Radnik 1:0
30.09.2018. – 15:00 (Kula) Spartak ŽK Vojvodina 0:1 (0:0)
30.09.2018.- 19:00 Napredak Čukarički 1:1

11. KOLO

DATUM I VREME DOMAĆIN GOST REZULTAT
06.10.2018.- 18:00 Čukarički Dinamo 6:1
06.10.2018.- 18:00 Vojvodina  Napredak 0:1
06.10.2018. – 16:00 Radnik Spartak ŽK 0:0
05.10.2018. – 18:00 Partizan Voždovac 4:0
06.10.2018.- 16:00 Mladost Radnički  0:1
07.10.2018. – 13:00 Zemun C. zvezda 1:2
06.10.2018.- 18:00 Rad Proleter 1:3
06.10.2018.- 17:00 Mačva OFK Bačka 2:0

12. KOLO

DATUM I VREME DOMAĆIN GOST REZULTAT
21.10.2018. – 16:00 Dinamo OFK Bačka 1:1
20.10.2018. – 19:00 Proleter Mačva 1:0
20.10.2018. – 19:00 C. zvezda Rad 3:1
20.10.2018. – 19:00 Radnički Zemun 2:0
20.10.2018.- 16:00 Voždovac Mladost 1:1
21.10.2018. – 13:00 (Kula) Spartak ŽK Partizan 0:0
20.10.2018.- 19:00 Napredak Radnik 1:1
19.10.2018. – 17:30 Čukarički Vojvodina 1:0

13. KOLO

DATUM I VREME DOMAĆIN GOST REZULTAT
27.10.2018. – 16:00 Vojvodina Dinamo 2:0
27.10.2018. – 16:00 Radnik Čukarički 1:0
27.10.2018. – 16:00 Partizan Napredak 1:1
28.10.2018. – 18:00 Mladost Spartak ŽK 2:1 (1:0)
27.10.2018. – 13:00 Zemun Voždovac 2:1
27.10.2018. – 16:00 Rad Radnički 0:0
28.10.2018. – 16:30 Mačva C. zvezda 0:2
27.10.2018. – 18:00 OFK Bačka Proleter 0:1

14. KOLO

DATUM I VREME DOMAĆIN GOST REZULTAT
31.10.2018. – 16:00 Dinamo Proleter 2:4
31.10.2018.- 18:30 C. zvezda Bačka  
31.10.2018.- 16:00 Radnički Mačva 3:0
31.10.2018.- 16:00 Voždovac Rad 2:0
31.10.2018. – 13:00 (Kula) Spartak ŽK Zemun 2:2 (2:0)
31.10.2018.- 16:00 Napredak Mladost 4:1
31.10.2018.- 16:30 Čukarički Partizan 1:1
31.10.2018.- 16:00 Vojvodina Radnik 1:0

15. KOLO

DATUM I VREME DOMAĆIN GOST REZULTAT
03.11.2018.- 16:00 Radnik Dinamo 2:0
04.11.2018.- 19:00 Partizan Vojvodina 2:0
03.11.2018.- 16:00 Mladost Čukarički 3:4
04.11.2018.- 13:00 Zemun Napredak 0:2
04.11.2018. – 16:00 Rad Spartak ŽK 1:1 (0:0)
04.11.2018.- 16:00 Mačva Voždovac 2:0
03.11.2018.- 16:00 OFK Bačka Radnički 0:2
03.11.2018.- 13:00 Proleter C.zvezda 0:2

16. KOLO

DATUM I VREME DOMAĆIN GOST REZULTAT
10.11.2018. – 15:00 Dinamo C. zvezda 0:3
09.11.2018. – 18:00 Proleter  Radnički 1:2
10.11.2018. – 13:00 OFK Bačka Voždovac 1:0
10.11.2018. – 13:00 Mačva Spartak ŽK 0:0
10.11.2018. – 18:00 Rad Napredak 0:2
10.11.2018. – 13:00 Zemun Čukarički 0:3
10.11.2018. – 16:00 Mladost Vojvodina 1:0
10.11.2018. – 13:00 Partizan Radnik 2:0

