TSC – Spartak Ždrepčeva krv 0:2 (0:0)

Stadion TSC Arena u Bačkoj Topili. Gledalaca: oko 3.000, Sudija: Predrag Janjuš. Strelci: 0:1 Ubiparip (52.), 0:2 Todoroski (62.)

TSC: Ilić, Vlalukin (70. Petrović), Ćalušić, Stojić, Krstić, Stanić (66. Jovanović), Kuveljić (75. Mirčevski), Ćirković (66. Vulić), Pantović, Đakovac, Šoš (70. Rakonjac)

Spartak Ždrepčeva Krv: Vulić, Tanasijević, Ćalasan, Vidaković, Bijelović, Đurasović Mijić (65. Lukić), Stanojev, Tododrovski (78. Jocić), Tošeski, Ubiparap (80. Mudrinski)

Fudbaleri Spartaka vraćaju se sa tri osvojena boda iz Bačke Topole, gde su porazili ekupu TSC sa 2:0. Subotičani su odigrali zrelo, čvrsto u odbrani da bi u nastavku susreta iskoristili svoje šanse i naneli prvi ovosezonski poraz TSC pred njihovom publikom.

Domaćini su krenuli ofanzivno od samog početka. Prvu šansu imao je Đakovac u 13. minutu, ali lopta posle njegovog šuta završava pored gola. Par minuta kasnije u šani se našao i Stanić, međutim uspešniji u šesnaestercu Spartaka bio je Tanasijević koji otklanja opasnost. U finišu prvog dela Stanić je pokušao, ali lopta odlazi preko gola a posle je i Pantović propustio dobru priliku za vodstvo domaćina.

U drugom poluvremenu Spartak se oslobodio pritiska i počeo da preti iz opasnih brzih napada. Nakon dve poluprilike domaćina, Spartak je došao u prednost iz brze akcije koju je završio Voja Ubiparip u 52. muinutu za 0:1. Nakon primljenog gola TSC je krenuo još ofanzivnije što je dalo prostora fudbalerima Spartaka da uzvrate preko kontranapada što su i učinili deset minuta kasnije. Todoroski je u 62. muinutu pobegao odbrani domaćina i loptu poslao u mrežu za 0:2 i šok na TSC Areni. Pokušali su domaćini do kraja utakmice da dođu bar do boda. Najbolji priliku za pogodak propustili su u finišu utakmice kada je Rakonjac sa par metara od gol linije loptu poslao preko prečke.