NAPOMENA: Posetioci sajta koji vrše pregled sa mobilnog telefona potrebno je da tabele pomere horizontalno kako bi mogli da ih sagledaju u celini.

RASPORED UTAKMICA UEFA LIGE EVROPE

1. KOLO KVALIFIKACIJA ZA UEFA LIGU EVROPE

PRVA UTAKMICA
DATUM I VREME DOMAĆIN GOST REZULTAT
12.07.2018. – 20:45 SPARTAK ŽK COLERAINE FC (SEVERNA IRSKA) 1:1 (0:1)
DRUGA UTAKMICA
DATUM I VREME DOMAĆIN GOST REZULTAT
19.07.2018. – 20:45 COLERAINE FC (SEVERNA IRSKA) SPARTAK ŽK 0:2 (0:1)

2. KOLO KVALIFIKACIJA ZA UEFA LIGU EVROPE

PRVA UTAKMICA
DATUM I VREME DOMAĆIN GOST REZULTAT
26.07.2018.  – 20:45 SPARTAK ŽK SPARTA PRAG (ČEŠKA) 2:0 (1:0)
DRUGA UTAKMICA
DATUM I VREME DOMAĆIN GOST REZULTAT
02.08.2018.  – 19:00 SPARTA PRAG (ČEŠKA) SPARTAK ŽK 2:1 (1:0)

3. KOLO KVALIFIKACIJA ZA UEFA LIGU EVROPE

PRVA UTAKMICA
DATUM I VREME DOMAĆIN GOST REZULTAT
09.08.2018. – 20:45 SPARTAK ŽK BRONDBI (DANSKA) 0:2 (0:1)
DRUGA UTAKMICA
DATUM I VREME DOMAĆIN GOST REZULTAT
16.08.2018. – 20:00 BRONDBI (DANSKA) SPARTAK ŽK 2:1 (1:0)

RASPORED UTAKMICA SUPERLIGE

RASPORED UTAKMICA SUPERLIGE U PDF FORMATU  ZA SEZONU 2018/2019. MOŽETE PREUZETI KLIKOM OVDE.

1. KOLO

DATUM I VREME DOMAĆIN GOST REZULTAT
20.07.2018. – 20:00  C. zvezda Dinamo 3:0
22.07.2018. – 20:00 Radnički Proleter 3:1
21.07.2018. – 20:00 Voždovac OFK Bačka 1:0
23.07.2018. – 17:00 (Kula) Spartak ŽK Mačva 1:0
21.07.2018. – 20:00 Napredak Rad 1:0
21.07.2018.- 20:00 Čukarički  Zemun 1:1
20.07.2018.- 20:00  Vojvodina Mladost 1:1
22.07.2018. – 19:00  Radnik Partizan 1:0

2. KOLO

DATUM I VREME DOMAĆIN GOST REZULTAT
 29.07.2018. – 19:00 Dinamo Partizan 0:1
28.07.2018. – 19:00 Mladost Radnik 1:0
28.07.2018. – 17:00 Zemun Vojvodina 1:1
28.07.2018. – 19:00 Rad Čukarički 0:3
28.07.2018. – 19:00 Mačva Napredak 1:0
29.07.2018. – 17:00 OFK Bačka Spartak ŽK 2:1
28.07.2018. – 19:00 Proleter Voždovac 2:1
29.07.2018. – 19:00 C. zvezda Radnički 2:0

3. KOLO

DATUM I VREME DOMAĆIN GOST REZULTAT
 05.08.2018. – 20:00 Radnički Dinamo 2:0
 04.08.2018. – 19:00 Voždovac C. zvezda 1:2
 06.08.2018. – 18:00 (Kula) Spartak ŽK Proleter 0:4
 04.08.2018. – 20:00 Napredak OFK Bačka 1:1
 03.08.2018. – 20:00 Čukarički Mačva 1:0
 05.08.2018. – 20:00 Vojvodina Rad 1:2
 04.08.2018. – 20:00 Radnik Zemun 2:1
 05.08.2018. – 19:00 Partizan Mladost 0:0

4. KOLO

DATUM I VREME DOMAĆIN GOST REZULTAT
11.08.2018. – 20:00 Dinamo Mladost 1:3
12.08.2018. – 17:00 Zemun Partizan 0:1
11.08.2018. – 20:00 Rad  Radnik 3:1
11.08.2018. – 20:00 Mačva Vojvodina 0:0
11.08.2018. – 20:00 OFK Bačka Čukarički 1:1
11.08.2018. – 19:00 Proleter Napredak 1:1
12.08.2018. – 19:00 C. zvezda Spartak ŽK 3:0
10.08.2018. – 20:00 Radnički Voždovac 1:0