17. KOLO

DATUM I VREME DOMAĆIN GOST REZULTAT
25.11.2018. – 17:00 Partizan Dinamo 6:0
24.11.2018. – 16:00 Radnik Mladost 1:0
24.11.2018.- 16:00 Vojvodina Zemun 0:0
23.11.2018. – 18:00 Čukarički Rad 2:1
24.11.2018.- 16:00 Napredak Mačva 2:0
24.11.2018. – 13:00 (Kula) Spartak ŽK OFK Bačka 3:0 (1:0)
24.11.2018.- 18:00 Voždovac Proleter 0:0
24.11.2018.- 19:00 Radnički C. zvezda 2:2

18. KOLO

DATUM I VREME DOMAĆIN GOST REZULTAT
01.12.2018.- 18:00 Dinamo Radnički 0:4
02.12.2018.- 18:00 C. zvezda Voždovac 2:0
01.12.2018. – 18:00 Proleter Spartak ŽK 2:2 (0:1)
30.11.2018. – 18:00 OFK Bačka Napredak 3:3
01.12.2018.- 15:00 Mačva Čukarički 1:0
01.12.2018.- 13:00 Rad Vojvodina 0:1
01.12.2018.- 13:00 Zemun Radnik 0:0
01.12.2018.- 15:30 Mladost Partizan 1:1

19. KOLO

DATUM I VREME DOMAĆIN GOST REZULTAT
05.12.2018. – 16:00 Mladost Dinamo 2:0
05.12.2018.- 18:30 Partizan Zemun 1:0
05.12.2018.- 16:00 Radnik Rad 1:0
05.12.2018.- 16:00 Vojvodina Mačva 1:1
05.12.2018.- 16:00 Čukarički OFK Bačka 3:0
05.12.2018.- 16:00 Napredak Proleter 1:1
05.12.2018. – 16:00 Spartak ŽK C. zvezda 1:3 (0:2)
05.12.2018.- 16:00 Voždovac Radnički 0:1

20. KOLO

DATUM I VREME DOMAĆIN GOST REZULTAT
09.12.2018. – 13:00 Dinamo Voždovac 1:2
09.12.2018. -13:00 Radnički Spartak ŽK 3:0 (1:0)
08.12.2018. – 19:00 C. zvezda Napredak 3:0
09.12.2018. – 17:00 Proleter Čukarički 0:0
09.12.2018.- 17:00 OFK Bačka Vojvodina 0:0
09.12.2018.- 13:00 Mačva Radnik 1:2
09.12.2018.- 17:00 Rad Partizan 0:3
09.12.2018.- 13:00 Zemun Mladost 0:3

21. KOLO

DATUM I VREME DOMAĆIN GOST REZULTAT
17.12.2018. – 13:00 Zemun Dinamo 1:2
17.12.2018.- 15:00 Mladost Rad 0:0
14.12.2018.- 18:00 Partizan Mačva 0:0
15.12.2018.- 13:00 Radnik OFK Bačka 3:2
16.12.2018.- 16:00 Vojvodina Proleter 0:0
16.12.2018.- 19:00 Čukarički C. zvezda 1:2
17.12.2018.- 15:00 Napredak Radnički 1:2
16.12.2018.- 13:00 Spartak ŽK Voždovac 3:2 (0:2)

22. KOLO

DATUM I VREME DOMAĆIN GOST REZULTAT
17.02.2019. – 14:00 Dinamo Spartak ŽK 1:0 (1:0)
15.02.2019. – 17:00 Voždovac Napredak 4:0
16.02.2019. – 15:00 Radnički Čukarički 2:0
16.02.2019. – 16:00 C. zvezda Vojvodina 4:0
16.02.2019. – 14:00 Proleter Radnik 0:0
16.02.2019. – 13:00 OFK Bačka Partizan 0:3
16.02.2019. – 14:00 Mačva Mladost 0:1
17.02.2019.  – 14:00 Rad Zemun 2:2

