Spartak Ždrepčeva krv – Novi Sad 3:0 (1:0)

Gradski stadion u Subotici. Gledalaca: oko 100. Sudija: Jeknić. Strelci: 1:0 (15. Ubiparip), 2:0 (69. Rošević), 3:0Vidović (71.)

Spartak Ždrepčeva krv: Manojlović, Tanasijević, Bogićević, Kerkez, Bugarin, Miodragović, A.S. Đurasović, Mijić, Ubiparip, Hrstić. Igrali su još: Vulić, Dunđerski, Vidović, Bijelović, Tošeski, Rošević, Jocić, A.M. Đurasović, Moris

Novi Sad: Đulčić, Rac, Blagojkević, Krstić, Hrubik, Daničić, Jovišić, Serdar, Vrekić, Čolić, Pantić. Igrali su još: Kostić, Tedić, Velkovski, Rosić, M. Stojanović, Vlalukin, Jovičić, Gajić, Mirković, Kožović, P. Stojanović, Rakić, Stajkić, Rosić, Marković.

Fudbaleri Spartak Ždrepčeve krvi su u generalnoj probi efikasnom igrom sa 3:0 savladali mladu ekipu Novog sada.

Prednost subotičanima doneo je iskusni Voja Ubiparip u 15. minutu susreta.  Šansu da udvostruči vodstvo imao je Miodragović, međutim lopta je završila iznad prečke.

Drugo poluvreme bilo je sadržajnije, Spartak je krenuo silovitije ka protivnilčkom golu i već posle pet minuta igre u nastavku imali su šansu za novi pogodak. Miodragović se probio po levoj strani, uputio centaršut pred gol gostiju gde je Hrstić sa pet metara uputio oštar šut, međutim lopta završava u rukama golmana Novog Sada. Par minuta kasnije gosti su imali sjajnu priliku, odlično je šutirao Velkovski, međutim svoje kvalitete pokazao je mladi golman Vulić koji loptu izbija u korner.

Spartak je udvostručio vodstvo u 69. minutu. Miloš Mijić je uposlio Bijelovića koji nesebično pronalazi Roševića a on loptu šalje u dalji ugao za 2:0. Samo dva minuta kasnije novi pogodak  za domaćina, Aleksandar Vidović preciznim udarcem po zemlji postavlja konačnih 3:0.