5. KOLO

DATUM I VREME DOMAĆIN GOST REZULTAT
18.08.2018. – 20:00 Voždovac Dinamo 2:0
19.08.2018. – 17:00 (Kula) Spartak ŽK Radnički 1:4 (0:2)
ODLOŽENO  Napredak C. zvezda 0:3
18.08.2018.- 20:00 Čukarički Proleter 1:0
18.08.2018.- 20:00 Vojvodina OFK Bačka 2:0
19.08.2018.- 20:00 Radnik Mačva 0:1
ODLOŽENO  Partizan Rad 1:0
18.08.2018.- 20:00 Mladost Zemun 2:1

6. KOLO

DATUM I VREME DOMAĆIN GOST REZULTAT
26.08.2018. – 20:00 Dinamo Zemun 1:0
25.08.2018. – 20:00 Rad Mladost 1:1
26.08.2018. – 19:30 Mačva Partizan 1:3
25.08.2018. – 20:00 OFK Bačka Rad 1:0
24.08.2018. – 20:00 Proleter Vojvodina 0:1
25.08.2018. – 20:30 C. zvezda Čukarički 2:1
25.08.2018. – 20:00 Radnički Napredak 3:3
26.08.2018. – 20:00 Voždovac Spartak ŽK 0:0

7. KOLO

DATUM I VREME DOMAĆIN GOST REZULTAT
02.09.2018. – 17:00 (Kula) Spartak ŽK Dinamo 2:0 (1:0)
01.09.2018.- 20:00 Napredak Voždovac 0:0
01.09.2018.- 18:00 Čukarički Radnički 1:1
02.09.2018. – 19:00 Vojvodina C. zvezda 1:4
01.09.2018.- 20:00 Radnik Proleter 0:0
02.09.2018. – 21:00 Partizan OFK Bačka 1:0
31.08.2018. – 18:00 Mladost Mačva 1:2
01.09.2018.- 17:00 Zemun Rad 1:0

8. KOLO

DATUM I VREME DOMAĆIN GOST REZULTAT
15.09.2018. – 19:00 Dinamo Rad 0:1
15.09.2018.- 20:00 Mačva Zemun 0:2
16.09.2018. – 20:00 OFK Bačka Mladost 0:2
15.09.2018. – 16:00 Proleter Partizan 0:1
15.09.2018.- 20:00 C. zvezda Radnik 6:0
14.09.2018. – 18:30 Radnički Vojvodina 1:0
16.09.2018. – 19:00 Voždovac Čukarički 1:3
16.09.2018.- 16:00 (Kula) Spartak ŽK Napredak 0:1 (0:1)

9. KOLO

DATUM I VREME DOMAĆIN GOST REZULTAT
22.09.2018. – 16:00 Napredak Dinamo 3:0
21.09.2018. – 18:00 (TV) Čukarički Spartak ŽK 3:1 (1:0)
22.09.2018. – 19:00 Vojvodina Voždovac 3:0
22.09.2018. – 19:00 Radnik Radnički 1:2
22.09.2018. – 19:00 Partizan C. zvezda 1:1
22.09.2018. – 19:00 Mladost Proleter 1:0
22.09.2018. – 16:00 Zemun OFK Bačka 2:2
22.09.2018. – 19:00 Rad  Mačva 1:0

10. KOLO

DATUM I VREME DOMAĆIN GOST REZULTAT
30.09.2018. – 19:00 Dinamo Mačva 1:0
30.09.2018.- 19:00 OFK Bačka Rad 1:0
30.09.2018.- 15:00 Proleter Zemun 4:1
29.09.2018. – 20:30 C. zvezda Mladost 2:1
30.09.2018.- 19:00 Radnički Partizan 2:2
30.09.2018.- 19:00 Voždovac Radnik 1:0
30.09.2018. – 15:00 (Kula) Spartak ŽK Vojvodina 0:1 (0:0)
30.09.2018.- 19:00 Napredak Čukarički 1:1