23. KOLO

DATUM I VREME DOMAĆIN GOST REZULTAT
24.02.2019. – 14:00 Rad Dinamo 1:1
23.02.2019.- 14:00 Zemun Mačva 0:0
23.02.2019.- 14:00 Mladost OFK Bačka 5:0
23.02.2019.- 19:00 Partizan Proleter 3:0
23.02.2019.- 17:00 Radnik C. zvezda 0:1
22.02.2019. – 18:00 Vojvodina Radnički 0:1
24.02.2019. – 13:00 Čukarički Voždovac 3:0
23.02.2019.- 14:00 Napredak Spartak ŽK 0:0

24. KOLO

DATUM I VREME DOMAĆIN GOST REZULTAT
02.03.2019.- 15:00 Dinamo Napredak 4:0
02.03.2019. – 15:00 Spartak ŽK Čukarički 1:2 (0:2)
02.03.2019.- 15:00 Voždovac Vojvodina 1:0
02.03.2019.- 15:00 Radnički Radnik 4:1
02.03.2019. – 18:00 C. zvezda Partizan 1:1
02.03.2019.- 15:00 Proleter Mladost 2:0
03.03.2019.- 15:00 OFK Bačka Zemun 2:0
01.03.2019. – 18:00 Mačva Rad 0:0

25. KOLO

DATUM I VREME DOMAĆIN GOST REZULTAT
06.03.2019. – 16:00 Mačva Dinamo 0:0
06.03.2019.- 16:00 Rad OFK Bačka 1:1
06.03.2019.- 14:00 Zemun Proleter 0:0
06.03.2019.- 16:00 Mladost C. zvezda 1:3
06.03.2019.- 18:00 Partizan Radnički 0:1
06.03.2019.- 16:00 Radnik  Voždovac 2:1
06.03.2019.- 18:00 Vojvodina Spartak ŽK 1:2 (1:0)
06.03.2019.- 16:00 Čukarički Napredak 2:1

26. KOLO

DATUM I VREME DOMAĆIN GOST REZULTAT
10.03.2019.- 15:00 Dinamo Čukarički 0:0
09.03.2019.- 17:00 Napredak Vojvodina 0:0
10.03.2019.- 15:00 Spartak ŽK Radnik 3:2 (1:1)
10.03.2019.- 17:00 Voždovac Partizan 1:0
09.03.2019.- 15:00 Radnički Mladost 1:0
09.03.2019.- 18:00 C. zvezda Zemun 4:0
10.03.2019.- 17:00 Proleter Rad 0:0
10.03.2019.- 17:00 OFK Bačka Mačva 0:1

27. KOLO

DATUM I VREME DOMAĆIN GOST REZULTAT
15.03.2019. – 18:00 OFK Bačka Dinamo 5:1
16.03.2019.- 18:00 Mačva Proleter 2:1
17.03.2019.- 18:00 Rad C. zvezda 0:3
16.03.2019.- 15:00 Zemun Radnički 0:1
17.03.2019.- 17:00 Mladost Voždovac 3:1
16.03.2019. -15:00 Partizan Spartak ŽK 1:3 (1:1)
16.03.2019.- 16:00 Radnik Napredak 1:0
17.03.2019.- 16:00 Vojvodina Čukarički 0:0

28. KOLO

DATUM I VREME DOMAĆIN GOST REZULTAT
30.03.2019. – 15:00 Dinamo Vojvodina 1:3
30.03.2019. – 17:00 Čukarički Radnik 2:0
31.03.2019. – 17:00 Napredak Partizan 1:0
30.03.2019. – 15:00 Spartak ŽK Mladost 1:0 (1:0)
31.03.2019. – 19:00 Voždovac Zemun 3:1
30.03.2019. – 17:00 Radnički Rad 2:0
30.03.2019. – 19:00 C. zvezda Mačva 2:1
29.03.2019. – 18:00 Proleter OFK Bačka 3:0

29. KOLO

DATUM I VREME DOMAĆIN GOST REZULTAT
03.04.2019. – 18:00 Proleter Dinamo 0:0
03.04.2019. – 17:00 OFK Bačka C. zvezda 1:3
03.04.2019. – 18:00 Mačva Radnički 0:0
03.04.2019. – 16:00 Rad Voždovac 0:1
03.04.2019. – 16:00 Zemun Spartak ŽK 0:2 (0:0)
03.04.2019. – 18:00 Mladost Napredak 2:0
03.04.2019. – 19:00 Partizan Čukarički 3:2
03.04.2019. – 18:00 Radnik Vojvodina 0:1

30. KOLO

DATUM I VREME DOMAĆIN GOST REZULTAT
07.04.2019. – 17:00 Dinamo Radnik 0:3
07.04.2019.- 17:00 Vojvodina Partizan 3:2
07.04.2019.- 17:00 Čukarički Mladost 0:0
07.04.2019.- 17:00 Napredak Zemun 1:0
07.04.2019.- 17:00 Spartak ŽK Rad 1:0 (0:0)
07.04.2019.- 17:00 Voždovac Mačva 1:0
07.04.2019.- 17:00 Radnički OFK Bačka 5:1
07.04.2019.- 19:00 C. zvezda Proleter 4:0

TABELA POSLE PRELIMINARNOF DELA PRVENSTVA

Poz   Tim Utak Pob Ner Por GolovaRazlika Bod
1 Logo Crvena zvezda 30 27 3 0 80:16+64 84
2 Logo Radnički 30 23 6 1 58:17+41 75
3 Logo Partizan 30 15 9 6 45:20+25 54
4 Logo Čukarički 30 15 9 6 48:25+23 54
5 Logo Mladost 30 13 7 10 39:29+10 46
6 Logo Napredak 30 10 11 9 32:35-3 41
7 Logo Vojvodina 30 10 9 11 24:26-2 39
8 Logo Proleter 30 9 11 10 31:29+2 38
9 Logo Spartak ŽK 30 10 8 12 32:40-8 38
10 Logo Radnik 30 11 5 14 25:35-10 38
11 Logo Voždovac 30 11 4 15 28:37-9 37
12 Logo Mačva 30 8 8 14 16:26-10 32
13 Logo Bačka 30 6 7 17 26:54-28 25
14 Logo Rad 30 4 9 17 16:39-23 21
15 Logo Dinamo 30 5 5 20 18:62-44 20
16 Logo Zemun 30 3 9 18 19:47-28 18

31. KOLO

PLEJ – OF
DATUM I VREME DOMAĆIN GOST REZULTAT
13.04.2019. – 18:00 C. zvezda Radnički 3:0
13.04.2019.- 19:00 Partizan Čukarički 3:0
13.04.2019.- 18:00 Mladost Napredak 2:1
13.04.2019.- 19:00 Vojvodina Proleter 0:1
PLEJ – AUT
DATUM I VREME DOMAĆIN GOST REZULTAT
12.04.2019. – 17:00 Spartak ŽK Rad 2:0 (1:0)
13.04.2019. – 18:00 Radnik OFK Bačka 1:1
13.04.2019.- 19:00 Voždovac Zemun 2:2
13.04.2019.- 19:00 Mačva Dinamo 2:0

32. KOLO

PLEJ – OF
DATUM I VREME DOMAĆIN GOST REZULTAT
20.04.2019. – 17:00 Čukarički C. zvezda 3:2
21.04.2019. – 18:30 Radnički Partizan 3:1
20.04.2019. – 17:00 Napredak Vojvodina 5:0
21.04.2019. – 17:00 Proleter Mladost 0:1
PLEJ – AUT
DATUM I VREME DOMAĆIN GOST REZULTAT
19.04.2019. – 16:00 Zemun Spartak ŽK 0:0
20.04.2019. – 17:00 OFK Bačka Mačva 2:2
20.04.2019. – 17:00 Rad Radnik 1:0
20.04.2019. – 16:00 Dinamo Voždovac 1:0