11. KOLO

DATUM I VREME DOMAĆIN GOST REZULTAT
06.10.2018.- 18:00 Čukarički Dinamo 6:1
06.10.2018.- 18:00 Vojvodina  Napredak 0:1
06.10.2018. – 16:00 Radnik Spartak ŽK 0:0
05.10.2018. – 18:00 Partizan Voždovac 4:0
06.10.2018.- 16:00 Mladost Radnički  0:1
07.10.2018. – 13:00 Zemun C. zvezda 1:2
06.10.2018.- 18:00 Rad Proleter 1:3
06.10.2018.- 17:00 Mačva OFK Bačka 2:0

12. KOLO

DATUM I VREME DOMAĆIN GOST REZULTAT
21.10.2018. – 16:00 Dinamo OFK Bačka 1:1
20.10.2018. – 19:00 Proleter Mačva 1:0
20.10.2018. – 19:00 C. zvezda Rad 3:1
20.10.2018. – 19:00 Radnički Zemun 2:0
20.10.2018.- 16:00 Voždovac Mladost 1:1
21.10.2018. – 13:00 (Kula) Spartak ŽK Partizan 0:0
20.10.2018.- 19:00 Napredak Radnik 1:1
19.10.2018. – 17:30 Čukarički Vojvodina 1:0

13. KOLO

DATUM I VREME DOMAĆIN GOST REZULTAT
27.10.2018. – 16:00 Vojvodina Dinamo 2:0
27.10.2018. – 16:00 Radnik Čukarički 1:0
27.10.2018. – 16:00 Partizan Napredak 1:1
28.10.2018. – 18:00 Mladost Spartak ŽK 2:1 (1:0)
27.10.2018. – 13:00 Zemun Voždovac 2:1
27.10.2018. – 16:00 Rad Radnički 0:0
28.10.2018. – 16:30 Mačva C. zvezda 0:2
27.10.2018. – 18:00 OFK Bačka Proleter 0:1

14. KOLO

DATUM I VREME DOMAĆIN GOST REZULTAT
31.10.2018. – 16:00 Dinamo Proleter 2:4
31.10.2018.- 18:30 C. zvezda Bačka  
31.10.2018.- 16:00 Radnički Mačva 3:0
31.10.2018.- 16:00 Voždovac Rad 2:0
31.10.2018. – 13:00 (Kula) Spartak ŽK Zemun 2:2 (2:0)
31.10.2018.- 16:00 Napredak Mladost 4:1
31.10.2018.- 16:30 Čukarički Partizan 1:1
31.10.2018.- 16:00 Vojvodina Radnik 1:0

15. KOLO

DATUM I VREME DOMAĆIN GOST REZULTAT
03.11.2018.- 16:00 Radnik Dinamo 2:0
04.11.2018.- 19:00 Partizan Vojvodina 2:0
03.11.2018.- 16:00 Mladost Čukarički 3:4
04.11.2018.- 13:00 Zemun Napredak 0:2
04.11.2018. – 16:00 Rad Spartak ŽK 1:1 (0:0)
04.11.2018.- 16:00 Mačva Voždovac 2:0
03.11.2018.- 16:00 OFK Bačka Radnički 0:2
03.11.2018.- 13:00 Proleter C.zvezda 0:2

16. KOLO

DATUM I VREME DOMAĆIN GOST REZULTAT
10.11.2018. – 15:00 Dinamo C. zvezda 0:3
09.11.2018. – 18:00 Proleter  Radnički 1:2
10.11.2018. – 13:00 OFK Bačka Voždovac 1:0
10.11.2018. – 13:00 Mačva Spartak ŽK 0:0
10.11.2018. – 18:00 Rad Napredak 0:2
10.11.2018. – 13:00 Zemun Čukarički 0:3
10.11.2018. – 16:00 Mladost Vojvodina 1:0
10.11.2018. – 13:00 Partizan Radnik 2:0

17. KOLO

DATUM I VREME DOMAĆIN GOST REZULTAT
25.11.2018. – 17:00 Partizan Dinamo 6:0
24.11.2018. – 16:00 Radnik Mladost 1:0
24.11.2018.- 16:00 Vojvodina Zemun 0:0
23.11.2018. – 18:00 Čukarički Rad 2:1
24.11.2018.- 16:00 Napredak Mačva 2:0
24.11.2018. – 13:00 (Kula) Spartak ŽK OFK Bačka 3:0 (1:0)
24.11.2018.- 18:00 Voždovac Proleter 0:0
24.11.2018.- 19:00 Radnički C. zvezda 2:2

18. KOLO

DATUM I VREME DOMAĆIN GOST REZULTAT
01.12.2018.- 18:00 Dinamo Radnički 0:4
02.12.2018.- 18:00 C. zvezda Voždovac 2:0
01.12.2018. – 18:00 Proleter Spartak ŽK 2:2 (0:1)
30.11.2018. – 18:00 OFK Bačka Napredak 3:3
01.12.2018.- 15:00 Mačva Čukarički 1:0
01.12.2018.- 13:00 Rad Vojvodina 0:1
01.12.2018.- 13:00 Zemun Radnik 0:0
01.12.2018.- 15:30 Mladost Partizan 1:1

19. KOLO

DATUM I VREME DOMAĆIN GOST REZULTAT
05.12.2018. – 16:00 Mladost Dinamo 2:0
05.12.2018.- 18:30 Partizan Zemun 1:0
05.12.2018.- 16:00 Radnik Rad 1:0
05.12.2018.- 16:00 Vojvodina Mačva 1:1
05.12.2018.- 16:00 Čukarički OFK Bačka 3:0
05.12.2018.- 16:00 Napredak Proleter 1:1
05.12.2018. – 16:00 Spartak ŽK C. zvezda 1:3 (0:2)
05.12.2018.- 16:00 Voždovac Radnički 0:1

20. KOLO

DATUM I VREME DOMAĆIN GOST REZULTAT
09.12.2018. – 13:00 Dinamo Voždovac 1:2
09.12.2018. -13:00 Radnički Spartak ŽK 3:0 (1:0)
08.12.2018. – 19:00 C. zvezda Napredak 3:0
09.12.2018. – 17:00 Proleter Čukarički 0:0
09.12.2018.- 17:00 OFK Bačka Vojvodina 0:0
09.12.2018.- 13:00 Mačva Radnik 1:2
09.12.2018.- 17:00 Rad Partizan 0:3
09.12.2018.- 13:00 Zemun Mladost 0:3

21. KOLO

DATUM I VREME DOMAĆIN GOST REZULTAT
17.12.2018. – 13:00 Zemun Dinamo 1:2
17.12.2018.- 15:00 Mladost Rad 0:0
14.12.2018.- 18:00 Partizan Mačva 0:0
15.12.2018.- 13:00 Radnik OFK Bačka 3:2
16.12.2018.- 16:00 Vojvodina Proleter 0:0
16.12.2018.- 19:00 Čukarički C. zvezda 1:2
17.12.2018.- 15:00 Napredak Radnički 1:2
16.12.2018.- 13:00 Spartak ŽK Voždovac 3:2 (0:2)

22. KOLO

DATUM I VREME DOMAĆIN GOST REZULTAT
17.02.2019. – 14:00 Dinamo Spartak ŽK 1:0 (1:0)
15.02.2019. – 17:00 Voždovac Napredak 4:0
16.02.2019. – 15:00 Radnički Čukarički 2:0
16.02.2019. – 16:00 C. zvezda Vojvodina 4:0
16.02.2019. – 14:00 Proleter Radnik 0:0
16.02.2019. – 13:00 OFK Bačka Partizan 0:3
16.02.2019. – 14:00 Mačva Mladost 0:1
17.02.2019.  – 14:00 Rad Zemun 2:2

23. KOLO

DATUM I VREME DOMAĆIN GOST REZULTAT
24.02.2019. – 14:00 Rad Dinamo  
23.02.2019.- 14:00 Zemun Mačva  
23.02.2019.- 14:00 Mladost OFK Bačka  
23.02.2019.- 19:00 Partizan Proleter  
23.02.2019.- 17:00 Radnik C. zvezda  
22.02.2019. – 18:00 Vojvodina Radnički  
24.02.2019. – 13:00 Čukarički Voždovac  
23.02.2019.- 14:00 Napredak Spartak ŽK  

24. KOLO

DATUM I VREME DOMAĆIN GOST REZULTAT
 27.02.2019. Dinamo Napredak  
27.02.2019. Spartak ŽK Čukarički  
27.02.2019. Voždovac Vojvodina  
27.02.2019. Radnički Radnik  
27.02.2019. C. zvezda Partizan  
27.02.2019. Proleter Mladost  
27.02.2019. OFK Bačka Zemun  
27.02.2019. Mačva Rad  

25. KOLO

DATUM I VREME DOMAĆIN GOST REZULTAT
03.03.2019.      
03.03.2019.      
03.03.2019.      
03.03.2019.      
03.03.2019.      
03.03.2019.      
03.03.2019. Vojvodina Spartak ŽK  
03.03.2019.      