33. KOLO

PLEJ – OF
DATUM I VREME DOMAĆIN GOST REZULTAT
25.04.2019. – 19:00 C. zvezda Partizan 2:1
25.04.2019. – 15:30 Radnički Čukarički 2:2
25.04.2019.- 18:00 Mladost Vojvodina 3:1
25.04.2019.- 18:00 Napredak Proleter 2:0
PLEJ – AUT
DATUM I VREME DOMAĆIN GOST REZULTAT
25.04.2019. – 18:00 Spartak ŽK OFK Bačka 0:1 (0:0)
25.04.2019.- 18:00 Mačva Zemun 1:5
25.04.2019.- 18:00 Radnik Dinamo 1:1
25.04.2019.- 18:00 Voždovac Rad 1:1

34. KOLO

PLEJ – OF
DATUM I VREME DOMAĆIN GOST REZULTAT
01.05.2019. – 16:00 Vojvodina C. zvezda 0:5
01.05.2019. – 18:00 Partizan Mladost 2:1
30.04.2019. – 18:00 Proleter Radnički 2:3
01.05.2019. – 18:00 Čukarički Napredak 5:2
PLEJ – AUT
DATUM I VREME DOMAĆIN GOST REZULTAT
01.05.2019. – 18:00 Mačva Spartak ŽK 2:1 (1:1)
01.05.2019. – 16:00 Radnik Voždovac 4:2
01.05.2019. – 16:00 Rad Dinamo 1:0
01.05.2019. – 16:00 Zemun OFK Bačka 7:0

35. KOLO

PLEJ – OF
DATUM I VREME DOMAĆIN GOST REZULTAT
05.05.2019. – 18:00 C. zvezda Mladost 1:0
05.05.2019. – 18:00 Čukarički Proleter 3:0
05.05.2019. – 18:00 Radnički Vojvodina 0:0
05.05.2019. – 18:00 Partizan Napredak 2:1
PLEJ – AUT
DATUM I VREME DOMAĆIN GOST REZULTAT
05.05.2019. – 16:00 Spartak ŽK Radnik 3:3 (2:2)
04.05.2019. – 16:00 Voždovac Mačva 1:1
05.05.2019. – 16:00 OFK Bačka Rad 1:2
05.05.2019. – 16:00 Dinamo Zemun 1:0

36. KOLO

PLEJ – OF
DATUM I VREME DOMAĆIN GOST REZULTAT
10.05.2019. – 18:00 Proleter C. zvezda 0:1
11.05.2019. – 16:00 Mladost Čukarički 1:1
11.05.2019. – 16:00 Napredak Radnički 3:3
11.05.2019. – 16:00 Vojvodina Partizan 1:2
PLEJ – AUT
DATUM I VREME DOMAĆIN GOST REZULTAT
11.05.2019. – 16:00 Dinamo Spartak ŽK 2:1 (0:1)
11.05.2019. – 16:00 Voždovac OFK Bačka 1:0
11.05.2019. – 16:00 Zemun Radnik 2:1
11.05.2019. – 16:00 Mačva Rad 0:0

37. KOLO

PLEJ – OF
DATUM I VREME DOMAĆIN GOST REZULTAT
19.05.2019. – 19:00 C. zvezda Napredak 3:0
19.05.2019. – 19:00 Radnički Mladost 2:2
19.05.2019. – 19:00 Partizan Proleter 2:0
19.05.2019. – 19:00 Čukarički Vojvodina 1:1
PLEJ – AUT
DATUM I VREME DOMAĆIN GOST REZULTAT
19.05.2019. – 19:00 Spartak ŽK Voždovac 2:1 (1:1)
19.05.2019. – 19:00 OFK Bačka Dinamo 0:1
19.05.2019. – 19:00 Radnik Mačva 3:0
19.05.2019. – 19:00 Rad Zemun 1:1

TABELA PLEJ – OF

PozGrbTimUtakPobNerPorGolBod
1Crvena zvezda37333197:2060
2Radnički372510271:3048
3Partizan37209858:2842
4Čukarički371812763:3639
5Mladost371691249:3734
6Napredak3712121346:5028
7Vojvodina3710111627:4322
8Proleter3710111634:4122