26. KOLO

DATUM I VREME DOMAĆIN GOST REZULTAT
09.03.2019.      
09.03.2019.      
09.03.2019. Spartak ŽK Radnik  
09.03.2019.      
09.03.2019.      
09.03.2019.      
09.03.2019.      
09.03.2019.      

27. KOLO

DATUM I VREME DOMAĆIN GOST REZULTAT
17.03.2019.      
17.03.2019.      
17.03.2019.      
17.03.2019.      
17.03.2019.      
17.03.2019. Partizan Spartak ŽK  
17.03.2019.      
17.03.2019.      

28. KOLO

DATUM I VREME DOMAĆIN GOST REZULTAT
30.03.2019.      
30.03.2019.      
30.03.2019.      
30.03.2019. Spartak ŽK Mladost  
30.03.2019.      
30.03.2019.      
30.03.2019.      
30.03.2019.      

29. KOLO

DATUM I VREME DOMAĆIN GOST REZULTAT
03.04.2019.      
03.04.2019.      
03.04.2019.      
03.04.2019.      
03.04.2019. Zemun Spartak ŽK  
03.04.2019.      
03.04.2019.      
03.04.2019.      

30. KOLO

DATUM I VREME DOMAĆIN GOST REZULTAT
07.04.2019.      
07.04.2019.      
07.04.2019.      
07.04.2019.      
07.04.2019. Spartak ŽK Rad  
07.04.2019.      
07.04.2019.      
07.04.2019.      

RASPORED UTAKMICA KUP SRBIJE

1/16 FINALA KUPA SRBIJE

DATUM I VREME DOMAĆIN GOST REZULTAT
26. 09. 2018. – 16:00 LFK Mladost Spartak ŽK 0:2 (0:1)
26. 09. 2018. – 16:00 Inđija Zemun 0:2
26. 09. 2018.- 16:00 Sinđelić Voždovac 1:0
26. 09. 2018.- 16:00 Radnik Radnički (Pirot) 5:0
26. 09. 2018.- 16:00 Mladost (Bački Jarak) Čukarički 0:2
26. 09. 2018.- 16:00 TSC Rad 2:0
26. 09. 2018.- 16:00 Javor Matis Novi Pazar 3:0
26. 09. 2018.- 18:00 Mačva Radnički 1923 1:0
26. 09. 2018.- 18:00 Sloboda Borac (Čačak) 0;3
26. 09. 2018.- 15:00 Kolubara Partizan 1:2 
26. 09. 2018.- 16:00 Proleter (Novi Sad) Mladost (Lučani) 1:1  / pen. 3:4
26. 09. 2018.- 19:00 Vojvodina Teleoptik 2:0
26. 09. 2018.- 18:00 OFK Bačka Budućnost (Dobanovci) 1:1 / pen. 3:4
26. 09. 2018.- 19:00 Radnički (Niš) Bežanija 4:1
17.10.2018  Napredak Metalac (Gornji Milanovac) 2:0
17.10.2018  Dinamo (Vranje) C. zvezda 0:2

1/8 FINALA KUPA SRBIJE

DATUM I VREME DOMAĆIN GOST REZULTAT
24. 10. 2018. – 14:00  Budućnost (Dobanovci) Radnički (Niš) 1:4
24. 10. 2018. – 17:00  Borac (Čačak) Napredak 0:4
24. 10. 2018. – 14:00  Zemun Partizan 0:2
24. 10. 2018.    – 14:00 (Kula) Spartak ŽK Mačva 1:0 (0:0)
24. 10. 2018. – 17:00  Čukarički Mladost (Lučani) 1:4
24. 10. 2018. – 16:00  Vojvodina Sinđelić 4:0
14. 11. 2018. – 14:00  Javor Matis Radnik 4:5 (PEN)
21. 11. 2018.   Crvena zvezda TSC 4:1

1/4 FINALE KUPA SRBIJE

DATUM I VREME DOMAĆIN GOST REZULTAT
13. 03. 2019. Spartak ŽK Mladost (Lučani)  
13. 03. 2019. Napredak Partizan  
13. 03. 2019. C. zvezda Radnik  
13. 03. 2019. Radnički (Niš) Vojvodina  

1/2 FINALE KUPA SRBIJE

DATUM I VREME DOMAĆIN GOST REZULTAT
17. 04. 2019.      
DATUM I VREME DOMAĆIN GOST REZULTAT
15. 05. 2019.      

FINALE KUPA SRBIJE

DATUM I VREME DOMAĆIN GOST REZULTAT
30. 05. 2019.