TABELA PLEJ – AUT

PozGrbTimUtakPobNerPorGol razBod
9Radnik371381638:4528
10Spartak ŽK3712101541:4927
11Voždovac371271836:4825
12Mačva3710111624:3825
13Rad377111822:4423
14Dinamo37862224:6723
15Zemun375121936:5321
16OFK Bačka37792031:6818

RASPORED UTAKMICA KUP SRBIJE

1/16 FINALA KUPA SRBIJE

DATUM I VREME DOMAĆIN GOST REZULTAT
26. 09. 2018. – 16:00 LFK Mladost Spartak ŽK 0:2 (0:1)
26. 09. 2018. – 16:00 Inđija Zemun 0:2
26. 09. 2018.- 16:00 Sinđelić Voždovac 1:0
26. 09. 2018.- 16:00 Radnik Radnički (Pirot) 5:0
26. 09. 2018.- 16:00 Mladost (Bački Jarak) Čukarički 0:2
26. 09. 2018.- 16:00 TSC Rad 2:0
26. 09. 2018.- 16:00 Javor Matis Novi Pazar 3:0
26. 09. 2018.- 18:00 Mačva Radnički 1923 1:0
26. 09. 2018.- 18:00 Sloboda Borac (Čačak) 0;3
26. 09. 2018.- 15:00 Kolubara Partizan 1:2 
26. 09. 2018.- 16:00 Proleter (Novi Sad) Mladost (Lučani) 1:1  / pen. 3:4
26. 09. 2018.- 19:00 Vojvodina Teleoptik 2:0
26. 09. 2018.- 18:00 OFK Bačka Budućnost (Dobanovci) 1:1 / pen. 3:4
26. 09. 2018.- 19:00 Radnički (Niš) Bežanija 4:1
17.10.2018  Napredak Metalac (Gornji Milanovac) 2:0
17.10.2018  Dinamo (Vranje) C. zvezda 0:2

1/8 FINALA KUPA SRBIJE

DATUM I VREME DOMAĆIN GOST REZULTAT
24. 10. 2018. – 14:00  Budućnost (Dobanovci) Radnički (Niš) 1:4
24. 10. 2018. – 17:00  Borac (Čačak) Napredak 0:4
24. 10. 2018. – 14:00  Zemun Partizan 0:2
24. 10. 2018.    – 14:00 (Kula) Spartak ŽK Mačva 1:0 (0:0)
24. 10. 2018. – 17:00  Čukarički Mladost (Lučani) 1:4
24. 10. 2018. – 16:00  Vojvodina Sinđelić 4:0
14. 11. 2018. – 14:00  Javor Matis Radnik 4:5 (PEN)
21. 11. 2018.   Crvena zvezda TSC 4:1

1/4 FINALE KUPA SRBIJE

DATUM I VREME DOMAĆIN GOST REZULTAT
13. 03. 2019. – 14:00 Spartak ŽK Mladost (Lučani) 1:2 (1:0)
13. 03. 2019.- 15:30 Napredak Partizan 0:4
13. 03. 2019.- 18:00 C. zvezda Radnik 2:1
13. 03. 2019.- 17:00 Radnički (Niš) Vojvodina 2:1

1/2 FINALE KUPA SRBIJE

DATUM I VREME DOMAĆIN GOST REZULTAT
17. 04. 2019.- 18:00 Partizan Radnički (Niš)  
16. 04. 2019.- 17:00 C. zvezda Mladost (Lučani) 4:1
DATUM I VREME DOMAĆIN GOST REZULTAT
15. 05. 2019. – 20:00 Radnički (Niš) Partizan 1:1
15. 05. 2019. – 17:30 Mladost (Lučani) C. zvezda 0:0

FINALE KUPA SRBIJE

DATUM I VREME DOMAĆIN GOST REZULTAT
Niš, 23. 05. 2019. Crvena zvezda Partizan